Rozwijasz działalność sklepu internetowego na rynki zagraniczne? Nie zapomnij wykonać tłumaczenie regulaminu sklepu.

Tłumaczenie regulaminu sklepu internetowego jest koniecznością

Jeśli planujesz rozwijać działalność swojego sklepu internetowego na rynki zagraniczne nie możesz zapomnieć o tłumaczeniu regulaminu sklepu internetowego na angielski, czy niemiecki – w zależności, gdzie sprzedajesz.
Regulamin sklepu ma ogromne znaczenie prawne. Wszelkie kwestie, które mogą wywołać ewentualne spory powinny być poruszone w regulaminie.
Regulamin sklepu reguluje wszelkie zasady działania sklepu. Są to między innymi sposób komunikacji z Klientem, czy kwestie dotyczące dokonywanie transakcji zakupowych. Stworzenie regulaminu sklepu internetowego nie tylko ułatwia rozwiązywanie sporów, czy profesjonalną komunikację z Klientem. Jest to wymóg prawny, między innymi ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów, czy różne akty prawa unijnego. Dodatkowo od maja 2018 roku w regulaminie powinna znaleźć się treść dotycząca ochrony danych osobowych. Jeśli jeszcze nie przetłumaczyłeś tej informacji na rynki zagraniczne, zajmij się tym niezwłocznie.

Ile kosztuje tłumaczenie regulaminu sklepu internetowego?

Tłumaczenie regulaminu sklepu internetowego na języka angielski czy niemiecki nie będzie drogie. Są to języki bardzo powszechne. Ceny kształtują się między 38-42 zł netto/1800zzs w zależności od biura.
Nie traktuj jednak regulaminu tłumaczenia sklepu internetowego jako zło konieczne. Próba zaoszczędzenia kilku złotych może spowodować spadek jakości tłumaczenia. Przy ewentualnych sporach sądowych jakość tłumaczenia może być podawana jako powód niezrozumienia zapisów regulaminu. Może to doprowadzić do sytuacji, że przegrasz sprawę.
Tłumaczenie regulaminu to Twoje bezpieczeństwo prawne. Jeśli interesuje Cię szczegółowa wycena, wyślij do nas zapytanie na adres biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Potrzebujesz tłumaczenie regulaminu na rzadkie języki?

Nawet jeśli potrzebujesz tłumaczenia regulaminu na języki rzadkie, koniecznie napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę w konkurencyjnej cenie.
Co ważne, regulaminy tłumaczą u nas tylko tłumacze posiadający odpowiednie kompetencje i doświadczenie w tłumaczeniach prawnych.

Tłumaczenie regulaminu sklepu internetowego powinno być wolne od błędów. W przypadku jakichkolwiek sporów wszelkie nieścisłości w tłumaczeniu zadziałają na Twoją niekorzyść. Dlatego nasze biuro zapewnia tylko najlepszych tłumaczy. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś i zapytaj o ofertę biuro@tlumaczenia-express24.pl