Poszukujemy tłumaczy języka hiszpańskiego!

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura poszukujemy tłumaczy języka hiszpańskiego różnych specjalizacji a także tłumaczy zwykłych bez specjalizacji. Rodzaj wykonywanej pracy – to praca zdalna w ramach umowy o dzieło. Od naszych tłumaczy wymagamy zaangażowania i rzetelności przekładu. Tłumacz hiszpańskiego z wykształceniem kierunkowym – idealnie o profilu tłumaczeniowym – takich osób szukamy! Mile widziane również podyplomowe studia z zakresu przekładów specjalistycznych i przysięgłych. Praca na narzędziach CAT będzie dodatkowym atutem.

Tłumacz hiszpańskiego - oferty pracy

Tłumaczenia hiszpańskie – rodzaje przekładów

Prosimy dokładnie czytać nasze oczekiwania wobec tłumaczy hiszpańskiego. Ważne jest, abyście określili Państwo swoją specjalizację, ale nie w myśl im więcej tym lepiej…takie kandydatury zwykle odrzucamy! Prosimy o określenie jednej lub dwóch branż, w której jesteście specjalistami! Jeśli nie posiadacie specjalizacji – nie stanowi to również problemu – chętnie nawiążemy współpracę w zakresie tłumaczeń zwykłych nie wymagających od tłumacza wiedzy specjalistycznej z zakresu danej branży ani znajomości słownictwa specjalistycznego. Tłumaczeni zwykłe to też dobry start w zawodzie, w między czasie można szkolić się z danej dziedziny, w której planujemy się w przyszłości specjalizować.

Tłumacz hiszpańskiego to pasjonat

Poszukujemy pasjonatów języka. Nie chcemy współpracować z osobami, które wykonują tłumaczenia „na kolanie” między innymi zajęciami. Szukamy realnych pasjonatów, którzy kochają to – co robią! Tłumacz hiszpańskiego powinien mieć pasję! Czytając Państwa aplikacje chętnie poznajemy również zainteresowania potencjalnych kandydatów. Jeszcze nie zdarzyło się, aby ludzie z pasją okazali się nietrafionym wyborem! Nasz zespół tworzą ludzie, którzy chętnie się szkolą, korzystają z narzędzi CAT, które bardzo ułatwiają i przede wszystkim przyspieszają proces tłumaczenia.
Jeśli więc kochasz Hiszpanię – uwielbiasz tam podróżować a język hiszpański to dla Ciebie narzędzie, które nieustannie szkolisz – napisz do nas – własnie takich ludzi jak Ty szukamy! Chętnie poznamy też Twoje portfolio. Prześlij nam wykonane przekłady, szczegółowo się z nimi zapoznamy. Na początku procesu rekrutacyjnego poprosimy Cię również o wykonanie krótkiego lub krótkich przekładów z dziedzin, z których się specjalizujesz. Jeśli wypadną pozytywnie – zaczniemy współpracę od mniejszych zleceń a gdy już przekonamy się do jakości wykonywanych przez Ciebie tłumaczeń ilość zleceń dla Ciebie również wzrośnie!

Tłumaczenia hiszpańskiego wymagają specjalistów o solidnym wykształceniu lingwistycznym oraz wiedzy merytorycznej z branży, w której się specjalizuje. Właśnie takich tłumaczy poszukujemy!

Jeśli tłumaczysz również inne języki, koniecznie skontaktuj się z nami, w chwili obecnej prowadzimy również rekrutację na stanowisko: tłumacz języka niemieckiego. Zachęcamy do wysyłania CV na nasz adres mailowy: biuro@tlumaczenia-express24.pl