5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tłumaczeń

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA

W naszym biurze postawiliśmy na nieustanne kształcenie naszego „warsztatu tłumaczy”, przez wiele lat działalności daje to spektakularne efekty. W naszym zespole są specjaliści z różnych branż a każdy z nas tłumaczy tylko w zakresie swoich specjalizacji. Każde zlecenie, które do nas trafia przechodzi dodatkową weryfikację drugiego tłumacza – takie mamy procedury. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy drodzy. Porównując ceny tłumaczeń na rynku okazuje się, że oferujemy Państwu dość tanie tłumaczenia. Dobra cena tłumaczenia wynika z dużej „wprawy” – nasz zespół przetłumaczył już dziesiątki tysięcy stron – dlatego nasi Klienci tak chętnie do nas wracają! Profesjonalne tłumaczenia, szybkie terminy realizacji, dopasowanie do potrzeb Klienta, grono wyspecjalizowanych tłumaczy, tanie tłumaczenia i miła i rzeczowa obsługa – cóż trzeba więcej? Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Zapraszamy do kontaktu: biuro@tlumaczenia-express24.pl lub tel. 725 65 99 87.

Niezależnie czy poszukują Państwo usługi online (dokumenty wysyłamy elektronicznie) czy lokalnie możemy zaoferować Państwu szybką i wygodną realizację tłumaczenia w korzystnej cenie! Obsługujemy Klientów z Polski, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Rosji i Francji. Wszelkie dokumenty możemy wysłać Państwu na ternie Polski gratis (na dostawę należy doliczyć 24h lub 48h – do wyboru). Dostawa poza Polską (ale na terenie Unii Europejskiej) to dodatkowy koszt w wysokości 16 zł. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

TANIE TŁUMACZENIA PRZEZ INTERNET

Nasze biuro tłumaczeń gwarantuje Państwu zawsze najwyższą jakość tłumaczeń zgodną z normami PN-EN 15038:2006. Tanie tłumaczenie nie oznacza, że będzie gorszej jakości. Dobra jakość jest wynikiem wieloletniego doświadczenia a dobrą cenę osiągnęliśmy dzięki korzystaniu z narzędzi CAT, które wspierają procesy tłumaczeniowe. Naszych tłumaczy poddawaliśmy wieloetapowej weryfikacji po to aby zapewnić Państwu najwyższą jakość tłumaczeń w różnych dziedzinach. Każdy tłumacz przypisywany jest do branży, w której jest specjalistą. Dzięki temu każdego dnia powiększamy grono naszych Klientów. Każdy powracający Klient jest dla nas największą satysfakcją, dlatego wprowadziliśmy dodatkową weryfikację przez innego tłumacza i to bez dodatkowych kosztów. Na Państwa życzenie możemy również dokonać weryfikacji tekstu przez native speakera, jest to usługa za dodatkową opłatą. W przypadku zainteresowania, proszę zwrócić się o ofertę wysyłając zapytanie na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl

uwaga

Jakość przekładu to podstawowy czynnik gwarantujący zadowolenie Klienta. Naszym Partnerom oferujemy tylko rzetelne i profesjonalne przekłady.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.