Planujesz podjąć pracę jako opiekunka a nie znasz niemieckiego? Zapraszamy Cię na szybki kurs! Niemiecki dla opiekunek Wrocław – tylko u nas najlepszy kurs oparty na metodzie komunikatywnej i autorskich materiałach.

Niemiecki dla opiekunek Wrocław

Jeśli planujesz rozpocząć pracę w Niemczech jako opiekunka/ opiekun osób starszych musisz podszkolić swój język, bez tego ani rusz.
Zwykłe kursy niemieckiego nie będą wystarczające. Musisz poznać zwroty i słownictwo potrzebne podczas pracy przy osobie starszej.

Nasze kursy skierowane są do osób stawiających na praktyczną znajomość języka. Stworzyliśmy je w oparciu o potrzeby na tym właśnie stanowisku. To właśnie dla Ciebie zespół naszego biura stworzył wspólnie materiały, które ułatwiają naukę. Przed każdymi zajęciami otrzymacie Państwo słownictwo i zwroty do nauki. W oparciu o nie będziemy prowadzić kolejne zajęcie.
Nasze kursy dadzą Ci możliwość ćwiczenia komunikacji na każdych zajęciach. Podczas zajęć stwarzać będziemy sytuacje z codziennego dnia pracy opiekunki.

Zastanawiasz się, jakie są przykładowe tematy prowadzonych przez nas zajęć? Oto kilka z nich:
– Posiłki (co przygotować na śniadanie?/ obiad/ kolację?, co lubisz jeść, o której zjemy obiad itp.)
– samopoczucie (jak się czujesz?, wyjazd do lekarza, codzienne czynności przy osobie chorej)
– rozmowa z bliskimi (opowiadamy o zachowaniu seniora, o posiłkach, spacerze, codziennej pracy)
– i wiele innych ciekawych i potrzebnych tematów

Na Twoje życzenie możemy też poszerzać nasze materiały o kolejne interesujące Ciebie tematy.
Jeśli interesuje Cię niemiecki dla opiekunek we Wrocławiu, napisz do nas:
biuro@tlumaczenia-express24.pl Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Ile kosztuje kurs niemieckiego dla opiekunek?

Zastanawiasz się jaka jest cena kursu? Kurs niemieckiego dla opiekunek nie jest drogi. Jest to koszt 360 zł za 4 tygodnie w grupie 4 osobowej. Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu po 1,5 h. Dostępne dni do wyboru to poniedziałek – środa, wtorek – czwartek.
Możliwe są też kursy weekendowe na życzenie.
Zachęcamy do kontaktu, również telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Osoba kontaktowa: Agata Krupa tel. 725 65 99 87