Szybki kontakt

+48 725 65 99 87

Napisz do Nas

Przy zamówieniu za 500zł rabat

-5 %

O NasZapraszamy do kontaktu

 

Biuro tłumaczeń

 

 

Chciałabym przedstawić Państwu profesjonalne biuro tłumaczeń, które prowadzę z sukcesem od 2007 roku. Moje biuro tłumaczeń oferuje najwyższej jakości tłumaczenia dla języka rosyjskiego, angielskiego, francuskiego i niemieckiego. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani tłumacze gwarantują Państwu, że każde tłumaczenie traktujemy priorytetowo, dbamy o terminowość oraz wysoką jakość przekładu. Ponadto nasza agencja tłumaczeń prowadzi pro konsumencką politykę cenową – nasze ceny tłumaczeń są na poziomie oferowanym przez tłumaczy.

Na rynku tłumaczeń działamy już 11 lat co daje nam sporą przewagę, jeśli chodzi o doświadczenie. Naszych tłumaczy wyselekcjonowaliśmy w profesjonalnych procesach rekrutacyjnych a ich umiejętności potwierdziliśmy przez lata wspólnej pracy. Wysoką jakość tłumaczeń potwierdzają tysiące zadowolonych Klientów. Kolejnym atutem jest fakt, że posiadamy stałą kadrę tłumaczy już od wielu lat. Każdy z nich tłumaczy dokumentację tylko z dziedzin, w których posiada największą wiedzę merytoryczną.

Naszą agencję tłumaczeń podzieliliśmy na cztery działy zajmujące się tłumaczeniami językowymi, w których się specjalizujemy. Są to biuro tłumaczeń rosyjski, biuro tłumaczeń angielski, biuro tłumaczeń francuski i biuro tłumaczeń niemiecki. Każdy dział to grupa najlepszych specjalistów, którzy służą Państwu pomocą w przekładach. Osobiście jestem tłumaczem specjalistycznym języka niemieckiego. Na co dzień jednak nadzoruję pracę naszych tłumaczy i korektorów zapewniając Państwu sprawną i rzetelną obsługę. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania i przygotuję niezobowiązującą wycenę. Wystarczy wysłać zapytanie na adres mailowy: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy w godzinach pracy naszej agencji tłumaczeń tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. W przypadku pilnych zapytań również w weekend prosimy o kontakt telefoniczny 725 65 99 87. Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Właściciel biura tłumaczeń Agata Krupa.

Oferujemy Państwu między innymi:

Tłumaczenia pisemne – obejmują szeroki zakres tłumaczeń tj. Tłumaczenia zwykłe, techniczne, medyczne oraz uwierzytelnione. Tłumaczymy sprawozdania finansowe, dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi, umowy, artykuły naukowe, Strony internetowe oraz wiele innych.

Tłumaczenia ustne - konsekutywne i symultaniczne podczas konferencji, spotkań biznesowych, targów na terenie całej Polski oraz Niemiec.

Korekta native speakera – Na Państwa życzenie tekst może zostać zweryfikowany przez native speakera. Jest to usługa dodatkowa, wyceniana odrębnie. Nasze biuro tłumaczeń działa na terenie całej Polski oraz w wielu krajach Unii Europejskiej. Istniejemy od 2007 roku i współpracujemy z najbardziej wymagającymi Klientami tj. dużymi i małymi przedsiębiorstwami, instytucjami oraz osobami fizycznymi.

CENIMY PAŃSTWA WYGODĘ

Każde tłumaczenie możecie Państwo zlecić u nas nie ruszając się z domu. Wystarczy wysłać e-mail z plikiem bądź skanem dokumentu, nasi pracownicy przygotują Państwu bezpłatną wycenę w przeciągu 15 minut. W przypadku zainteresowania ofertą – wystawimy fakturę, na podstawie której można dokonać przedpłaty. Termin realizacji liczony będzie od momentu przesłania potwierdzenia wpłaty. U nas nawet tłumaczenie przysięgłe zlecicie Państwo nie wychodząc z domu! Wystarczy wysłać skan dokumentu na nasz adres mailowy lub za pomocą formularza a uwierzytelniony dokument trafi do Państwa przesyłką kurierską lub tradycyjną pocztą.

 

 

 

Biuro tłumaczeń rosyjski

 

Nasze biuro tłumaczeń języka rosyjskiego zajmuje się specjalistycznymi i zwykłymi tłumaczeniami w zakresie języka rosyjskiego. Tłumaczenia rosyjskie wykonujemy w parze z językiem polskim i nie tylko. Wykonujemy tu przekłady zarówno zwykłe jak i uwierzytelnione. Ponadto tłumaczymy w parze rosyjski - angielski, rosyjski - ukraiński. Koszt tłumaczenia za stronę obliczeniową, czyli za 1800 znaków ze spacjami (tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne) kształtuje się następująco: rosyjski <-> polski 38 zł netto; rosyjski <-> ukraiński 38 zł netto; rosyjski <-> angielski 60 zł netto. W celu wykonania dokładnej wyceny, proszę o przesłanie dokumentów na drodze mailowej lub poprzez formularz znajdujący się w zakładce kontakt. Staramy się, aby nasi tłumacze byli jak najlepiej wykształceni, wspieramy ich w kursach branżowych po to, aby obok świetnej znajomości języka posiadali również wiedzę merytoryczną, która ułatwia proces tłumaczenia. Wiele lat tłumaczeń i szkoleń sprawia, że oferujemy Państwu wysokiej jakości przekłady na język rosyjski i z języka rosyjskiego na polski. Nasi tłumacze wykonują przekłady tylko w swojej dziedzinie, są specjalistami znającymi oprócz języka branżę, w której tłumaczą, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów a ich grono nieustannie się powiększa! Nasze biuro tłumaczeń języka rosyjskiego zatrudnia najlepszych tłumaczy specjalistycznych i przysięgłych, których zweryfikowaliśmy poprzez szczegółową rekrutację oraz przez lata wspólnej owocnej pracy. Szczycimy się najlepszym zespołem, w którym pracują ludzie z pasją i prawdziwi fascynacji języków obcych.

