Szybki kontakt

+48 725 65 99 87

Napisz do Nas

Przy zamówieniu za 500zł rabat

-5 %

JakośćZapraszamy do kontaktu

Profesjonalne tłumaczenia

 

W naszym biurze postawiliśmy na nieustanne kształcenie naszego „warsztatu tłumaczy”, przez wiele lat działalności daje to spektakularne efekty. W naszym zespole są specjaliści z różnych branż a każdy z nas tłumaczy tylko w zakresie swoich specjalizacji. Każde zlecenie, które do nas trafia przechodzi dodatkową weryfikację drugiego tłumacza – takie mamy procedury. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy drodzy. Porównując ceny tłumaczeń na rynku okazuje się, że oferujemy Państwu dość tanie tłumaczenia. Dobra cena tłumaczenia wynika z dużej „wprawy” - nasz zespół przetłumaczył już dziesiątki tysięcy stron – dlatego nasi Klienci tak chętnie do nas wracają! Profesjonalne tłumaczenia, szybkie terminy realizacji, dopasowanie do potrzeb Klienta, grono wyspecjalizowanych tłumaczy, tanie tłumaczenia i miła i rzeczowa obsługa – cóż trzeba więcej? Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Zapraszamy do kontaktu: biuro@tlumaczenia-express24.pl lub tel. 725 65 99 87.

Niezależnie czy poszukują Państwo usługi online (dokumenty wysyłamy elektronicznie) czy lokalnie możemy zaoferować Państwu szybką i wygodną realizację tłumaczenia w korzystnej cenie! Obsługujemy Klientów z Polski, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Rosji i Francji. Wszelkie dokumenty możemy wysłać Państwu na ternie Polski gratis (na dostawę należy doliczyć 24h lub 48h – do wyboru). Dostawa poza Polską (ale na terenie Unii Europejskiej) to dodatkowy koszt w wysokości 16 zł. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Tanie tłumaczenia przez internet

 

Nasze biuro tłumaczeń gwarantuje Państwu zawsze najwyższą jakość tłumaczeń zgodną z normami PN-EN 15038:2006. Tanie tłumaczenie nie oznacza, że będzie gorszej jakości. Dobra jakość jest wynikiem wieloletniego doświadczenia a dobrą cenę osiągnęliśmy dzięki korzystaniu z narzędzi CAT, które wspierają procesy tłumaczeniowe. Naszych tłumaczy poddawaliśmy wieloetapowej weryfikacji po to aby zapewnić Państwu najwyższą jakość tłumaczeń w różnych dziedzinach. Każdy tłumacz przypisywany jest do branży, w której jest specjalistą. Dzięki temu każdego dnia powiększamy grono naszych Klientów. Każdy powracający Klient jest dla nas największą satysfakcją, dlatego wprowadziliśmy dodatkową weryfikację przez innego tłumacza i to bez dodatkowych kosztów. Na Państwa życzenie możemy również dokonać weryfikacji tekstu przez native speakera, jest to usługa za dodatkową opłatą. W przypadku zainteresowania, proszę zwrócić się o ofertę wysyłając zapytanie na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Zaufali nam
Slider - form
  • Slider 10
  • Slider 11
Script logo