O tłumaczenia-express24.pl

Tłumaczenia to nasza pasja

tel. 725 65 99 87

biuro@tlumaczenia-express24.pl

5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Biuro Tłumaczeń tlumaczenia-express24.pl powstało w 2007 roku jako lokalne biuro tłumaczeń, jednak bardzo szybko dzięki wysokiej jakości tłumaczeń rozwinęło swój obszar działania do całej Polski a następnie zaczęli do nas trafiać Klienci zagraniczni.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz tłumaczeń zwykłych, specjalistycznych i uwierzytelnionych. Bardzo cenimy Państwa czas, dlatego u nas zlecicie Państwo tłumaczenie (nawet przysięgłe) nie wychodząc z domu. Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne (nieuwierzytelnione) wysyłamy na drodze mailowej, tłumaczenia uwierzytelnione (zwane również przysięgłymi) wysyłamy na wskazany przez Państwa adres kurierem lub pocztą.

Nasze biuro tłumaczeń działa na terenie całej Polski (m.in. Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Łódź, Katowice, Lublin). Liczy się dla nas najwyższa jakość oraz szybka i sprawna realizacja zlecenia. Grono naszych stałych Klientów powiększa się z dnia na dzień, z czego jesteśmy bardzo dumni, ponieważ każdy powracający do nas Klient jest potwierdzeniem dobrze wykonanego Tłumaczenia. Tłumaczenia to nasza pasja a zadowolenie Klienta – najwyższa satysfakcja

Biuro tłumaczeń Wrocław

Nasze biuro tłumaczeń działa we Wrocławiu od 2009 roku choć działalność tłumaczeniową prowadzimy od 2007 roku. Dlaczego Wrocław? Przywiedli nas tu nasi stali Klienci, mający siedziby właśnie we Wrocławiu lub okolicy. Nasze biuro tłumaczeń we Wrocławiu mieści się przy ul. Wąsowicza 6 – osiedle Malownicze koło Leśnicy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży tłumaczeniowej podzieliliśmy naszych tłumaczy języka angielskiego, niemieckiego i innych na specjalistów z różnych branż. Żaden tłumacz nie może być specjalistą w każdej dziedzinie, stąd nasze rozwiązanie sprawdza się idealnie a najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonywanych przez nas tłumaczeń są zadowolenie Klienci, którzy do nas wracają – dziękujemy za zaufanie! W dobie internetu i łatwego dostępu do sieci z każdego urządzenia mobilnego odnalezienie biura tłumaczeń nie stanowi najmniejszego problemu. Jak odnaleźć jednak w tym gąszczu konkurencji profesjonalne biuro tłumaczeń, które spełni nasze oczekiwania dotyczące wysokiej jakości tłumaczenia i również takie, które dotrzyma ustalonych terminów? Profesjonalne biuro tłumaczeń, jakim jest nasze biuro tlumaczenia-express24.pl posiada skomplikowany proces rekrutacji tłumaczy, ale także ich wiedzy w różnych dziedzinach. Stosowane przez naszą firmę metody rekrutacyjne wyłaniają najlepszych specjalistów z różnych dziedzin. Sumienna weryfikacja a także wiele lat doświadczenia w działalności tłumaczeniowej stoi za sukcesem naszego biura tłumaczeń.

Biuro tłumaczeń Warszawa

Nasze biuro tłumaczeń w Warszawie specjalizuje się w tłumaczeniach zwykłych specjalistycznych i przysięgłych głównie dla języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego. Ale to nie wszystko co możemy Państwu zaoferować. Wykonujemy również tłumaczenia na pozostałe języki europejskie. Wykonujemy tłumaczenia techniczne, medyczne, naukowe, finansowe, budowlane oraz wiele innych. Skąd tak bogata oferta? Pracują dla nas wykwalifikowani tłumacze specjalizujący się w różnych dziedzinach. Nie czekaj wyślij zapytanie już dziś: biuro@tlumaczenia-express24.pl wycenę przygotujemy w 15 minut. Zlecenia przyjmujemy drogą mailową, istnieje również możliwość złożenia zapytania osobiście w naszym punkcie przyjmowania zleceń. Wszystkie tłumaczenia uwierzytelnione wysyłamy pocztą lub kurierem gratis, pozostałe dokumenty wysyłamy drogą elektroniczną.

Punkt przyjmowania zleceń w Warszawie znajduje się przy ul. Namysłowskiej 2/12; 03-454 Warszawa. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny 725 65 99 87 w celu umówienia dogodnej godziny. 

