Planujesz aplikować za granicę? Sprawdź, jak poprawnie napisać CV.

Na co zwrócić uwagę przy pisaniu CV?

Najważniejsze w CV jest dobre wrażenie. Jak je uzyskać? Przede wszystkim Twoje CV musi być przejrzyste i miłe dla oka. Umieść przyjazne zdjęcie, ale nie z wakacji.. Następny krok to dokładne sprawdzenie CV przed wysłaniem. Jest jeszcze jeden element, który może zdyskwalifikować Ciebie już na starcie. Dyskwalifikują bardzo często błędy ortograficzne czy gramatyczne. Jeśli dokument zawiera błędy, pozostawia na odbiorcy złe wrażenie. Ostatecznie, jeśli rekruter ma większe grono zainteresowanych, odrzuci Twoją kandydaturę ze względu na błędy.
Ponadto CV niemieckie powinno być konkretne. Pracodawcy zagraniczni lubią rzetelne informacje, bez przysłowiowego „lania wody”. Każde doświadczenie zawodowe musi być poparte informacją o pracodawcy. Jeśli posiadasz referencje, będą mile widziane. Jednak pamiętaj, że należy je przetłumaczyć. Nie możesz zrobić tego sam. Możesz zlecić tłumaczenie do biura tłumaczeń lub do tłumacza przysięgłego. Jednak tłumaczenie nie musi być uwierzytelnione. Wystarczy, że biuro tłumaczeń zamieści na przekładzie swoją pieczątkę firmową. Dla większości pracodawców będzie to wystarczające.

Czego się wystrzegać?

Jeśli nie znasz języka angielskiego i nie jesteś w stanie sam wykonać tłumaczenia wystrzegaj się translatorów. Mogą one zmienić sens zdania oraz zawierać błędy. Jeśli przetłumaczysz CV przy pomocy translatora, jesteś na straconej pozycji. Pracodawca natychmiast rozpozna maszynowe tłumaczenie, co przekreśli Twoje szanse na stanowisko.
Jeśli więc nie znasz języka angielskiego lub potrzebujesz tłumaczenie CV na angielski zgłoś się do biura, które rzetelnie i szybko wykona dla Ciebie przekład. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy dla Ciebie korzystne ceny i szybkie terminy realizacji. Specjalizujemy się w przekładach CV, możemy również zaoferować Tobie układ, CV, który będzie bardziej przejrzysty i „miły dla oka”. Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Wystarczy, że wyślesz CV na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy naszego biura.

Pamiętaj! Dobrze przetłumaczone CV na angielski to połowa sukcesu! Chętnie wesprzemy Ciebie na tej drodze i wykonamy profesjonalny przekład w przystępnej cenie.