Sprowadziłeś auto i nie wiesz gdzie i za ile wykonać tłumaczenie dokumentów samochodowych we Wrocławiu? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz u nas.

Profesjonalne tłumaczenie dokumentów samochodowych we Wrocławiu

Najczęściej wykonywane tłumaczenia dokumentów samochodowych we Wrocławiu to niemieckie dokumenty samochodowe.

Czy wiesz, jakie dokumenty musisz przetłumaczyć? Jeśli umowa jest dwujęzyczna nie musisz jej tłumaczyć. Wystarczy wówczas tłumaczenie dużego i małego Briefu, czyli części A i B.
Pamiętaj, że tłumaczenie dokumentów samochodowych wymaga tłumaczenia przysięgłego. Tylko takie dokumenty będą uznane przez urząd komunikacji.

Nasze biuro oferuje Państwu tłumaczenie dokumentów samochodowych we Wrocławiu w bardzo korzystnych cenach z terminem realizacji na następny dzień roboczy.
Na Państwa życzenie wykonamy tłumaczenia niemieckich, angielskich i francuskich dokumentów samochodowych.

 

Cenimy Twój czas, dlatego skany lub zdjęcia dokumentów możesz wysłać na nasz adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl
Przetłumaczone dokumenty możemy dostarczyć w kilka dzielnic dzielnic Wrocławia. Kto może liczyć na darmową dostawę? Dostarczamy gratis na terenie Kozanowa, Maślic, Praczy Odrzańskich, Stabłowic, Strachowic, Nowego Dworu i Leśnicy. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Tłumaczenie dokumentów samochodowych Wrocław

Cena za tłumaczenie dokumentów samochodowych

Jaka jest cena tłumaczenia dokumentów samochodowych? U nas jest to 110 zł brutto. Pamiętaj, że tłumaczenie dokumentów samochodowych zrealizujemy dla Ciebie na następny dzień roboczy rano. Wszystko po to, abyś już następnego dnia mógł pojawić się w urzędzie komunikacji i dopiąć kwestie związane z rejestracją pojazdu.

Pracujemy na zasadzie przedpłaty. Stąd jeśli zależy Ci na czasie, wyślij do nas dane do faktury. Wystarczy imię nazwisko i adres. Zwrotnie odeślemy fakturę. Znajdziesz tam nr konta. Prześlij do nas potwierdzenie przelewu do godz. 15:00, aby odebrać tłumaczenie następnego dnia o 10:00.

Umowy dwujęzyczne w dokumentach samochodowych

Czy wiesz, że sprowadzając auto warto jest zadbać o umowę dwujęzyczną? Jeśli taką posiadasz, nie musisz jej tłumaczyć. Jeśli jednak umowa jest tylko w języku niemieckim lub zawiera przypisy bez wersji polskiej należy ją przetłumaczyć. Jeśli nie jesteś pewien, wyślij do nas swoją umowę. Sprawdzimy ją i damy znać czy potrzebujesz tłumaczenie.