Jesteś pasjonatem tłumaczeń i języka czeskiego? Właśnie takich ludzi poszukujemy do naszego zespołu! Napisz do nas wysyłając swoje CV na adres biuro@tlumaczenia-express24.pl

Pilnie poszukiwany – tłumacz czeskiego!

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura poszukujemy tłumaczy języka czeskiego! Jakich osób poszukujemy? Przede wszystkim pasjonatów kochających swoją pracę. Osób, które na co dzień pracują jako tłumacze, posiadają kilkuletnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej.

Od naszych tłumaczy wymagamy:
 Bardzo dobrej znajomości języka czeskiego
 Korzystanie w pracy z narzędzi CAT mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny
 Co najmniej 5 letniego doświadczenia w tłumaczeniach
 Umiejętności translatorskich popartych odpowiednimi studiami magisterskimi lub podyplomowymi

Poszukujemy tłumaczy czeskiego, których cechuje rzetelność i terminowość. Dotrzymywanie terminów oraz wysoka jakość przekładu jest dla nas warunkiem koniecznym, aby nawiązać współpracę.

Tłumacz języka czeskiego – praca

Nasze biuro to tłumaczenia czeskie z pasją

Jak funkcjonuje nasze biuro i jakich tłumaczy zatrudniamy? Cenimy ludzi pracujących z pasją, dociekliwych i chętnie podnoszących kwalifikacje. Dlatego uważamy, że język to nie tylko narzędzie pracy. Zachęcamy naszych tłumaczy do odbywania szkoleń branżowych podnoszących kwalifikacje. Zależy nam na długofalowej współpracy, stąd bardzo starannie dobieramy naszych zespół.

Jak pracuje się w naszym biurze? Nasi tłumacze języka czeskiego posiadają umiejętności i wiedzę merytoryczną w różnych dziedzinach. Dlatego każdy tłumacz czeskiego tłumaczy w jednej lub dwóch dziedzinach, w których czuje się najpewniej.
Zależy nam, aby wszelkie wykonywane przez Państwa tłumaczenia czeskie były na najwyższym poziomie. Dlatego prosimy o wskazanie tylko tych dziedzin, w których czują się Państwo pewnie.

Wystarczy, że wskażą Państwo w mailu 2-3 dziedziny specjalizacji.
Czasem trafiają do nas tłumacze czeskiego, którzy jak twierdzą – nie ograniczają się w tłumaczeniach. Proszę mieć na uwadze, że takich tłumaczy nie uwzględniamy w procesie rekrutacyjnym. Uważamy, że nie można być dobrym tłumaczem we wszystkich dziedzinach i obawiamy się współpracy z takimi osobami.

Poszukiwany – tłumacz czeski z doświadczeniem

Czy wiesz, jakie mamy wymagania? Przede wszystkim doświadczenie w zawodzie jest dla nas bardzo ważne. Nie możemy sobie pozwolić na kształcenie tłumaczy. Dlatego też podejmujemy współpracę tylko z doświadczonymi tłumaczami języka czeskiego.

Ponadto zależy nam na osobach wykonujących tłumaczenia z polskiego na czeski i z czeskiego na polski. Poszukujemy także tłumaczy dwujęzycznych w parach: czeski- słowacki, czeski-angielski, czeski-niemiecki, czeski-rosyjski.
Nasze biuro działa prężnie w różnych branżach. Dlatego też poszukujemy tłumaczy czeskiego wykonujących tłumaczenia techniczne, medyczne, finansowe czy przysięgłe. Zapraszamy do współpracy!