Potrzebujesz wykonać szybkie tłumaczenie aktu urodzenia z angielskiego lub niemieckiego na polski? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Tłumaczenie aktu urodzenia z angielskiego na polski – cena i termin

Tłumaczenie aktu urodzenia z angielskiego na polski nie trwa długo. Jest to standardowy dokument, który niezależnie od ilości znaków ma stałą cenę. U nas przetłumaczysz akt urodzenia z angielskiego na polski w cenie 80 zł netto = czyli 98,40 zł brutto. Tłumaczenie wykonamy dla Ciebie już na następny dzień roboczy. Pracujemy na zasadzie przedpłaty, stąd jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie wyślij nam dokument wraz z danymi do faktury (imię, nazwisko i adres) na adres biuro@tlumaczenia-express24.pl Zwrotnie otrzymasz fakturę. Termin realizacji to 24h (dni robocze) od momentu przesłania potwierdzenia wpłaty. Potwierdzenia prosimy przesyłać do godz. 16:00, po tej godzinie termin realizacji liczony będzie od następnego dnia roboczego 8:00.

Tłumaczenie aktu urodzenia

Tłumaczenie aktu urodzenia z niemieckiego na polski

Jaka jest cena tłumaczenia niemieckiego aktu urodzenia? Jest to koszt 98,40 zł brutto. Tłumaczenie wykonamy dla Ciebie już w 24 godziny w dni robocze. Ale pamiętaj, aby przesłać nam potwierdzenie do godziny 16:00. Po tej godzinie już nie pracujemy i będziemy liczyć termin realizacji dopiero od następnego dnia roboczego 8:00.
Oczywiście mowa tu o tłumaczeniu przysięgłym. Skan wyślemy Ci na maila. Jeśli nie możesz odebrać osobiście dokumentu, ponieważ nie masz czasu lub mieszkasz w innym mieście wyślemy Ci dokument pocztą. Oferujemy wysyłkę gratis! Na dostawę musisz doliczyć 1-2 dni robocze.

Tłumaczenie aktu urodzenia z polskiego na niemiecki i angielski

Tłumaczenie aktu urodzenia z polskiego na angielski lub niemiecki jest u nas tańsze. Cena wynosi 60 zł netto = 73,80 zł brutto.
Jak szybko zlecić tłumaczenie? Wyślij dokument na maila: biuro@tlumaczenia-express24.pl zwrotnie potwierdzimy cenę i wszystkie szczegóły opiszemy w mailu.
Mam nadzieję, że artykuł był dla Państwa pomocny.