5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Biuro tłumaczeń Wrocław

Profesjonalne biuro tłumaczeń we Wrocławiu

Nasze biuro tłumaczeń z Wrocławia obsługuje całą Polskę

Nasze biuro tłumaczeń działa we Wrocławiu od 2009 roku choć działalność tłumaczeniową prowadzimy od 2007 roku. Dlaczego Wrocław? Przywiedli nas tu nasi stali Klienci, mający siedziby właśnie we Wrocławiu lub okolicy. Mieścimy się przy ul. Wąsowicza 6 – osiedle Malownicze koło Leśnicy.

Z Wrocławia obsługujemy Klientów z całej Polski, Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Ukrainy, Rosji i Wielkiej Brytanii. Nasze biuro tłumaczeń we Wrocławiu dostarcza dokumenty pod wskazany adres w wybranych dzielnicach. Napisz do nas i zapytaj o dostawę!

Punkt w Warszawie

Punkt przyjmowania zleceń w Warszawie znajduje się przy ul. Namysłowskiej 2/12; 03-454 Warszawa. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny 725 65 99 87 w celu umówienia dogodnej godziny.

Jest to punkt, w którym możecie Państwo zeskanować dokumenty i wysłać do nas. Stworzyliśmy go dla osób nie posiadający dostępu do skanera czy maila. Nie można tam jednak odebrać tłumaczenia. Dokumenty możemy wysłać do Państwa pocztą. Na dostawę należy doliczyć 1-2 dni robocze.

uwaga

Obsługujemy Klientów z całej Polski. Niektóre dokumenty przysięgłe możemy wysłać pocztą pod wskazany adres. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.