Jesteś tłumaczem i pracujesz online? Posiadasz doskonałą znajomość języka i doświadczenie w tłumaczeniach? Aplikuj do nas! Właśnie na Ciebie czekamy!

Jakich tłumaczy poszukujemy?

Nasza praca to nie tylko praca. To nasza pasja i chęć nieustannego rozwoju. Naszym celem jest zadowolenie Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby był zadowolony z przekładu.
Wiele lat doświadczenia na rynku tłumaczeń sprawiło, że wypracowaliśmy sobie model wg którego pracujemy. Zatrudniamy tylko tłumaczy spełniających nasze oczekiwania co do jakości. Musimy mieć 100% pewność.
Jakich tłumaczy poszukujemy?
 pracujących na narzędziach CAT
 posiadających co najmniej 2 letnie doświadczenie w zawodzie tłumacza
 posiadających 2 lub 3 specjalizacje
 rzetelnych
 profesjonalnych
 terminowych
 prowadzących własną działalność gospodarczą
Co w zamian oferujemy?
 Terminowe wypłaty
 Wypłatę zbiorczą na koniec miesiąca
 Ciekawe zlecenia z różnych branż
 Dużą ilość zleceń

Tłumaczenia online praca

Tłumaczenia online dają duże możliwości

Nasze biuro tłumaczeń działa stacjonarnie we Wrocławiu oraz w Warszawie, jednak większość tłumaczeń jakie wykonujemy to właśnie tłumaczenia online. Wielorakość tłumaczeń online jest ogromna! Tłumaczymy dokumentacje techniczne, medyczne, specyfikacje produktowe, teksty marketingowe, zwykłe teksty oraz wiele innych! Dlatego nieustannie zatrudniamy tłumaczy różnych języków z różnymi specjalizacjami. Nie stawiamy ograniczeń! Jednak prosimy o szczerość przy wskazywaniu Państwa specjalizacji! Zaznaczamy, że nie kontaktujemy się z tłumaczami twierdzącymi, że tłumaczą wszystko. Uważamy, że nie ma specjalistów od wszystkiego i unikamy współpracy z takimi tłumaczami.
Współpracujemy także z tłumaczami przysięgłymi. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje współpracy. Z naszej strony zapewniamy dużą ilość zleceń, od Państwa oczekujemy rzetelności, terminowości i wysokiej jakości przekładu

Kim jesteśmy i co tłumaczymy?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura dostępną na stronie www.tlumaczenia-express24.pl W zakładce tłumaczenia znajdziecie Państwo rodzaje tłumaczeń, jakie wykonujemy. Być może znajdą Państwo tam swoje ulubione dziedziny. Natomiast w zakładce języki znajduje się lista najczęściej tłumaczonych języków. Najczęściej, ponieważ to nie wszystkie języki jakie obsługujemy. Na życzenie Klienta wykonujemy też tłumaczenia na inne języki europejskie i nie tylko. Dlatego nawet