5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Gwarancja jakości

Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę każdego zlecenia!

GWARANCJA JAKOŚCI

Nasze biuro tłumaczeń gwarantuje Państwu zawsze najwyższą jakość tłumaczeń zgodną z normami PN-EN 15038:2006. Naszych tłumaczy poddawaliśmy wieloetapowej weryfikacji po to aby zapewnić Państwu najwyższą jakość tłumaczeń w różnych dziedzinach.

Każdy tłumacz przypisywany jest do branży, w których jest specjalistą. Dzięki temu każdego dnia powiększamy grono naszych Klientów. Każdy powracający Klient jest dla nas największą satysfakcją, dlatego wprowadziliśmy dodatkową weryfikację przez innego tłumacza i to bez dodatkowych kosztów.

Na Państwa życzenie możemy również dokonać weryfikacji tekstu przez native speakera, jest to usługa za dodatkową opłatą. W przypadku zainteresowania, proszę zwrócić się o ofertę wysyłając zapytanie na adres:biuro@tlumaczenia-express24.pl

uwaga

Nasze biuro tłumaczeń gwarantuje rzetelne, profesjonalne i terminowe przekłady. Zachęcamy do wysyłania zapytań na drodze mailowej. Chętnie przygotujemy wycenę!

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.