5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe języka niemieckiego

SZYBKA WYCENA

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego we Wrocławiu

 

Poszukujesz tłumacza przysięgłego języka niemieckiego z Wrocławia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wystarczy, że wyślesz skan lub zdjęcie dokumentów na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy dla Ciebie w 15 minut w godzinach pracy naszego biura, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod nr telefonu 0048 725 65 99 87. Jeśli chcesz zlecić pilne tłumaczenie w weekend  prosimy dodatkowo o wysłanie sms. Wówczas będziemy mogli przygotować wycenę na drodze mailowej.

 

 

Tłumaczenia przysięgłe niemiecki – gdzie dostarczamy we Wrocławiu?

 

Nie chce Ci się wychodzić z domu ani opuszczać biura, żeby zlecić tłumaczenie przysięgłe na niemiecki? To nie problem. Czy wiesz, że tłumaczenie możemy wykonać na podstawie skanu lub zdjęcia? Oryginał okażesz nam przy odbiorze.

 

Jeśli nie masz też ochoty odebrać osobiście dokumentów, tutaj znajdziesz informację gdzie na terenie Wrocławia dostarczamy tłumaczenia przysięgłe z niemieckiego. W naszym biurze darmowa dostawa obejmuje: Wrocław Kozanów – Maślice – Pracze Odrzańskie, Nowy Dwór, Leśnicę i Wilkszyn. Dlaczego akurat te okolice? Nasze biuro mieści się na Marszowicach, dlatego w najbliższe nam rejony dostarczamy dokumenty gratis. Ponadto, jeśli jesteś z innej części Wrocławia, możemy wysłać dokumenty pocztą. Dostawa na następny dzień roboczy gratis.

Tłumacz przysięgły niemiecki – liczy się jakość

 

Poszukując tłumacza przysięgłego języka niemieckiego nigdy nie wiesz czy specjalizuje się w danej branży. Rozwiążemy Twój problem. Pracuje dla nas 15 tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego. Specjalizują się w różnych dziedzinach, dzięki czemu zawsze znajdzie się specjalista dla Ciebie.

 

Naszych tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego dobieramy bardzo precyzyjnie. Pracują dla nas tylko najlepsi. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość.

Jaka jest cena tłumaczenia przysięgłego z niemieckiego?

Tłumaczenie przysięgłe DE-PL

od 37 zł netto/ 1125 zzs

Tłumaczenie przysięgłe PL-DE

od 37 zł netto/ 1125 zzs

Tłumaczenie przysięgłe j.obcy – j.obcy

od 55 zł netto/ 1125 zzs

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Nie wiesz jak zapytać o cenę tłumaczenia przysięgłego z niemieckiego?

 

Wyślij zapytanie na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura.

 

Jeśli wycena spełniła Twoje oczekiwania wyślij nam dane do faktury, na jej podstawie będzie mógł/ mogła dokonać przedpłaty.

 

Tłumaczenie otrzymasz w umówionym wspólnie terminie. Z pewnością będziesz zadowolony/a!

Najczęściej zadawane pytania

Tak, jesteśmy płatnikiem VAT.

Staramy się szybko realizować zlecenia. Jednak termin realizacji zależy od wielkości dokumentu i stopnia trudności tłumaczenia. Najszybciej poznasz termin wysyłając dokument (skan lub zdjęcie) do wyceny na nasz adres mailowy.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.