O nas

Tłumaczenia to nasza pasja

tel. 725 65 99 87

biuro@tlumaczenia-express24.pl

5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

BIURO TŁUMACZEŃ

Chciałabym przedstawić Państwu profesjonalne biuro tłumaczeń, które prowadzę z sukcesem od 2007 roku. Moje biuro tłumaczeń oferuje najwyższej jakości tłumaczenia dla języka rosyjskiego, angielskiego, francuskiego i niemieckiego. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani tłumacze gwarantują Państwu, że każde tłumaczenie traktujemy priorytetowo, dbamy o terminowość oraz wysoką jakość przekładu. Ponadto nasza agencja tłumaczeń prowadzi pro konsumencką politykę cenową – nasze ceny tłumaczeń są na poziomie oferowanym przez tłumaczy.

Na rynku tłumaczeń działamy już 11 lat co daje nam sporą przewagę, jeśli chodzi o doświadczenie. Naszych tłumaczy wyselekcjonowaliśmy w profesjonalnych procesach rekrutacyjnych a ich umiejętności potwierdziliśmy przez lata wspólnej pracy. Wysoką jakość tłumaczeń potwierdzają tysiące zadowolonych Klientów. Kolejnym atutem jest fakt, że posiadamy stałą kadrę tłumaczy już od wielu lat. Każdy z nich tłumaczy dokumentację tylko z dziedzin, w których posiada największą wiedzę merytoryczną.

Naszą agencję tłumaczeń podzieliliśmy na cztery działy zajmujące się tłumaczeniami językowymi, w których się specjalizujemy. Są to biuro tłumaczeń rosyjski, biuro tłumaczeń angielski, biuro tłumaczeń francuski i biuro tłumaczeń niemiecki. Każdy dział to grupa najlepszych specjalistów, którzy służą Państwu pomocą w przekładach. Osobiście jestem tłumaczem specjalistycznym języka niemieckiego. Na co dzień jednak nadzoruję pracę naszych tłumaczy i korektorów zapewniając Państwu sprawną i rzetelną obsługę. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania i przygotuję niezobowiązującą wycenę. Wystarczy wysłać zapytanie na adres mailowy: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy w godzinach pracy naszej agencji tłumaczeń tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. W przypadku pilnych zapytań również w weekend prosimy o kontakt telefoniczny 725 65 99 87. Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Właściciel biura tłumaczeń Agata Krupa.

Oferujemy Państwu między innymi:

Tłumaczenia pisemne – obejmują szeroki zakres tłumaczeń tj. Tłumaczenia zwykłe, techniczne, medyczne oraz uwierzytelnione. Tłumaczymy sprawozdania finansowe, dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi, umowy, artykuły naukowe, Strony internetowe oraz wiele innych.

Tłumaczenia ustne – konsekutywne i symultaniczne podczas konferencji, spotkań biznesowych, targów na terenie całej Polski oraz Niemiec.

Korekta native speakera – Na Państwa życzenie tekst może zostać zweryfikowany przez native speakera. Jest to usługa dodatkowa, wyceniana odrębnie. Nasze biuro tłumaczeń działa na terenie całej Polski oraz w wielu krajach Unii Europejskiej. Istniejemy od 2007 roku i współpracujemy z najbardziej wymagającymi Klientami tj. dużymi i małymi przedsiębiorstwami, instytucjami oraz osobami fizycznymi.

CENIMY PAŃSTWA WYGODĘ

Każde tłumaczenie możecie Państwo zlecić u nas nie ruszając się z domu. Wystarczy wysłać e-mail z plikiem bądź skanem dokumentu, nasi pracownicy przygotują Państwu bezpłatną wycenę w przeciągu 15 minut. W przypadku zainteresowania ofertą – wystawimy fakturę, na podstawie której można dokonać przedpłaty. Termin realizacji liczony będzie od momentu przesłania potwierdzenia wpłaty. U nas nawet tłumaczenie przysięgłe zlecicie Państwo nie wychodząc z domu! Wystarczy wysłać skan dokumentu na nasz adres mailowy lub za pomocą formularza a uwierzytelniony dokument trafi do Państwa przesyłką kurierską lub tradycyjną pocztą.

BIURO TŁUMACZEŃ ROSYJSKI

Nasze biuro tłumaczeń języka rosyjskiego zajmuje się specjalistycznymi i zwykłymi tłumaczeniami w zakresie języka rosyjskiego. Tłumaczenia rosyjskie wykonujemy w parze z językiem polskim i nie tylko. Wykonujemy tu przekłady zarówno zwykłe jak i uwierzytelnione. Ponadto tłumaczymy w parze rosyjski – angielski, rosyjski – ukraiński. Koszt tłumaczenia za stronę obliczeniową, czyli za 1800 znaków ze spacjami (tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne) kształtuje się następująco: rosyjski <-> polski 38 zł netto; rosyjski <-> ukraiński 38 zł netto; rosyjski <-> angielski 60 zł netto. W celu wykonania dokładnej wyceny, proszę o przesłanie dokumentów na drodze mailowej lub poprzez formularz znajdujący się w zakładce kontakt. Staramy się, aby nasi tłumacze byli jak najlepiej wykształceni, wspieramy ich w kursach branżowych po to, aby obok świetnej znajomości języka posiadali również wiedzę merytoryczną, która ułatwia proces tłumaczenia. Wiele lat tłumaczeń i szkoleń sprawia, że oferujemy Państwu wysokiej jakości przekłady na język rosyjski i z języka rosyjskiego na polski. Nasi tłumacze wykonują przekłady tylko w swojej dziedzinie, są specjalistami znającymi oprócz języka branżę, w której tłumaczą, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów a ich grono nieustannie się powiększa! Nasze biuro tłumaczeń języka rosyjskiego zatrudnia najlepszych tłumaczy specjalistycznych i przysięgłych, których zweryfikowaliśmy poprzez szczegółową rekrutację oraz przez lata wspólnej owocnej pracy. Szczycimy się najlepszym zespołem, w którym pracują ludzie z pasją i prawdziwi fascynacji języków obcych.

