Masz już gotowe streszczenie pracy magisterskiej, ale zastanawiasz się, ile kosztuje tłumaczenie streszczenia? To niewielki koszt! Bez obaw!

Ile kosztuje tłumaczenie streszczenia pracy magisterskiej na angielski?

Koszt tłumaczenia streszczenia na angielski jest niewielki. Ceny za stronę kształtują się średnio między 38 a 44 zł netto za stronę. Stroną obliczeniową jest w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych 1800 znaków ze spacjami. Łatwo to policzyć. W statystyce wyrazów sprawdzasz ilość znaków ze spacjami. Powiedzmy, że Twój dokument ma 2350 znaków ze spacjami dzielimy to przez 1800, co daje nam 1,31 strony. Ilość stron mnożymy powiedzmy razy 39 zł netto = co daje nam 51,09 zł netto plus VAT 23%. Daje nam to ostateczną kwotę do zapłaty 62,84 zł brutto. Jak widać na wskazanym przykładzie cena profesjonalnego tłumaczenia streszczenia pracy magisterskiej nie będzie wysoka.

Zatem, jeśli nie znasz języka angielskiego lub nie masz wsparcia korektora, który sprawdzi Twój przekład, napisz do nas. Mamy dla Ciebie dobre ceny i szybkie terminy realizacji. Nasz adres mailowy to biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy dla Ciebie w 15 minut w godzinach pracy biura. Zaś samo tłumaczenie wykonamy już na następny dzień roboczy. Zależy Ci na czasie – napisz do nas, postaramy się dostosować. Co ważne – nie pobieramy dodatkowych opłat za szybkie terminy realizacji!

Tłumaczenie streszczenia pracy magisterskiej na angielski jest koniecznością

Pisząc pracę magisterską niezależnie czy to w języku polskim czy obcym musisz mieć świadomość, że streszczenie pracy musi zostać wykonane w języku pracy, np. w języku polskim czy niemieckim, ale również w języku angielskim. Jest to wymóg i nie ma od niego odstępstw.

Streszczenie powinno zostać wykonane profesjonalnie. Daje ono obraz Twojej pracy. Jest to swoista wizytówka. Również wersja angielska streszczenia powinna być profesjonalna. Jeśli znasz język angielski to świetnie! Pamiętaj jednak, aby pokusić się o korektę znajomego z filologii. Zawsze może znaleźć błędy, których Ty nie widzisz..
Jeśli jednak nie jesteś pewien/ pewna swoich umiejętności językowych zleć tłumaczenie streszczenia pracy magisterskiej profesjonalistom! To są naprawdę niewielkie koszty!