Tłumacze angielski - oferty współpracy

Tłumacz j. angielskiego – poszukiwany!!!

Postanowiłam dziś znów napisać o tłumaczach, których nieustannie poszukujemy do naszego zespołu. Rozwijamy się bardzo szybko i dzięki wysokiej jakości przekładom pozyskujemy każdego dnia nowych stałych Klientów. Zleceń mamy coraz więcej a liczba „rąk do pracy” ta sama, dlatego chcielibyśmy poszerzyć nasz zespół o nowych pasjonatów. Tłumacz angielskiego lub tłumacze, jakich poszukujemy powinien odznaczać się fachowością, rzetelnością i terminowością. Są to podstawowe cechy, które są bardzo ważne, aby osiągnąć sukces w tłumaczeniach.

Tłumacz języka angielskiego – jaka specjalizacja?

Poszukujemy tłumaczy właściwie z każdej dziedziny, gdyż zlecenia, które posiadamy są bardzo różnorodne począwszy od tekstów zwykłych tj. tłumaczenia listów, maili, korespondencji po bardzo specjalistyczne tłumaczenia medyczne, techniczne czy naukowe. Rodzajów tłumaczeń jest więc bardzo wiele, stąd zależy nam, aby osoby aplikujące do nas szczerze podawały specjalizację, w której czują się najpewniej. Dlaczego o tym piszę? Czasem pojawiają się u nas tłumacze, którzy są rzekomo specjalistami z różnych dziedzin, w swoim doświadczeniu wypisują niemal wszystko. Niestety takie kandydatury odrzucamy – chcę to określić jasno, żeby nie było nieporozumień. Dobry tłumacz j. angielskiego nie tłumaczy wszystkiego co popadnie. Poza tym, jeśli myślisz, że wskazując, że wykonujesz jedynie tłumaczenia prawnicze albo tylko tłumaczenia zwykłe, raczej nieskomplikowane będziesz mieć mało zleceń? Nic bardziej mylnego. Będziesz mieć dużo zleceń i przede wszystkim takich, które będą dopasowane do Twoich możliwości. Dzięki temu rozwiniesz się w zawodzie i zyskasz doświadczenie i obycie w tłumaczeniach.

Tłumacz języka angielskiego – kogo szukamy? Pasjonatów, ludzi, którzy chcą kształcić nieustannie swój warsztat. Jeśli kochasz to co robisz – wyślij do nas swoją aplikację, takich ludzi poszukujemy!

Czym charakteryzuje się dobry tłumacz angielskiego?

Wzorem i przykładem tłumacza angielskiego jest nastawienie na kształcenie i konsekwencja w realizacji celów. Dobry tłumacz j. angielskiego oprócz odpowiedniego wykształcenia, szkoleń branżowych, rzetelności będzie z pasją rozpoczynał każde tłumaczenie. Przekład to dla niego wyzwanie a nauka to pasja. Ciekawość świata przekłada się na wiele dziedzin naszego życia, również na pracę, stąd jeśli pracujemy z pasją z pewnością osiągniemy sukces jak nie dziś to za jakiś czas na pewno. Już ostatnią cechą, która zwykle pomaga jest upór. Czy zastanawiałeś się/ zastanawiałaś się kiedyś dlaczego droga na szczyt jest taka trudna i wyboista? Wyobraź sobie górę, na którą się wspinasz, chcesz osiągnąć szczyt – więc nie jest łatwo – i dobrze, wtedy z pewnością docenisz sukces, który osiągniesz o ile będziesz konsekwentny/ konsekwentna w działaniu i nie poddasz się, gdy tylko pojawią się pierwsze trudności.