Planujesz ekspansję na rynek niemiecki? Zadbaj o dobrej jakości tłumaczenia.

Jak sprzedawać skutecznie w Niemczech?

Podstawą sprzedaży na rynku niemieckim jest dobrze przetłumaczona strona internetowa. Oczywiście, jeśli jest bardzo rozbudowana nie musisz tłumaczyć całości. Istotne jednak jest, aby kluczowe dla Klienta elementy znalazły się w niemieckiej wersji językowej. Co należy do elementów kluczowych?
Z pewnością opis Twojej firmy, dane kontaktowe, opis usług i produktów, warunki sklepu internetowego czy warunki sprzedaży. Spróbuj wejść w skórę Klienta i przejść proces zakupu. Czy masz wszystkie potrzebne Ci informacje? Jeśli tak, jesteś na dobrej drodze. Pozostaje Ci znaleźć dobre biuro tłumaczeń, które wykona dla Ciebie usługę tłumaczenia. Oczywiście polecamy nasze biuro tłumaczeń online. Specjalizujemy się w tłumaczeniach marketingowych. Wykonujemy tłumaczenia w oparciu o SEO. Wraz z Klientem wybieramy frazy kluczowe i wykonujemy zoptymalizowane już pod kątem SEO tłumaczenie.

Sprawna obsługa Klienta to podstawa

Pamiętaj, że sprzedając na rynek niemiecki musisz zadbać o sprawną obsługę. Klient nie może czekać na Twoją odpowiedź do następnego dnia. Idealnie byłoby, gdyby otrzymał odpowiedź w 30 minut.
Jeśli nie masz zatrudnionej osoby niemieckojęzycznej na etat ani sam nie znasz języka niemieckiego skorzystaj z usług tłumacza. Nasze profesjonalne biuro tłumaczeń tlumaczenia-express24.pl prowadzi usługę tłumaczeń „na wczoraj”. Są to krótkie tłumaczenia, które wykonujemy w 30 minut. Standardowo pracujemy na podstawie przedpłaty, stąd tłumaczenie na niemiecki będzie gotowe w 30 minut od momentu przesłania potwierdzenia przelewu. Z usługi tej korzystają nasi Klienci tłumacząc na co dzień maile, czy obsługę reklamacji.
Oczywiście, jeśli będziesz miał więcej zapytań możesz skorzystać z abonamentu wpłacając ustaloną kwotę z góry. Po każdym zleceniu otrzymasz rozliczenie wraz z informacją, jaka kwota pozostała do wykorzystania. Wpłacona kwota nigdy nie przepada, pozostaje do całkowitego wykorzystania, nawet jeśli miałoby to trwać rok.
Pamiętaj, że sprawna obsługa Klienta to podstawa, dlatego tak ważne jest, aby dbać o czas odpowiedzi. Dzięki temu zyskasz nowych stałych Klientów!

Sprawna obsługa Klienta musi działać również online. Dlatego, jeśli masz stronę zadbaj o profesjonalne tłumaczenie strony www. To bardzo ważne, gdyż jeśli strona będzie zawierać błędy, Klient szybko zniechęci się. Pojawią się w nim obawy, że również Twoje usługi czy też produkty nie są dobrej jakości.