Poszukujesz pracy za granicą? Z pewnością będziesz potrzebować tłumaczenie świadectwa maturalnego na angielski lub tłumaczenia dyplomu ukończenia studiów na angielski.

Obowiązek dostarczenia pracodawcy tłumaczenia świadectwa maturalnego i dyplomu

Jeśli planujesz podjąć pracę za granicą Twój przyszły pracodawca będzie od Ciebie wymagać tłumaczenie świadectwa maturalnego, tłumaczenia dyplomu  i innych dokumentów takich jak tłumaczenie świadectwa pracy. Jednym słowem musisz przedstawić dokumenty poświadczające Twoje doświadczenie czy wykształcenie przetłumaczone na język angielski lub niemiecki. Zanim jednak zaczniesz wszystko tłumaczyć hurtem zapytaj pracodawcę, jakie dokumenty potrzebuje.

Jeśli planujesz podjąć pracę w Niemczech będziesz potrzebować wówczas tłumaczenie dyplomu na niemiecki, a także innych dokumentów, takich jak świadectwo maturalne czy certyfikaty lub inne dokumenty potwierdzające Twoje kwalifikacje.
Dokumenty, które przedstawiasz za granicą muszą być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego, tylko wtedy będą uznane. Dlaczego jest to tak ważne? To tłumacz przysięgły ma uprawnienia do poświadczania zgodności tłumaczenia z oryginalnym dokumentem. Ponadto jego umiejętności zostały potwierdzone podczas egzaminu państwowego i jest on tym samym osobą zaufania publicznego. Tłumaczenia przysięgłe będą akceptowane w całej Unii Europejskiej.

Tłumaczenie dyplomu i świadectwa maturalnego na angielski

Jaka jest cena tłumaczenia świadectwa maturalnego na angielski

Cena tłumaczenia świadectwa różni się w zależności od tego o jakim świadectwie mowa i czy jest to stare czy nowe świadectwo. Ceny tłumaczenia świadectwa na angielski wahają się między 80 -120 zł. W jaki sposób najszybciej potwierdzić cenę? Wystarczy, ze wyślesz do nas zapytanie ze zdjęciem lub skanem świadectwa na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl. Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura.
Tłumaczenia świadectw i dyplomów na angielski lub niemiecki wykonujemy zwykle w 24h (dni robocze). Dodatkowo jeśli nie możesz odebrać dokumentu osobiście wyślemy go dla Ciebie na terenie Polski gratis. Na dostawę trzeba doliczyć 1-2 dni robocze (polecony priorytet). Oczywiście skan tłumaczenia wyślemy Ci na maila, żebyś mógł przesłać go jak najszybciej do przyszłego pracodawcy.

Jaka jest cena tłumaczenia dyplomu na angielski lub niemiecki?

Cena tłumaczenia dyplomu na angielski lub niemiecki nie jest wysoka. To koszt rzędu 80 zł. Podobnie jak w przypadku świadectw możemy wysłać Tobie dokument pocztą. U nas oszczędzasz czas i pieniądze. Tłumaczenie dyplomu na angielski wykonasz nie wychodząc z domu. Prawda, że wygodnie? Skontaktuj się z nami już dziś! Możesz wysłać zapytanie na maila lub poprzez formularz kontaktowy.