5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tłumaczeń

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA

W naszym biurze postawiliśmy na nieustanne kształcenie naszego „warsztatu tłumaczy”, przez wiele lat działalności daje to spektakularne efekty. W naszym zespole są specjaliści z różnych branż a każdy z nas tłumaczy tylko w zakresie swoich specjalizacji. Każde zlecenie, które do nas trafia przechodzi dodatkową weryfikację drugiego tłumacza – takie mamy procedury. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy drodzy. Porównując ceny tłumaczeń na rynku okazuje się, że oferujemy Państwu dość tanie tłumaczenia. Dobra cena tłumaczenia wynika z dużej „wprawy” – nasz zespół przetłumaczył już dziesiątki tysięcy stron – dlatego nasi Klienci tak chętnie do nas wracają! Profesjonalne tłumaczenia, szybkie terminy realizacji, dopasowanie do potrzeb Klienta, grono wyspecjalizowanych tłumaczy, tanie tłumaczenia i miła i rzeczowa obsługa – cóż trzeba więcej? Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Zapraszamy do kontaktu: biuro@tlumaczenia-express24.pl lub tel. 725 65 99 87.

Niezależnie czy poszukują Państwo usługi online (dokumenty wysyłamy elektronicznie) czy lokalnie możemy zaoferować Państwu szybką i wygodną realizację tłumaczenia w korzystnej cenie! Obsługujemy Klientów z Polski, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Rosji i Francji. Wszelkie dokumenty możemy wysłać Państwu na ternie Polski gratis (na dostawę należy doliczyć 24h lub 48h – do wyboru). Dostawa poza Polską (ale na terenie Unii Europejskiej) to dodatkowy koszt w wysokości 16 zł. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

TANIE TŁUMACZENIA PRZEZ INTERNET

Nasze biuro tłumaczeń gwarantuje Państwu zawsze najwyższą jakość tłumaczeń zgodną z normami PN-EN 15038:2006. Tanie tłumaczenie nie oznacza, że będzie gorszej jakości. Dobra jakość jest wynikiem wieloletniego doświadczenia a dobrą cenę osiągnęliśmy dzięki korzystaniu z narzędzi CAT, które wspierają procesy tłumaczeniowe. Naszych tłumaczy poddawaliśmy wieloetapowej weryfikacji po to aby zapewnić Państwu najwyższą jakość tłumaczeń w różnych dziedzinach. Każdy tłumacz przypisywany jest do branży, w której jest specjalistą. Dzięki temu każdego dnia powiększamy grono naszych Klientów. Każdy powracający Klient jest dla nas największą satysfakcją, dlatego wprowadziliśmy dodatkową weryfikację przez innego tłumacza i to bez dodatkowych kosztów. Na Państwa życzenie możemy również dokonać weryfikacji tekstu przez native speakera, jest to usługa za dodatkową opłatą. W przypadku zainteresowania, proszę zwrócić się o ofertę wysyłając zapytanie na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl

uwaga

Jakość przekładu to podstawowy czynnik gwarantujący zadowolenie Klienta. Naszym Partnerom oferujemy tylko rzetelne i profesjonalne przekłady.

  Napisz do nas

  ul. Wąsowicza 6

  54-704 Wrocław

  Tel. 0048 725 65 99 87

  e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

  Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

  Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

  © tlumaczenia-express24.pl 2021 Kodowanie: Damtox.pl
  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.