Potrzebujesz wykonać tłumaczenie aktu rozwodu? Jesteś we właściwym miejscu.

Tłumaczenie aktu rozwodu zwykłe czy przysięgłe?

Być może nie wiesz jakiego rodzaju tłumaczenie potrzebujesz – zwykłe czy przysięgłe? Ułatwimy Ci podjęcie decyzji. Jeśli potrzebujesz tłumaczenie aktu rozwodu na własne cele wystarczy Ci tłumaczenie zwykłe. Jeśli jednak tłumaczenie aktu rozwodu potrzebne jest Ci dla sądu lub innego urzędu jako dokument poświadczający będziesz potrzebować tłumaczenie uwierzytelnione. Czym różni się jedno tłumaczenie od drugiego? Tłumaczenie zwykłe otrzymasz drogą elektroniczną. Wykonane będzie w wordzie i nie będzie zawierać żadnych pieczęci ani podpisów tłumacza. Jeśli więc potrzebujesz przekład tylko dla zrozumienia treści dokumentu, jest to forma wystarczająca.
Ponadto w naszym biurze możesz w każdej chwili uwierzytelnić wykonane u nas tłumaczenie za dopłatą różnicy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji: biuro@tlumaczenia-express24.pl
Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wyceny wyślij nam dokument na nasz adres mailowy, wystarczy skan lub zdjęcie, jak Ci wygodnie. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy również dostępni pod numerem telefonu: 725 65 99 87.

przysięgłe tłumaczenie aktu rozwodu

Ile kosztuje tłumaczenie aktu rozwodu

Cena zależy od tego, jakie tłumaczenie potrzebujesz – zwykłe czy uwierzytelnione. Jeśli Klienci są niezdecydowani wysyłamy obie wyceny w celu zapoznania się z warunkami. Tłumaczenie zwykłe aktu rozwodu to 37 zł netto za 1800 znaków ze spacjami. Natomiast tłumaczenie przysięgłe aktu rozwodu kosztuje 45 zł netto za 1125 znaków ze spacjami. Nie wiesz gdzie sprawdzić ilość znaków? Możesz w każdej chwili wysłać dokument nam. Przygotujemy dla Ciebie szczegółową wycenę. Większość aktów rozwodowych dostępna jest w formacie pdf a nie każdy posiada możliwość konwertowania pliku do formatu word. Dlatego chętnie służymy pomocą. Wycenę wykonamy dla Ciebie w 15 minut w godzinach pracy naszego biura, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. W sprawach pilnych prosimy również o informację sms-em. Postaramy się z Państwem niezwłocznie skontaktować.
Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu, ale obsługujemy Klientów z całej Polski. Tłumaczenie przysięgłe możemy wysłać kurierem (dostawa na następny dzień roboczy).