 

Biuro tłumaczeń Poznań

Nasze biuro tłumaczeń Poznań oferuje Państwu szeroki wybór tłumaczeń dla wielu języków europejskich i nie tylko. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne dla różnych branż. Tłumaczenia to nasza pasja, stawiamy na profesjonalizm a przywiązanie do szczegółów sprawia, że nasze tłumaczenia są najwyższej jakości. Dodatkowo w naszej pracy wspierają nas narzędzia CAT, dzięki czemu zlecenia realizujemy szybko i w konkurencyjnych cenach. Większość tłumaczeń specjalistycznych i zwykłych, które wykonujemy nie wymaga podpisu i pieczęci tłumacza przysięgłego, stąd wysyłamy je na drodze mailowej. Jeśli jednak potrzebujecie Państwo dokument potwierdzony przez tłumacza przysięgłego prosimy o kontakt, gdyż w Poznaniu mamy 3 tłumaczy lokalnych, od których istnieje możliwość odbioru dokumentów. W przypadku, gdy nie zależy Państwu na czasie – istnieje również możliwość wysyłki dokumentów kurierem lub pocztą. Nasze biuro tłumaczeń Poznań to wysoka jakość usług, poufność i szybkie terminy realizacji dopasowane do Państwa potrzeb. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas największa satysfakcja, zachęcająca nas do jeszcze większej pracy nad naszym warsztatem tłumaczeniowym. Jesteśmy zdania, że wiedza, którą nabywamy wymaga aktualizacji i wielu szkoleń branżowych. Nowe technologie ciągle się rozwijają a my chcemy być na bieżąca, aby oferować Państwu najlepsze usługi! Zachęcamy do kontaktu zarówno mailowego jak i telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -18:00.

Biuro tłumaczeń Katowice

Nasze biuro tłumaczeń Katowice oferuje szeroki zakres tłumaczeń w wielu dziedzinach. Stanowimy grupę wykwalifikowanych tłumaczy, specjalizujących się w różnych dziedzinach. Każdy z nas tłumaczy tylko w ramach własnej branży, w której posiada wiedzę merytoryczną. Czasem Klienci zastanawiają się czy biuro tłumaczeń musi być droższe? Nasze biuro tłumaczeń Katowice oferuje Państwu bardzo konkurencyjne ceny, jak bezpośrednio u tłumacza. Ponadto dużą wartością dodaną jest fakt, że działamy na rynku tłumaczeń już 11 lat i dzięki temu zbudowaliśmy silną grupę tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach. W naszej działalności stawiamy na rozwój. Nieustannie uczestniczymy w szkoleniach branżowych skierowanych dla tłumaczy, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi technologiami i oferujemy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia. Nasz proces tłumaczenia jest dość rozbudowany, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość przekładu a mianowicie – na początku analizujemy, który tłumacz posiada największą wiedzę z danej dziedziny – następnie tłumacz czyta tekst całościowo po czym przystępuje do przekładu. Na koniec tłumaczenia wykonuje korektę językową. W tej chwili dopiero tekst jest gotowy do korekty drugiego tłumacza. Proszę się jednak nie obawiać – nie jest to długotrwały proces. Lata doświadczenia i pracy w takim trybie a także wspierające nas narzędzia CAT sprawiają, że cały proces nie trwa długo. Terminy realizacji staramy się zawsze dostosować do Państwa oczekiwań, stąd zachęcamy do określania terminów wysyłając zapytanie. Biuro tłumaczeń Katowice – to kilka punktów Katowicach, gdzie możecie odebrać Państwo tłumaczenia przysięgłe od naszych tłumaczy. Prosimy o wskazanie w zapytaniu Państwa adres o dopasujemy miejsce odbioru najbliżej Państwa.

Biuro tłumaczeń Kraków

Nasze biuro tłumaczeń Kraków oferuje Państwu profesjonalne przekłady na wiele języków europejskich. W Krakowie posiadamy kilka punktów, gdzie możecie Państwo odebrać dokumenty przysięgłe, pozostałe dokumenty wysyłamy na drodze elektronicznej. Biuro tłumaczeń Kraków – dlaczego my? Zawsze staramy się dostosować do Państwa potrzeb – zarówno jeśli chodzi o termin realizacji jak i cenę. Czy profesjonalizm musi być drogi? Nie u nas. Tłumaczymy dla Państwa już od wielu lat, stworzyliśmy obszerne bazy słownictwa fachowego z różnych branż, które wspierają nas w codziennej pracy. Państwa dokumenty zawsze trafiają do tłumacza, który specjalizuje się w danej dziedzinie – naszą kadrę podzieliliśmy na specjalizacje, dzięki czemu każdy z nich tłumaczy w dziedzinie, w której czuje się najpewniej. Wiedza merytoryczna to oprócz doskonałej znajomości języka potwierdzonej wieloletnimi studiami lingwistycznymi podstawa naszej pracy. Naszych tłumaczy wspieramy w kursach branżowych, poszerzających ich wiedzę, aby oferować Państwu najwyższej jakości usługi. Nasze biuro tłumaczeń Kraków to kilka punktów, gdzie można odebrać tłumaczenie. Nasi tłumacze pochodzą również z Krakowa, dlatego też możemy dostosować odbiór najbliżej Państwa miejsca zamieszkania lub firmy. Jak zapytać o odbiór? Wystarczy wysłać na drodze mailowej zapytanie a wskażemy adresy najbliżej Państwa, gdzie można danego dnia odebrać dokument. Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 – 16:00.

Obsługujemy Klientów z całej Polski. Niektóre dokumenty przysięgłe możemy wysłać pocztą pod wskazany adres. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!