Potrzebujesz tłumaczenie świadectwa pracy? Zgłoś się do nas! Nasz e-mail to: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Kiedy tłumaczenie świadectwa pracy musi być przysięgłe a kiedy zwykłe?

Wszystko zależy od tego, czy potrzebujesz tłumaczenie świadectwa pracy na własne cele czy dla jakiejś instytucji. Jeśli potrzebujesz jedynie zapoznać się dokładnie z dokumentem wystarczy Ci tłumaczenie zwykłe. Jeśli jednak potrzebujesz tłumaczenie świadectwa pracy dla banku w celu zawarcia umowy kredytowej, dla nowego pracodawcy, urzędu czy innej instytucji lub też aby potwierdzić swoje kwalifikacje potrzebujesz tłumaczenie przysięgłe świadectwa pracy.

Każde tłumaczenie zwykłe, które wykonałeś u nas możesz też u nas szybko uwierzytelnić. Gwarantujemy wysoką jakość tłumaczeń, dlatego dopłata za uwierzytelnienie nie jest duża. Stanowi ona jedynie różnicę między tłumaczeniem zwykłym a uwierzytelnionym. Jeśli jednak to nie my wykonywaliśmy tłumaczenie zwykłe koszt może być wyższy. Czasem zdarza się, że trafiają do nas dokumenty, które zostały źle przetłumaczone. Wówczas informujemy Klienta, że tłumaczenie musimy wykonać od nowa. Czasem zdarzają się Klienci, którzy przetłumaczyli dokument translatorem i proszą o korektę. Wówczas musimy odmówić. Już na pierwszy rzut oka widać, kiedy mamy do czynienia z translatorem. Nie należy łudzić się, że tłumaczenie zostało wykonane dobrze.

tłumaczenie ś

Ile kosztuje tłumaczenie świadectwa pracy?

Koszt tłumaczenia zwykłego świadectwa pracy to 37 zł netto za 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia przysięgłego 42 zł netto za 1125 znaków ze spacjami. Zdajemy sobie sprawę, że „te znaki” nie wiele Ci mówią. Tym bardziej, jeśli posiadasz jedynie skan lub pdf dokumentu. W wordzie możesz bardzo łatwo sprawdzić ilość znaków, którą zawiera dokument. Dlatego najsprawniej będzie, jeśli wyślesz nam dokument do wyceny. Wykonamy konwersję pliku do formatu word, sprawdzimy ilość znaków i przygotujemy szczegółową wycenę. Jeśli chciałbyś/ chciałabyś otrzymać rabat, zapisz się na nasz newsletter (baner u góry strony) wówczas udzielimy Ci rabatu w wysokości 5%. Wystawiamy faktury, jesteśmy również płatnikiem VAT.
Jeśli chcesz wysłać do nas dokument do wyceny lub też zadać dodatkowe pytania, koniecznie skontaktuj się z nami: biuro@tlumaczenia-express24.pl Jesteśmy do Twojej dyspozycji!!! Tłumaczymy większość języków europejskich i nie tylko.

Pamiętaj, aby tłumaczenie świadectwa pracy zlecać profesjonalistom. Nasze biuro tłumaczeń zatrudnia tylko wykwalifikowaną kadrę. Nasi tłumacze posiadają wiedzę merytoryczną z zakresu prawa pracy i tworzenia umów. U nas masz pewność, że Twoje dokumenty są dobrych rękach.

Niezależnie, czy potrzebujesz profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego czy tłumacza języka angielskiego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami już dziś: biuro@tlumaczenia-express24.pl