Masz do tłumaczenia katalog, ale obawiasz się, że treści i zdjęcia „rozjadą się”? Zleć usługę do biura tłumaczeń, które dopasuje tłumaczenie do oryginalnego dokumentu. Tłumaczenia katalogów a DTP. Dlaczego DTP ma znaczenie?

Gdzie zlecić tłumaczenie katalogów?

Tłumaczenia katalogów a DTP – co to oznacza? DTP oznacza obróbkę graficzną. Czy wykona ją tłumacz? Nie koniecznie. Tłumacz powinien korzystać z narzędzi CAT. To one umożliwiają edycję tekstu na oryginalnym dokumencie. Jeśli dokument został oryginalnie poprawnie sformatowany, tłumacz będzie miał wówczas możliwość dostarczenia tłumaczenia dopasowanego do oryginału.

Jeśli jednak dokument został źle sformatowany dokument będzie musiał dopasować grafik. Jest to dodatkowa usługa, która będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami. Biuro przyjmując zlecenie ma wgląd do dokumentu, dlatego już na etapie wyceny lub w momencie rozpoczęcia tłumaczenia określi czy dokument jest poprawnie sformatowany.

Jak więc wybrać biuro, które oprócz tłumaczenia katalogu przygotuje nam obróbkę graficzną? Wystarczy zapytać, czy biuro dopasuje dokument do oryginału. Warto też ustalić już na samym początku czy obróbka graficzna będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami, czy jest to usługa standardowa.

Oczywiste jest, że nie chcesz przepłacać. Dobrze więc, że trafiłeś do nas. Nie pobieramy dodatkowych kosztów za dopasowanie graficzne. Pracujemy na narzędziach CAT, umożliwiających nam pracę na oryginalnym dokumencie. Jeśli jednak dokument został źle sformatowany dopasowanie graficzne może wymagać wsparcia grafika.
Jesteś zainteresowany profesjonalnym tłumaczeniem katalogu? Jesteś we właściwym miejscu! Napisz do nas i poproś o wycenę: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jaka jest cena tłumaczenia katalogów

Chcąc przetłumaczyć katalog nie musisz obawiać się wysokich kosztów. Cena oczywiście zależy od tego, na ile specjalistyczny jest tekst i kształtuje się między 39 – 45 zł netto za 1800 znaków ze spacjami. Podana cena obowiązuje u nas w parach językowych, PL-EN, PL-DE, PL-RU. Chcąc poznać dokładną cenę za tłumaczenie katalogu wystarczy wysłać zapytanie na adres biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy dla Państwa w 15 minut w godzinach pracy biura tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Czy dopasujemy dokument do oryginału? Oczywiście – jest to u nas usługa standardowa. Oznacza to, że nie pobieramy za nią dodatkowych opłat. Usługę wykonamy, o ile dokument został oryginalnie poprawnie sformatowany. Jeśli na dokumencie wystąpią przesunięcia tabel względem oryginału lub też elementów graficznych będzie trzeba skorzystać z usług grafika.