5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Biuro tłumaczeń

Rzetelne i profesjonalne usługi tłumaczeniowe

SZYBKA WYCENA

Profesjonalne biuro tłumaczeń

 

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całego kraju oraz za granicą. Świadczymy profesjonalne usługi tłumaczeniowe z zakresu różnych specjalizacji. Tłumaczymy większość języków europejskich. Jesteśmy przekonani, że nasi tłumacze sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu. Jednak obsługujemy Klientów z całej Polski. Tłumaczenia możemy wysłać elektronicznie a także pocztą lub kurierem w przypadku tłumaczeń przysięgłych.

 

Jak pracujemy? Przede wszystkim rzetelnie i terminowo! Wysyłając zapytanie do naszego biura tłumaczeń wycenę otrzymasz w 15 minut (oczywiście w godzinach pracy naszego biura tłumaczeń tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00). Jeśli zaakceptujesz wycenę – wyślij nam dane do faktury. Na jej podstawie będziesz mógł dokonać przedpłaty. Tłumaczenie otrzymasz w ustalonym terminie.

 

Czym powinno charakteryzować się dobre biuro tłumaczeń? Przede wszystkim profesjonalizmem, rzetelnością i terminowością. Wszystkie te cechy nasze biuro tłumaczeń oferuje Państwu w standardzie. Profesjonalna obsługa Klienta, wysokiej jakości przekłady, korekta drugiego tłumacza w standardzie, brak dodatkowych opłat za szybkie terminy realizacji sprawiają, że każdego dnia wyprzedzamy konkurencję. Grono stałych zadowolonych Klientów jest na to najlepszym dowodem. Jeśli więc szukasz profesjonalnego biura tłumaczeń z doświadczeniem, koniecznie napisz do nas: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura.

 

 

 

Biuro tłumaczeń online

 

Klienci korzystają z naszych usług głównie online. Stąd określenie – biuro tłumaczeń online jest chyba najbardziej adekwatne. Oczywiście w razie potrzeby zawsze możesz nas odwiedzić we Wrocławiu. Jeśli jednak zależy Ci na czasie skorzystaj z naszych usług elektronicznie, nawet w przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych.

 

Jak działa biuro tłumaczeń online? Identycznie jak stacjonarne biuro tłumaczeń. Różnica polega na tym, że większość tłumaczeń przesyłana jest w formie elektronicznej. Tak naprawdę duża część zleceń nie wymaga odbioru osobistego.
Nasze biuro tłumaczeń z Wrocławia obsługuje duże projekty tłumaczeniowe dla największych przedsiębiorstw z całego kraju a także dla firm i osób prywatnych. Dla nas ważny jest każdy Klient. Niezależnie od wielkości wykonywanego tłumaczenia.

 

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zamówić wycenę w naszym biurze tłumaczeń?

Wyślij nam dokument do wyceny. Wycenę otrzymasz w 15 minut w naszych godzinach pracy.

Jeśli wycena Ci odpowiada, wyślij nam dane do faktury. Forma płatności to przedpłata.

Termin realizacji liczony jest od momentu przesłania potwierdzenia przelewu.

Jakie pytania zadają nasi Klienci?

Tak

Potwierdzenia przelewu można wysyłać do godz. 16:00, po tej godzinie termin realizacji liczony będzie od następnego dnia roboczego 8:00.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2020 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.