Tłumaczenie stron internetowych szyte na miarę Twoich potrzeb.

Prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się nad wejściem na rynki zagraniczne?

Sklep internetowy to świetny sposób na działalność gospodarczą. Jeśli jednak chcesz na nim dobrze zarabiać potrzebujesz agencji, która zoptymalizuje odpowiednio opisy produktów. Możesz to też robić sam, jeśli posiadasz czas i wiedzę z zakresu SEO. Każdy produkt, który sprzedajesz powinien mieć odpowiedni opis. Musi on odpowiadać na zapytania Klientów. Tylko o co pytają Klienci? W internecie jest sporo narzędzi umożliwiających sprawdzenie, o co tak naprawdę pytają Klienci. Odpowiadając na ich pytania możesz poprowadzić ich za rękę do zakupu tego produktu właśnie u Ciebie. Jak robić to umiejętnie? Dlaczego jedni sprzedają dużo a inni wcale? Oczywiście linki zewnętrzne są ważne. Ale pamiętaj, że dobrze zoptymalizowana strona to połowa sukcesu. Zadbaj, aby każdy opis produktu odpowiadał na pytania Twoich Klientów. Krok po kroku sprzedaż będzie rosła a Ty odniesiesz sukces!

Jak właściwie przetłumaczyć sklep internetowy?

Tłumaczenie sklepów internetowych nie jest łatwe. Tłumacz musi posiadać przede wszystkim bardzo dobrą znajomość języka docelowego. Dlaczego? Zastanów się czy kupiłbyś produkt, którego opis po polsku brzmi jak wyjęty z translatora? Oczywiście, że nie! Drugą kwestią jest wybór tłumacza, który ma pojęcie o pozycjonowaniu fraz. Opisy produktów muszą przecież uwzględniać odpowiednie frazy na rynku zagranicznym. Dlatego tak ważne jest, abyś ustalił wcześniej z Twoim analitykiem SEO, jakie frazy za granicą będziesz pozycjonować. Musisz koniecznie wskazać je tłumaczowi. Twój nowy sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany również w nowej wersji językowej. Jest to bardzo ważne już od samego początku. Dzięki właściwemu doborowi fraz Twój sklep będzie zdobywał każdego miesiąca coraz to lepsze pozycje. Pamiętaj też o prowadzeniu bloga. Również w języku obcym.

Jeśli jednak nie masz czasu na działania w obcym języku koniecznie zgłoś się do nas. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne tłumaczenie w oparciu o pozycjonowane frazy. Pamiętaj jednak, aby dostarczyć nam zestawienie pozycjonowanych fraz. Możemy też omówić je wspólnie. Chętnie wesprzemy Ciebie w procesie tłumaczenia sklepu internetowego w oparciu o pozycjonowane frazy. Potrzebujesz wyceny? Skontaktuj się z nami już dziś: biuro@tlumaczenia-express24.pl