Tłumacz przysięgły języka angielskiego Wrocław

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura tłumaczeń we Wrocławiu poszukujemy do współpracy tłumaczy przysięgłych języka angielskiego z Wrocławia.

Wymagania:

  • uprawnienia do wykonywania zawodu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • lekkie pióro
  • 5 letnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej
  • specjalizacja z zakresu 1 – 2 dziedzin
  • własna działalność gospodarcza

Oferujemy:

  • ciekawe zlecenia
  • rozliczenie na podstawie faktury
  • terminowe płatności

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysłanie aplikacji na nasz adres mailowy:

biuro@tlumaczenia-express24.pl

Praca szuka tłumacza przysięgłego języka angielskiego z Wrocławia!

Jakich tłumaczy przysięgłych poszukujemy

Składając aplikację do naszego biura prosimy o wskazanie branży/ dziedziny, w której się Państwo specjalizują. Zależy nam na wskazaniu  jednej lub maksymalnie dwóch specjalizacji. Tłumaczom, z którymi współpracujemy zlecamy jedynie tłumaczenie dokumentacji, czy tekstów o danej tematyce, w której czują się najpewniej. Jest to najlepsza droga do wspólnego sukcesu i zadowolenia z pracy i efektów obu stron.

Jesteśmy również otwarci na propozycje współpracy z Państwa strony. Od tłumaczy wymagamy rzetelności, poufności, terminowości oraz profesjonalizmu. W zamian oferujemy partnerską współpracę opartą na przejrzystości oraz zaufaniu.
Misją naszego biura tłumaczeń jest praca z pasją i takich współpracowników również poszukujemy. Jesteśmy zdania, że tłumacze przysięgli języka angielskiego, którzy chętnie szkolą swój warsztat i nieustannie podnoszą kwalifikacje a przy tym robią to z pasji są najlepszymi specjalistami w danej dziedzinie. Takich tłumaczy przysięgłych poszukujemy.

Jakie zlecenia oferujemy tłumaczom przysięgłym j. angielskiego

Nasze biuro tłumaczeń współpracuje z tłumaczami przysięgłymi języka angielskiego w zakresie tłumaczeń zwykłych, specjalistycznych i przysięgłych. Prosimy więc o wskazanie w aplikacji, jakie zlecenia Państwo preferujecie. Tłumacze, z którymi dotychczas współpracujemy wybierają zwykle rodzaj zleceń, które chcą wykonywać, tak więc istnieje możliwość określenia, że „mogę wykonywać tylko tłumaczenia dokumentów urzędy stanu cywilnego, dokumentów samochodowych czy tym podobnych”. Współpracujemy również z tłumaczami, którzy wykonują dla nas jedynie tłumaczenia aktów notarialnych czy dokumentów sądowych. Jest to dla nas bardzo ważna informacja, ponieważ nie chcemy zasypywać  naszych tłumaczy zapytaniami z zakresu dziedziny, w której się nie specjalizują. Bardzo cenimy sobie otwartość i jesteśmy zdania, że najlepsi tłumacze to tacy, którzy otwarcie mówią, że w danej dziedzinie nie czują się pewnie a preferują inną. Świadczy to o profesjonalizmie i takich tłumaczy poszukujemy nieustannie!

Poszukujemy tłumaczy, dla których praca w zawodzie jest pasją. Chętnie rozpoczniemy współpracę w zakresie tłumaczeń przysięgłych, ale również zwykłych lub specjalistycznych. Zapraszamy do wysyłania aplikacji.

Dodatkowo poszukujemy również tłumaczy zwykłych. Nawet jeśli wykonujesz jedynie tłumaczenia z angielskiego na polski – napisz do nas. Poszukujemy specjalistów w różnych parach językowych!