Poszukujesz pracy jako tłumacz języka francuskiego? Mamy dla Ciebie pracę! Aplikuj już dziś.

Poszukiwany tłumacz języka francuskiego z doświadczeniem

Pilnie poszukiwany tłumacz języka francuskiego z minimalnie dwuletnim doświadczeniem w tłumaczeniach.
Jeśli język francuski to Twoja pasja a tłumaczenia to sposób na życie to nasza oferta pracy jest dla Ciebie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych tłumaczy ceniących sobie stabilną pracę i profesjonalne przekłady.
Nie ważne czy masz jedną specjalizację, czy wykonujesz tylko tłumaczenia zwykłe. Jeśli jesteś dobry/ dobra w tym co robisz, ta praca jest dla Ciebie.
Jakie tłumaczenia wykonujemy? Zarówno tłumaczenia zwykłe jak i techniczne, medyczne, marketingowe czy prawnicze. Od tłumaczy języka francuskiego wykonujących tłumaczenia techniczne, takie jak instrukcje obsługi czy specyfikacje techniczne maszyn wymagamy Tradosa. O ile tłumaczenia prawnicze nie wymagają pracy na narzędziach, tak tłumaczenia techniczne bez narzędzi CAT są praktycznie niemożliwe.
To praca na narzędziach CAT umożliwia dopasowanie tłumaczenia do oryginału czy zachowanie spójności słownictwa.
Ponadto dzięki narzędziom CAT tłumacz jest w stanie tłumaczyć więcej w krótszym czasie. Jest to możliwe dzięki opcji zapamiętywania przez system wykonanych już tłumaczeń. Dzięki temu możemy z nich skorzystać za każdym razem, gdy podobne zdanie czy zwrot pojawi się w tekście.

Jak rozliczamy się z tłumaczami języka francuskiego?

Jeśli dopiero rozpoczynasz z nami współpracę, możemy rozliczyć tłumaczenie tuż po wykonaniu usługi. Jednak docelowo preferujemy rozliczenia zbiorcze na koniec miesiąca na podstawie faktury. W wyjątkowych sytuacjach zatrudniamy tłumaczy języka francuskiego na podstawie umowy o dzieło. Jednak preferujemy tłumaczy prowadzących własną działalność gospodarczą.

Jak wygląda rekrutacja w naszym biurze?

Rekrutujemy w sposób bardzo komfortowy dla tłumaczy. Każde tłumaczenie próbne jest opłacane. Uważamy, że tylko wtedy tłumacz jest w stanie odpowiednio dopracować tłumaczenie. Tłumaczenia próbne stanowią zlecenia, które otrzymujemy od naszych Klientów. Wybieramy jednak na początek te krótsze, ponieważ musimy przeprowadzić ich weryfikację. Dopiero potem trafia ono do Klienta. Według takich zasad pracujemy przez pierwszy miesiąc lub dwa. Dzięki temu poznajemy specjalizacje tłumacza i jesteśmy pewni co do jakości jego przekładu. Dopiero wówczas możemy przekazać do realizacji większe zlecenia.
Zapraszamy do współpracy! Aplikacje prosimy wysyłać na adres biuro@tlumaczenia-express24.pl

Pamiętaj! Poszukiwany tłumacz języka francuskiego z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w tłumaczeniach. Niestety nie prowadzimy praktyk. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych tłumaczy.

Nasze biuro tłumaczeń we Wrocławiu posiada wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeń. Mamy wiele zleceń, dlatego też każdego dnia musimy udowadniać, że mimo dużej ilości pracy jesteśmy godnym zaufania partnerem. Dlatego tak ważni są dla nas rzetelni tłumacze, którzy dla nas pracują. Wybieramy najlepszych!