Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Nasze biuro tłumaczeń nieustannie się rozwija, każdego dnia pojawiają się u nas nowi Klienci, stąd chętnie nawiążemy współpracę z tłumaczami przysięgłymi języka ukraińskiego, tłumaczami specjalistycznymi a także tłumaczami zwykłymi.
Tłumacz języka ukraińskiego – kogo poszukujemy? W naszym zespole zatrudniamy ludzi z pasją, ponieważ stoimy na stanowisku, że jeśli człowiek kocha to co robi zawodowo, robi to naprawdę dobrze a nam zależy tylko na profesjonalnych przekładach.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego - oferty pracy

Tłumacz polsko – ukraiński i ukraińsko – polski

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia ukraińsko – polskie i polsko – ukraińskie. Jakie dokumenty tłumaczymy? Są to zarówno dokumenty urzędu stanu cywilnego, jak również wszelkie dokumenty cywilnoprawne, jak umowy o pracę czy też inne. Wykonujemy nie tylko tłumaczenia przysięgłe języka ukraińskiego, tłumaczymy również codzienną korespondencję, dokumenty, przepisy BHP czy szkolenia pracownicze. Poszukujemy tłumaczy języka ukraińskiego z różnych branż, ale również tłumaczy ogólnych i tłumaczy przysięgłych języka ukraińskiego. Poszukujemy tłumaczy, którzy wykonują  zarówno tłumaczenia z polskiego na ukraiński jak i tłumaczenia z ukraińskiego na polski.

Tłumacz języka ukraińskiego – kogo poszukujemy i jak pracujemy?

Nasze biuro tłumaczeń współpracuje z tłumaczami prowadzącymi własną działalność gospodarczą, ale również z osobami fizycznymi w oparciu o umowę o dzieło. Rozliczamy się w oparciu o ilość znaków. Każdorazowo wraz z propozycją tłumaczenia wysyłamy konkretną propozycję cenową wraz ze wskazaniem terminu realizacji zlecenia. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysyłanie w mailu dziedziny, w której Państwo tłumaczą, lub też konkretnych dokumentów w zakresie których chcecie Państwo wykonywać tłumaczenia ukraińskie. Jest to dla nas bardzo ważne i w żaden sposób nie ogranicza naszej współpracy.
Z naszymi tłumaczami języka ukraińskiego oraz tłumaczami pozostałych kombinacji językowych rozliczamy się zbiorczo raz w miesiącu. Na koniec miesiąca wysyłamy zbiorcze zestawienie wszystkich zleceń, które dany Tłumacz ukraińskiego wykonał z prośbą o sprawdzenie i akceptację. Na tej podstawie wystawiana jest faktura lub umowa o dzieło.
Profil naszego wymarzonego kandydata na tłumacza języka ukraińskiego wygląda tak: to człowiek z pasją, który rzetelnie i terminowo wykonuje przekłady. Takich tłumaczy cenimy i poszukujemy. Zapraszamy do aplikowania!