Jak szybko i sprawnie wykonać tłumaczenie z niemieckiego na polski

Tłumacz specjalistyczny języka niemieckiego – poszukiwany!

Nasze biuro poszukuje tłumaczy języka niemieckiego różnych specjalizacji, tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego jak również tłumaczy zajmujących się przekładami nieprzysięgłymi – zwykłymi bez specjalizacji. Od tłumaczy języka niemieckiego wstępujących do naszego zespołu wymagamy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego  popartej studiami magisterskimi z zakresu tłumaczeń lub filologii germańskiej oraz podyplomowych studiów przekładu. Ponadto wymagamy co najmniej pięcioletniego doświadczenia w zawodzie. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wskazanie w aplikacji również informacji na temat używanych w pracy narzędzi CAT oraz preferowanych stawek za 1800 zzs lub odpowiednio 1125 zzs dla tłumaczeń przysięgłych.
Tłumacz języka niemieckiego musi odznaczać się profesjonalizmem i rzetelnością wykonywanych tłumaczeń – to dla nas podstawa.

Zapraszamy do współpracy również tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego

Nasze biuro tłumaczeń realizuje wiele tłumaczeń przysięgłych języka niemieckiego. Poszukujemy więc tłumaczy przysięgłych j. niemieckiego zajmujących się tłumaczeniami z polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski dokumentów takich jak: KRS, akty urodzenia, akty zgonu, akty ślubu, dokumenty sądowe, zaświadczenia o niekaralności, dokumenty samochodowe itp. Nasi tłumacze przysięgli niemieckiego realizują również dużo tłumaczeń z zakresu prawa pracy, takich jak pisma procesowe, umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, ponadto dokumenty założycielskie spółek, raporty roczne, zeznania podatkowe itp. Zachęcamy do wysyłania aplikacji na nasz adres mailowy: biuro@tlumaczenia-express24.pl Chętnie podejmiemy współpracę z tłumaczami przysięgłymi języka niemieckiego z całej Polski oraz z Wrocławia i Warszawy.
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, którego szukamy to specjalista, ale też pasjonat, który chętnie rozwija swoje umiejętności zawodowe.

Oferty pracy dla tłumacza języka niemieckiego – tłumaczenia zwykłe

Nasze biuro poszukuje również tłumaczy języka niemieckiego nie posiadających specjalizacji, ale władających językiem niemieckim na wysokim poziomie. Wymagamy tutaj studiów magisterskich z zakresu tłumaczeń języka niemieckiego lub filologii germańskiej oraz dwuletniego doświadczenia w zawodzie tłumacza. Nasi tłumacze języka niemieckiego zajmujący się tłumaczeniami zwykłymi wykonują przekłady takie jak: tłumaczenia korespondencji, maili, pism ogólnych, jak również wszelkich tekstów o tematyce ogólnej nie wymagających znajomości danej branży.
Tłumacz języka niemieckiego, który zajmuje się u nas przekładami zwykłymi nie musi specjalizować się w danej branży, ale musi mieć doświadczenie w tłumaczeniach, które jest niezbędne w wykonywaniu pracy jako tłumacz niemieckiego.

Bardzo prosimy wszystkich tłumaczy o wskazywanie w aplikacji w jakich tłumaczeniach czują się najpewniej. Nie ogranicza to w żaden sposób przyszłej współpracy a jedynie wskazuje z jakich dziedzin możemy oferować Państwu przekłady.
Tłumacz języka niemieckiego jakiego szukamy to pasjonat języka. Dlatego nie ważne w jakiej dziedzinie czujesz się dobrze, ważne, że robisz to dobrze – a my takich ludzi szukamy!
Wszystkich tłumaczy języka niemieckiego zajmujących się na co dzień tłumaczeniami niemieckiego, dla których praca to pasja prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl