5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Zespół wykwalifikowanych tłumaczy przysięgłych języka angielskiego

SZYBKA WYCENA

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

 

Poszukujesz tłumacza przysięgły języka angielskiego? Jesteś we właściwym miejscu. Tworzymy zgrany zespół tłumaczy przysięgłych j. angielskiego o różnych specjalizacjach. Oferujemy profesjonalne usługi tłumaczeniowe zarówno online jak i stacjonarnie. Jeśli poszukujesz tłumacza przysięgłego j. angielskiego z Wrocławia, jesteś we właściwym miejscu. Zadzwoń do nas już dziś i sprawdź, czy dostarczamy dokumenty w Twoją dzielnicę. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe na terenie całej Polski! Przy zamówieniach powyżej 300 zł netto wysyłka dokumentów kurierem gratis!

 

Spełniamy oczekiwania naszych Klientów nie tylko co do wysokiej jakości. Oferujemy również konkurencyjne ceny. Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu, ale dokumenty możemy wysłać na terenie całej Polski.  Ponadto istnieje możliwość darmowej dostawy w  kilka dzielnic Wrocławia. Są to Maślice, Kozanów, okolice Leśnicy, Nowy Dwór, Pracze Odrzańskie.

 

Tłumaczenia przysięgłe angielskiego wykonujemy od wielu lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy wysoką jakość przekładu oraz przystępne ceny. Stawiamy na jakość przekładu dlatego zatrudniamy specjalistów z różnych branż. Wiemy, jak ważna jest również wiedza merytoryczna, dlatego stawiamy na rozwój i nieustanne kształcenie. Każde zlecenie, które trafia do naszego biura jest szczegółowo analizowane i przypisywane odpowiedniemu tłumaczowi.

 

Czym powinien wyróżniać się tłumacz przysięgły języka angielskiego? Przede wszystkim poufnością, rzetelnością i doświadczeniem – to wszystko oferuje Państwu nasze biuro zatrudniające najlepszych tłumaczy przysięgłych angielskiego. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś, żeby poznać konkurencyjną ofertę: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Tłumacz przysięgły angielskiego – nasze specjalizacje

 

Czy tłumacz przysięgły języka angielskiego to specjalista od wszystkiego? Oczywiście, że nie! Każdy ceniący się tłumacz specjalizuje się maksymalnie dwóch lub trzech dziedzinach. Dlatego tworzymy zespół specjalistów z różnych branż uzupełniając się wzajemnie.

 

Nasi tłumacze przysięgli angielskiego wykonują tłumaczenia między innymi z zakresu prawa, finansów, tłumaczenia techniczne czy naukowe. U nas masz pewność, że Twoje tłumaczenie trafi w ręce specjalisty z danej dziedziny. Dajemy gwarancję zadowolenia.

Tłumacz przysięgły – angielski

 

 

Pracują dla nas tłumacze przysięgli różnych par językowych. Dlatego możemy zaoferować Państwu tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego.

 

Dodatkowo każde tłumaczenie zwykłe możesz w razie potrzeby uwierzytelnić za dopłatą różnicy. U nas nie przepłacasz. Napisz do nas już dziś i poznaj naszą konkurencyjną ofertę!

 

Tłumacz przysięgły angielskiego

 

Jeśli poszukujesz profesjonalnego tłumacza języka angielskiego – koniecznie skontaktuj się z nami. Wykonujemy tłumaczenia zarówno dla biznesu jak i osób prywatnych. Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę.

Jaki powinien być dobry tłumacz angielskiego? Rzetelny, terminowy, poufny i profesjonalny. Właśnie takich specjalistów znajdziesz u nas! Dodatkowo mamy dla Ciebie dobre ceny.

Tłumacz języka angielskiego online

 

Większość tłumaczeń wykonujemy online. Szybko i sprawnie otrzymasz dobrej jakości tłumaczenie w wybranej parze językowej. Pamiętaj, że dobry tłumacz angielskiego to nie translator – u nas pracują tylko wykwalifikowani tłumacze języka angielskiego.

 

Tłumacz angielskiego online – do Twojej dyspozycji. U nas załatwisz wszystkie formalności szybko i bez wychodzenia z domu. A Twój tłumacz angielskiego online prześle Ci tłumaczenie we wspólnie ustalonym terminie.

Ile kosztuje tłumaczenie przysięgłe języka angielskiego?

Tłumaczenie przysięgłe z angielskiego

 

od 38 zł netto/ 1125 zzs

Tłumaczenie przysięgłe z polskiego na angielski

 

od 42 zł netto/ 1125 zzs

Tłumaczenie przysięgłe angielski – niemiecki

 

od 55 zł netto/ 1125zzs

Tłumacz języka angielskiego – droga do sukcesu

 

Planując swoją karierę jako tłumacz języka angielskiego nie zapominaj o solidnym wykształceniu. Droga do profesjonalizmu jest długa a same studia magisterskie nie wystarczą. Ważne jest również wykształcenie z zakresu tłumaczeń specjalistycznych i przysięgłych – są to studia podyplomowe. Idealnym dodatkiem będą również studia zagraniczne. Wówczas najlepiej poznasz specyfikę języka w danej dziedzinie. Studiując np. prawo w języku angielskim nabędziesz wiedzę merytoryczną, którą wykorzystasz w tłumaczeniach.

 

A co z praktyką? Każdy ceniący się tłumacz angielskiego musi pracować w zawodzie i regularnie tłumaczyć teksty. Umiejętności są bardzo ważne, jednak praktyka jako tłumacz angielski ma ogromne znaczenie. Dzięki codziennej pracy w zawodzie nabierzesz „ogłady tłumaczeniowej”. Utrwalisz specyficzne dla branży słownictwo i nabierzesz lekkości przekładu.

 

Ponadto tłumacz języka angielskiego musi nieustannie się szkolić. Specjalnie powołane do tego placówki jak np. TEPIS organizują szkolenia z różnych dziedzin, w których możesz brać udział już jako student. Tłumacze angielskiego czy też adepci zawodu otrzymują po szkoleniach zazwyczaj glosariusze z fachowym słownictwem, które może okazać się pomocne również po latach pracy.

 

Dlatego jeśli profesjonalny tłumacz języka angielskiego to dla Ciebie podstawa korzystaj jedynie z usług profesjonalnych biur tłumaczeń. Wówczas masz pewność, że twoje tłumaczenie trafi w ręce specjalisty. Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o wycenę: biuro@tlumaczenia-express24.pl

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zamówić wycenę?

 

Nie wiesz ile kosztuje przetłumaczenie twojego dokumentu? Wyślij do nas zapytanie, załączając skan lub zdjęcie – wycenę otrzymasz w 15 minut w godzinach pracy naszego biura: biuro@tlumaczenia-express24.pl

 

 

Zdecydowany na tłumaczenie? Wyślij nam dane do faktury, na jej podstawie będziesz mógł dokonać przedpłaty.

 

 

Profesjonalne tłumaczenie otrzymasz w ustalonym terminie. Z pewnością chętnie do nas wrócisz:)

Pytania naszych Klientów

Koniecznie wyślij skan lub zdjęcie do wyceny, wówczas będziemy mogli określić również czas realizacji.

Tak

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.