Prowadzisz bloga i potrzebujesz tłumaczenie wpisów na bloga? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!!!

Profesjonalne i tanie tłumaczenie wpisów na bloga

Jeśli prowadzisz bloga i planujesz zacząć pozycjonować swoją stronę za granicą, pamiętaj o przetłumaczeniu wpisów na bloga na język danego kraju. Dlaczego jest to tak ważne? Oczywiście nie musisz tego robić, ale jeśli poważnie myślisz o pozycjonowaniu warto to zrobić. Jeśli regularnie piszesz na blogu sam wiesz, ile dzięki temu masz nowych wejść na stronę. Ruch przychodzi sam. Oczywiście trzeba na to trochę czasu. Ponadto musisz mieć wiedzę, jak tworzyć wartościowe wpisy na blogu przynoszące ruch.
Nasze biuro tłumaczeń oferuje Państwu profesjonalne tłumaczenia wpisów na bloga w oparciu pozycjonowane frazy. Nasze usługi są bardzo popularne zarówno wśród agencji SEO jak i analityków SEO ze względu na profesjonalizm i wysokiej jakości tłumaczenia.
Dzięki rzetelnej pracy przez wiele lat wypracowaliśmy renomę naszego biura. Wykonywane przez nas tłumaczenia są rzetelne i zawsze na czas!

Ile kosztuje tłumaczenie wpisów na bloga?

Zapewne zastanawiasz się ile kosztuje tłumaczenie wpisów na bloga? To niewielki koszt, kształtuje się w cenie 37-42 zł netto/ 1800zzs. Na Twoje życzenie wykonamy również korektę wpisów, które już posiadasz. Dlaczego podajemy widełki? Wpisy na blogu mogą być bardziej lub mniej specjalistyczne, dlatego cena zależy od stopnia trudności tekstu.
Możesz również skorzystać z naszej oferty współpracy abonamentowej. Na podstawie faktury możesz opłacić abonament, który sukcesywnie będziesz wykorzystywać. Po każdym zleceniu otrzymasz rozlicznie zbiorcze wraz z informacją, jaka kwota pozostaje jeszcze do wykorzystania. Jest to opcja bardzo wygodna dla Klientów realizujących małe i średniej wielkości tłumaczenia.

W jaki sposób wycenić tłumaczenie wpisu na bloga?

Wystarczy, że wyślesz na nasz adres biuro@tlumaczenia-express24.pl wpis, który planujesz przetłumaczyć. Wycenę przygotujemy dla Ciebie w 15 minut w godzinach pracy naszego biura tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zachęcamy do kontaktu – czekamy na Twój telefon lub e-mail!

Wiemy, jak cenny jest Twój czas i wiemy jak żmudne może być dla Ciebie tłumaczenie strony internetowej czy wpisów na bloga. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo korzystną ofertę, dzięki, której zawsze wygrywasz! Masz profesjonalne tłumaczenie podnoszące rangę Twojej strony w korzystnej cenie.