BIURO TŁUMACZEŃ FRANCUSKI

Nasze biuro tłumaczeń języka francuskiego wykonuje specjalistyczne, zwykłe i przysięgłe tłumaczenia z różnych dziedzin.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wysoka jakość przekładu, stanowi ona bardzo często o wizerunku firmy na zewnątrz czy jakości dokumentacji firmowej. Dlatego pracują dla nas tylko wykwalifikowani tłumacze specjalizujący się w różnych branżach.

Ceny tłumaczeń w naszym biurze tłumaczeń języka francuskiego kształtują się następująco:

– tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne polski <-> francuski39 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

– tłumaczenia przysięgłe polski <-> francuski42 zł netto/ 1125 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach przysięgłych)

– tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne angielski <-> francuski60 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

Wiele firm współpracujących z rynkami francuskojęzycznymi korzysta z naszych usług również zamawiając tłumaczenia bieżącej korespondencji z Klientami. Jest to możliwe, dzięki szybkim terminom realizacji i przystępnym cenom. Zachęcamy do wysyłania zapytań, chętnie dopasujemy się do Państwa oczekiwań.

Większość tłumaczeń, które nie wymagają podpisu tłumacza przysięgłego wysyłana jest w formie elektronicznej – online. Zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zawsze staramy się dostosować do Państwa oczekiwań również w kwestii terminu realizacji. Jak wykonać szczegółową wycenę? Wystarczy wysłać do nas skan lub zdjęcie na drodze mailowej. Wycenę przygotujemy dla Państwa w 15 minut w godzinach pracy biura tj. między 8:00-16:00.

BIURO TŁUMACZEŃ ANGIELSKI

Nasze biuro tłumaczeń działa w kilku sekcjach językowych. Biuro tłumaczeń angielskiego to odrębny dział, posiadający własnych korektorów językowych i wyspecjalizowaną grupę tłumaczy. Każde tłumaczenie przebiega w sposób ściśle określony naszymi procedurami wewnętrznymi, mianowicie: wybór tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie – tłumaczenie wstępne – korekta językowa – korekta drugiego tłumacza. Nasze biuro tłumaczeń języka angielskiego stawia sobie za cel profesjonalizm, dzięki niemu mamy stałych Klientów już od wielu lat a nadto ciągle przybywa nam nowych.

Język angielski to dla naszych tłumaczy oprócz narzędzia pracy również pasja – to ważny atut, gdyż stawiamy sobie za cel nieustanne kształcenie z zakresu różnych branż, w których się specjalizujemy.

Tłumaczenia języka angielskiego są w naszym biurze jednym z najczęściej wykonywanych przekładów. Naszym Klientom (a są to zarówno firmy jak i osoby prywatne) oferujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe w bardzo przystępnych cenach. Ceny tłumaczeń kształtują się następująco:

 – tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne polski <-> angielski39 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

– tłumaczenia przysięgłe polski <-> angielski 42 zł netto/ 1125 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach przysięgłych)

– tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne angielski <-> francuski60 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

– tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne angielski <-> niemiecki60 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

BIURO TŁUMACZEŃ NIEMIECKI

Nasze biuro tłumaczeń języka niemieckiego wykonuje tłumaczenia dla Klientów z Polski, Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Obsługujemy Klientów prywatnych, jak również firmy i instytucje. Bliskość rynku niemieckiego sprawia, że wiele firm poszukuje wykwalifikowanych tłumaczy zarówno ustnych jak i pisemnych. Tłumaczenia języka niemieckiego stanowią dużą część przekładów wykonywanych przez nasze biuro. Nasze biuro oferuje Państwu oprócz wysokiej jakości również bardzo dobre, konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Jako właściciel firmy jestem również tłumaczem specjalistycznym języka niemieckiego i osobiście nadzoruję proces rekrutacji naszych tłumaczy, jak również proces ich wdrażania w procedury tłumaczeń.

Dla języka niemieckiego wykonujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Cennik tłumaczeń języka niemieckiego kształtuje się następująco:

– tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne polski <-> niemiecki39 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

– tłumaczenia przysięgłe polski <-> niemiecki42 zł netto/ 1125 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach przysięgłych)

– tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne angielski <-> niemiecki60 zł netto/ 1800 zzs (jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych)

Dokładną, szczegółową ofertę całości dokumentu wykonamy dla Państwa w 15 minut.

Wszystkie zapytania prosimy przesyłać na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania również pod nr telefonu 725 65 99 87.

Naszym mottem jest nieustanne kształcenie – dlatego do Państwa dyspozycji jest u nas zespół wykwalifikowanych tłumaczy, dla których tłumaczenia to pasja.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!