 

Biuro tłumaczeń francuski

 

Nasze biuro tłumaczeń języka francuskiego wykonuje specjalistyczne, zwykłe i przysięgłe tłumaczenia z różnych dziedzin.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wysoka jakość przekładu, stanowi ona bardzo często o wizerunku firmy na zewnątrz czy jakości dokumentacji firmowej. Dlatego pracują dla nas tylko wykwalifikowani tłumacze specjalizujący się w różnych branżach.

Ceny tłumaczeń w naszym biurze tłumaczeń języka francuskiego kształtują się następująco:

- tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne polski <-> francuski39 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

- tłumaczenia przysięgłe polski <-> francuski42 zł netto/ 1125 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach przysięgłych)

- tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne angielski <-> francuski60 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

Wiele firm współpracujących z rynkami francuskojęzycznymi korzysta z naszych usług również zamawiając tłumaczenia bieżącej korespondencji z Klientami. Jest to możliwe, dzięki szybkim terminom realizacji i przystępnym cenom. Zachęcamy do wysyłania zapytań, chętnie dopasujemy się do Państwa oczekiwań.

Większość tłumaczeń, które nie wymagają podpisu tłumacza przysięgłego wysyłana jest w formie elektronicznej – online. Zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zawsze staramy się dostosować do Państwa oczekiwań również w kwestii terminu realizacji. Jak wykonać szczegółową wycenę? Wystarczy wysłać do nas skan lub zdjęcie na drodze mailowej. Wycenę przygotujemy dla Państwa w 15 minut w godzinach pracy biura tj. między 8:00-16:00.

 

Biuro tłumaczeń angielski

 

Nasze biuro tłumaczeń działa w kilku sekcjach językowych. Biuro tłumaczeń angielskiego to odrębny dział, posiadający własnych korektorów językowych i wyspecjalizowaną grupę tłumaczy. Każde tłumaczenie przebiega w sposób ściśle określony naszymi procedurami wewnętrznymi, mianowicie: wybór tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie – tłumaczenie wstępne – korekta językowa – korekta drugiego tłumacza. Nasze biuro tłumaczeń języka angielskiego stawia sobie za cel profesjonalizm, dzięki niemu mamy stałych Klientów już od wielu lat a nadto ciągle przybywa nam nowych.

Język angielski to dla naszych tłumaczy oprócz narzędzia pracy również pasja – to ważny atut, gdyż stawiamy sobie za cel nieustanne kształcenie z zakresu różnych branż, w których się specjalizujemy.

Tłumaczenia języka angielskiego są w naszym biurze jednym z najczęściej wykonywanych przekładów. Naszym Klientom (a są to zarówno firmy jak i osoby prywatne) oferujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe w bardzo przystępnych cenach. Ceny tłumaczeń kształtują się następująco:

 - tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne polski <-> angielski39 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

- tłumaczenia przysięgłe polski <-> angielski 42 zł netto/ 1125 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach przysięgłych)

- tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne angielski <-> francuski60 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

- tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne angielski <-> niemiecki60 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

 

Biuro tłumaczeń niemiecki

 

Nasze biuro tłumaczeń języka niemieckiego wykonuje tłumaczenia dla Klientów z Polski, Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Obsługujemy Klientów prywatnych, jak również firmy i instytucje. Bliskość rynku niemieckiego sprawia, że wiele firm poszukuje wykwalifikowanych tłumaczy zarówno ustnych jak i pisemnych. Tłumaczenia języka niemieckiego stanowią dużą część przekładów wykonywanych przez nasze biuro. Nasze biuro oferuje Państwu oprócz wysokiej jakości również bardzo dobre, konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Jako właściciel firmy jestem również tłumaczem specjalistycznym języka niemieckiego i osobiście nadzoruję proces rekrutacji naszych tłumaczy, jak również proces ich wdrażania w procedury tłumaczeń.

Dla języka niemieckiego wykonujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Cennik tłumaczeń języka niemieckiego kształtuje się następująco:

- tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne polski <-> niemiecki39 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

- tłumaczenia przysięgłe polski <-> niemiecki42 zł netto/ 1125 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach przysięgłych)

- tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne angielski <-> niemiecki60 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

Dokładną, szczegółową ofertę całości dokumentu wykonamy dla Państwa w 15 minut.

Wszystkie zapytania prosimy przesyłać na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania również pod nr telefonu 725 65 99 87.

 

 

 
 
 
Tłumacz angielskiego warszawa
 
Zaufali nam
Slider - form
  • Slider 10
  • Slider 11
Script logo