Potrzebujesz tłumaczenie wyroku sądowego i nie wiesz gdzie się zwrócić? Koniecznie skontaktuj się z nami.

Profesjonalne tłumaczenie wyroków sądowych

Nasze biuro wykonuje profesjonalne tłumaczenia wyroków sądowych. Oferujemy zarówno tłumaczenia zwykłe jak i przysięgłe. Niezależnie czego dotyczy wyrok, czy jest to sprawa karna czy rozwodowa – służymy Państwu pomocą. Oczywiście wszelkie dokumenty, które do nas trafiają są poufne.
Zapewne wiesz, że zawiłości prawne i żargon prawniczy w wyrokach sądowych wymaga profesjonalnego przekładu. Jedynie tłumacze znający specyfikę tłumaczeń prawnych mogą wykonywać profesjonalne tłumaczenia prawnicze.
W naszym biurze tłumaczenie wyroków sądowych wykonują jedynie tłumacze przysięgli. Zarówno jeśli chodzi o tłumaczenia zwykłe jak i przysięgłe. To oni mają największą wiedzę z zakresu prawa. Posiadają również znajomość odpowiedniego słownictwa specjalistycznego stosowanego w żargonie prawniczym.

Ile kosztuje tłumaczenie wyroków sądowych?

Zapewne zastanawiasz się, czy tłumaczenie wyroku sądowego to spory wydatek? Koszt takiego przekładu nie jest wysoki. Mimo, że jest to tłumaczenie specjalistyczne u nas spotkasz się ze standardowymi cenami, jak za tłumaczenie niespecjalistyczne. Cena tłumaczenia wyroku sądowego za stronę to 39 zł netto za 1800 znaków ze spacjami w przypadku tłumaczeń zwykłych i 42 zł netto za 1125 znaków ze spacjami za tłumaczenie przysięgłe.
Oczywistym jest, że nie bardzo rozumiesz, co oznaczają znaki ze spacjami i gdzie sprawdzić ich ilość. To naturalne. Nie musisz tego wiedzieć. Wystarczy, że wyślesz do nas dokument a w 15 minut przygotujemy wycenę. Oczywiście w godzinach pracy naszego biura. Wystarczy wysłać dokument (skan albo zdjęcie) na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Zwrotnie otrzymasz szczegółową wycenę. Wskażemy w niej ile znaków miał dokument i z czego wynika ostateczna cena.
Jakie języki tłumaczymy najczęściej? Na naszej stronie w zakładce języki znajdziesz wszystkie języki, które tłumaczymy. Jednak najczęściej wykonywane przekłady to tłumaczenia niemieckie, angielskie i tłumaczenia francuskie.

Wysyłka pocztą

Na Twoje życzenie tłumaczenie wyroku sądowego lub też innych dokumentów możemy wysłać pocztą (poleconym priorytetem – darmowa dostawa na terenie Polski w ok. 2 dni robocze) lub też kurierem (dostawa płatna – koszt ok. 35 zł netto).
Dlaczego podaję cenę za kuriera od? 35 zł to koszt dostawy na następny dzień roboczy, ale jeśli dokumenty przekroczą standardową wagę pojawi się dopłata.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pisz lub dzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Oczywiście jeśli zamówisz tłumaczenie zwykłe wyślemy je mailem, nie ma wówczas konieczności wysyłania dokumentu pocztą. Jedynie tłumaczenie przysięgłe możemy na Twoje życzenie wysłać na terenie Polski gratis.