Potrzebujesz tłumaczenie wypisu ze szpitala? Niezależnie czy to tłumaczenie zwykłe czy przysięgłe – zleć tłumaczenie specjaliście.

Komu zlecić tłumaczenie wypisu ze szpitala?

Każde tłumaczenie wymaga znajomości branży, dlatego tłumaczenie wypisu ze szpitala zleć tłumaczowi specjalizującemu się w tłumaczeniach medycznych. Dlaczego jest to tak ważne? Nie możesz przecież mieć pewności do jakości tłumaczenia, jeśli zlecisz tłumaczenie osobie niekompetentnej lub nie znającej branży..
Tłumaczenie wypisu ze szpitala będzie miało wpływ na dalszy tok leczenia czy stosowanie leków, dlatego odpowiedni dobór tłumacza jest aż tak ważny.
Po pierwsze nie wybieraj osób, których wykształcenia nie możesz potwierdzić. Warto jest zwrócić uwagę, czy dany tłumacz ma własną stronę internetową. Jest to dość ważne. Będziesz mógł/ mogła wówczas sprawdzić portfolio, wykształcenie tłumacza, dziedziny, w których tłumaczy, próbki wykonanych tłumaczeń czy opinie Klientów.
Jeśli nie masz czasu na analizę, nie ryzykuj – zleć tłumaczenie do biura, które weryfikuje swoich tłumaczy w procesie rekrutacji. To bardzo ważne, gdyż odpowiednio przeprowadzony proces rekrutacyjny wyłania specjalistów z różnych dziedzin. Wówczas cała odpowiedzialność za dobór tłumacza z odpowiednimi kwalifikacjami spada na biuro tłumaczeń.

Jaka jest cena za tłumaczenie wypisu ze szpitala?

Tłumaczenia medyczne to to rodzaj tłumaczenia specjalistycznego, stąd też koszt tłumaczenia będzie liczony jak za tłumaczenie specjalistyczne.
Dodatkowo cena zależy również od tego, czy potrzebujesz tłumaczenie zwykłe czy przysięgłe. W naszym biurze stawka za tłumaczenie zwykłe to 39 zł netto za 1800 znaków a za tłumaczenie przysięgłe wypisu ze szpitala to 45 zł netto za 1125 znaków. Wiem, że znaki pewnie nic Tobie nie mówią – niestety taki jest przelicznik w tłumaczeniach. Najszybciej poznasz cenę dokumentu wysyłając nam skan lub zdjęcie Twojego dokumentu na adres biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -17:00. Czekamy na wiadomość od Ciebie! Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Ciebie pytania.
Jak otrzymasz tłumaczenie? Tłumaczenia zwykłe wysyłamy drogą elektroniczną a tłumaczenia przysięgłe – skan mailem a oryginał pocztą na terenie Polski gratis. Na dostawę należy doliczyć 1-2 dni robocze.