5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Referencje

Na Państwa życzenie wyślemy referencje naszych Klientów.

NA MIARĘ OCZEKIWAŃ

Oferujemy Państwu tłumaczenia na miarę oczekiwań. Tłumaczymy większość języków europejskich. Nasza oferta przekładów jest bardzo atrakcyjna i skierowana zarówno dla osób prywatnych jak również firm i instytucji. Wykonujemy szybkie i profesjonalne przekłady dopasowując terminy realizacji do Państwa oczekiwań a jednocześnie nie pobieramy dodatkowych opłat za szybkie terminy realizacji.

 

Pilne tłumaczenie specjalistyczne? To dla nas nie problem. Specjalizujemy się w różnych branżach a naszą rzetelność i terminowość potwierdzają lata naszej działalności już od wielu lat. Dlatego na nas zawsze można polegać – i właśnie z tego powodu mamy tak wielu Klientów. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

uwaga

Będziemy wdzięczni za przesyłanie referencji, jeśli korzystaliście już Państwo z usług naszego biura.

  Napisz do nas

  ul. Wąsowicza 6

  54-704 Wrocław

  Tel. 0048 725 65 99 87

  e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

  Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

  Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

  © tlumaczenia-express24.pl 2021 Kodowanie: Damtox.pl
  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.