Szybki kontakt

+48 725 65 99 87

Napisz do Nas

Przy zamówieniu za 500zł rabat

-5 %

O NasZapraszamy do kontaktu

Chciałabym przedstawić Państwu profesjonalne biuro tłumaczeń, które prowadzę z sukcesem od 2007 roku. Moje biuro tłumaczeń oferuje najwyższej jakości tłumaczenia dla języka rosyjskiego, angielskiego, francuskiego i niemieckiego. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani tłumacze gwarantują Państwu, że każde tłumaczenie traktujemy priorytetowo, dbamy o terminowość oraz wysoką jakość przekładu. Ponadto nasza agencja tłumaczeń prowadzi pro konsumencką politykę cenową – nasze ceny tłumaczeń są na poziomie oferowanym przez tłumaczy.

Na rynku tłumaczeń działamy już 11 lat co daje nam sporą przewagę, jeśli chodzi o doświadczenie. Naszych tłumaczy wyselekcjonowaliśmy w profesjonalnych procesach rekrutacyjnych a ich umiejętności potwierdziliśmy przez lata wspólnej pracy. Wysoką jakość tłumaczeń potwierdzają tysiące zadowolonych Klientów. Kolejnym atutem jest fakt, że posiadamy stałą kadrę tłumaczy już od wielu lat. Każdy z nich tłumaczy dokumentację tylko z dziedzin, w których posiada największą wiedzę merytoryczną.

Naszą agencję tłumaczeń podzieliliśmy na cztery działy zajmujące się tłumaczeniami językowymi, w których się specjalizujemy. Są to biuro tłumaczeń rosyjski, biuro tłumaczeń angielski, biuro tłumaczeń francuski i biuro tłumaczeń niemiecki. Każdy dział to grupa najlepszych specjalistów, którzy służą Państwu pomocą w przekładach. Osobiście jestem tłumaczem specjalistycznym języka niemieckiego. Na co dzień jednak nadzoruję pracę naszych tłumaczy i korektorów zapewniając Państwu sprawną i rzetelną obsługę. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania i przygotuję niezobowiązującą wycenę. Wystarczy wysłać zapytanie na adres mailowy: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy w godzinach pracy naszej agencji tłumaczeń tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. W przypadku pilnych zapytań również w weekend prosimy o kontakt telefoniczny 725 65 99 87. Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Właściciel biura tłumaczeń Agata Krupa.

Oferujemy Państwu między innymi:

Tłumaczenia pisemne – obejmują szeroki zakres tłumaczeń tj. Tłumaczenia zwykłe, techniczne, medyczne oraz uwierzytelnione. Tłumaczymy sprawozdania finansowe, dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi, umowy, artykuły naukowe, Strony internetowe oraz wiele innych.

Tłumaczenia ustne - konsekutywne i symultaniczne podczas konferencji, spotkań biznesowych, targów na terenie całej Polski oraz Niemiec.

Korekta native speakera – Na Państwa życzenie tekst może zostać zweryfikowany przez native speakera. Jest to usługa dodatkowa, wyceniana odrębnie. Nasze biuro tłumaczeń działa na terenie całej Polski oraz w wielu krajach Unii Europejskiej. Istniejemy od 2007 roku i współpracujemy z najbardziej wymagającymi Klientami tj. dużymi i małymi przedsiębiorstwami, instytucjami oraz osobami fizycznymi.

CENIMY PAŃSTWA WYGODĘ

Każde tłumaczenie możecie Państwo zlecić u nas nie ruszając się z domu. Wystarczy wysłać e-mail z plikiem bądź skanem dokumentu, nasi pracownicy przygotują Państwu bezpłatną wycenę w przeciągu 15 minut. W przypadku zainteresowania ofertą – wystawimy fakturę, na podstawie której można dokonać przedpłaty. Termin realizacji liczony będzie od momentu przesłania potwierdzenia wpłaty. U nas nawet tłumaczenie przysięgłe zlecicie Państwo nie wychodząc z domu! Wystarczy wysłać skan dokumentu na nasz adres mailowy lub za pomocą formularza a uwierzytelniony dokument trafi do Państwa przesyłką kurierską lub tradycyjną pocztą.

 

Zaufali nam
Slider - form
  • Slider 10
  • Slider 11
Script logo