5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Próbka tłumaczeń

Tłumaczenia to nasza pasja

PRÓBKA TŁUMACZEŃ

Zachęcamy do skorzystania z Tłumaczenia próbnego. Obejmuje ono tekst do 900 znaków ze spacjami i wykonywane jest nieodpłatnie na życzenie Klienta. W razie zainteresowania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Próbka Tłumaczenia może być wykonana przez native speakera lub tłumacza z Polski. Gwarantujemy realizację całości Tłumaczenia przez wybranego przez Państwa tłumacza.

Przy tekstach specjalistycznych zapewniamy również stały kontakt tłumacza ze specjalistą z Państwa firmy, po to, aby tłumaczenie było wykonane na najwyższym poziomie. Wszyscy nasi tłumacze mają dużą wiedzę merytoryczną popartą latami praktyki w zawodzie tłumacza, wielokrotnie już przez nas sprawdzoną i potwierdzoną.

uwaga

Tłumaczenia próbne wykonujemy w 24h od momentu zlecenia!

  Napisz do nas

  ul. Wąsowicza 6

  54-704 Wrocław

  Tel. 0048 725 65 99 87

  e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

  Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

  Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

  © tlumaczenia-express24.pl 2021 Kodowanie: Damtox.pl
  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.