Poszukujesz korepetycji języka niemieckiego we Wrocławiu? Jesteś we właściwym miejscu!!

niemiecki we Wrocławiu

Nasze biuro prowadzi indywidualne zajęcia języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Uczymy od najmłodszych – już 4 i 5 latki po dorosłe osoby przygotowujące się do matury czy wyjeżdżające do pracy do Niemiec.
Poziom zaawansowania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb kursanta, a także możliwości przyswajania wiedzy o języku.
Stawiamy na rozwój mówienia. Konwersacje odgrywają u nas podstawowy warunek rozpoczęcia nauki. Uważamy, że kursant, który nie nauczy się porozumiewać w języku obcym będzie ostatecznie miał niedosyt językowy. Osoba taka będzie miała poczucie, że nadal nic nie potrafi.
W pierwszym etapie nauczania skupiamy się na przezwyciężeniu bariery językowej. Cóż z tego, że powiesz źle – my jesteśmy od tego, żeby Ciebie poprawiać. Ważne, żebyś mówił/ mówiła, wtedy z pewnością polubisz język obcy.

niemiecki korepetycje

Korepetycje języka niemieckiego we Wrocławiu dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Przygotujemy Ciebie lub Twoje dziecko do egzaminów, zajęć. Prowadzimy również zajęcia języka niemieckiego dedykowane dla osób pracujących w Niemczech lub też pracowników korporacji w Polsce. Na zajęciach tego typu przerabiamy sytuacje z dnia codziennego, typu pisanie maili, obsługa reklamacji, codzienna komunikacja w pracy.

Ile kosztują korepetycje języka niemieckiego we Wrocławiu?

Koszt korepetycji niemieckiego we Wrocławiu wynosi zwykle około 50 zł. U nas jest to również koszt 50 zł/ 45min. Nie wiąże nas umowa. Sama/ sam decydujesz, kiedy chcesz się spotykać. Zawsze staramy się, żeby dostosować terminy spotkań do Twojego terminarza.
Na pierwszych zajęciach otrzymasz przykładowy plan zajęć, który będziemy mogli swobodnie rozszerzać lub też pomijać tematy, które mniej Cię interesują.
Jesteśmy otwarci na propozycje płynące z Twojej strony.

Oczywiście oprócz korepetycji języka niemieckiego wykonujemy również profesjonalne przekłady. Stąd jeśli poszukujesz profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego  lub innych języków europejskich koniecznie skontaktuj się z nami! Mamy dla Ciebie bardzo korzystną ofertę – musisz ją poznać!