Każdy podmiot planujący wejście na giełdę potrzebuje tłumaczenia raportów finansowych. Jest to bardzo ważne zadanie mające na celu utrzymanie przejrzystości wszystkich spółek giełdowych.

Tłumaczenia raportów finansowych – komu zlecić?

Tłumaczenia raportów finansowych muszą być wykonywane przez tłumaczy zajmujących się na co dzień tłumaczeniami finansowymi i prawnymi. Ma to ogromne znaczenie. Tłumacz wykonujący przekład z zakresu finansów musi posiadać odpowiednią wiedzę z zakresu prawa i finansów a także znać odpowiednie słownictwo specjalistyczne.
Kto więc wykona takie tłumaczenie najlepiej? Będzie to tłumacz przysięgły specjalizujący się w zakresie prawa i finansów. Takich właśnie tłumaczy mamy do Państwa dyspozycji.
Nasz usługa skierowana jest między innymi dla podmiotów wchodzących na giełdę, dla spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, inwestorów i akcjonariuszy.
Nasi tłumacze posiadają wiedzę z zakresu funkcjonowania spółek, papierów wartościowych i oraz rynku kapitałowego.
Nad tłumaczeniem czuwają ponadto korektorzy a do Państwa dyspozycji jest konsultant z biura obsługi projektu przez cały okres realizacji projektu tłumaczeniowego, jak również po jego zakończeniu.

Wiarygodność tłumaczeń finansowych

Aby tłumaczenie było rzetelne, należy korzystać tylko z usług wiarygodnych tłumaczy posiadających wiedzę z zakresu bankowości, finansów i ekonomii. Nasze biuro gwarantuje Państwu fachowe usługi tłumaczeniowe. Nasza kadra posiada ku temu odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę merytoryczną.
Każde tłumaczenie zwykłe wykonywane w naszym biurze możemy w każdej chwili uwierzytelnić za dopłatą różnicy. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Tłumaczenia raportów – co jeszcze tłumaczymy?

Nasze biuro wykonuje również tłumaczenia raportu nadzoru bankowego nad inwestycjami, tłumaczenie raportu nt. zatrudnienia i wielu innych. Jako raport należy rozumiem szerokie opracowanie na dany temat. Raporty wykonywane są dla różnych branż jak i różnych działów firmowych, również w kwestii funkcjonowania przedsiębiorstwa. Nasze biuro oferuje w tym zakresie swoje usługi jako wiarygodny partner biznesowy.
Jaka jest cena tłumaczeń raportów finansowych i innych? Cena uzależniona jest od rodzaju tłumaczenia (zwykłe lub przysięgłe), pary językowej, jak również fachowości dokumentu. Ceny kształtują się w naszym biurze między 39-45 zł netto. W celu wykonania wyceny prosimy jednak o wysłanie dokumentu. Będziemy mogli wówczas wykonać wycenę zarówno dla tłumaczenia zwykłego, jak i przysięgłego dla porównania.