Tłumaczenie L4 potrzebujemy szybko, najlepiej na następny dzień – u nas masz to jak w banku.

 

Szybkie tłumaczenie L4 na niemiecki i angielski

Zachorowałeś i potrzebujesz szybko przetłumaczyć L4 na niemiecki lub angielski? Będzie Ci potrzebne tłumaczenie przysięgłe, takie właśnie wykonasz u nas.
Tłumaczenie zwolnienia lekarskiego to szybki proces, gdyż to standardowy dokument. U nas tłumaczenie możesz już odebrać na następny dzień o 10:00.

Wiadomo, pracodawca musi zostać szybko poinformowany. Nikt nie chce mieć problemów. Dlatego skan tłumaczenia przysięgłego dostarczymy Ci na maila. Jeśli pracujesz za granicą tłumaczenie i tak będziesz musiał wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście po przebytej chorobie. Na początek najważniejszy jest skan otrzymany na drodze mailowej. Jeśli chodzi o wysyłkę, możemy to zrobić za Ciebie. Cenimy sobie zadowolenie naszych Klientów i dbamy o rzetelność i terminowość naszych usług. U nas cały proces przebiega szybko i sprawnie. Wysyłasz skan – potwierdzamy wycenę. Jeśli się zdecydujesz wysyłasz nam dane do faktury. To na jej podstawie dokonasz przedpłaty. Potem już tylko czekasz na skan i potwierdzenie nadania.

Jaki jest koszt tłumaczenia L4?

Nasze biuro wykona dla Ciebie tłumaczenie L4 na angielski lub niemiecki w cenie 120 zł brutto. Pracujemy na zasadzie przedpłaty, co oznacza, że jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie poprosimy Cię o przesłanie danych do faktury. Na jej podstawie będziesz mógł/ będziesz mogła dokonać przedpłaty. Jeśli potwierdzenie przelewu wyślesz nam do godz. 16:00 skan tłumaczenia otrzymasz już na następny dzień 10:00. Nie ważne skąd jesteś. Oryginalny dokument możemy wysłać bezpośrednio do Twojego pracodawcy w Niemczech. Jest to koszt 25 zł. Tłumaczenie wyślemy poleconym priorytetem a Ty otrzymasz od nas numer potwierdzenia nadania.

Ponieważ jesteś niezdolny do pracy – możemy wykonać dla Ciebie całą usługę bez wychodzenia z domu. Jesteśmy do Twoich usług – wyślij skan dokumentu już dziś. Wycenę potwierdzimy na drodze mailowej w 15 minut: biuro@tlumaczenia-express24.pl