5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumacz przysięgły niemiecki

Profesjonalny tłumacz języka niemieckiego

SZYBKA WYCENA


Tłumacz przysięgły języka niemieckiego


 

Poszukujesz tłumacza przysięgłego języka niemieckiego? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wystarczy, że wyślesz skan lub zdjęcie dokumentów na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy dla Ciebie w 15 minut w godzinach pracy naszego biura, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod nr telefonu 0048 725 65 99 87. Jeśli chcesz zlecić pilne tłumaczenie w weekend  prosimy dodatkowo o wysłanie sms. Wówczas będziemy mogli przygotować wycenę na drodze mailowej.

 

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego to osoba zaufania publicznego. U nas masz pewność, że wszystkie dokumenty, które do nas wysyłasz trafiają w dobre ręce. Dajemy Tobie nie tylko gwarancję jakości wykonanego tłumaczenia. Gwarantujemy również rzetelne i terminowe tłumaczenie i konkurencyjne ceny. Nasi tłumacze przysięgli języka niemieckiego specjalizują się w różnych dziedzinach. Dzięki temu masz pewność, że Twój dokument jest w rękach specjalisty z danej branży.

 

Dokumenty możemy wysłać kurierem na terenie Polski gratis (przy zleceniach powyżej 300 zł netto). Na terenie Wrocławia, w niektóre dzielnice dostarczamy dokumenty (również przy zamówieniach od 300zł netto). W naszym biurze darmowa dostawa obejmuje: Wrocław Kozanów – Maślice – Pracze Odrzańskie, Nowy Dwór, Leśnicę i Wilkszyn.

 

 


Tłumacze przysięgli języka niemieckiego – nasza kadra


 

Tłumaczenia niemieckie wykonują nasi tłumacze z Polski. Ważne jest, aby tłumaczenie wykonywane było na język ojczysty. Tylko native speaker wyłapie niuanse językowe danego języka. Natomiast tłumaczenia na język obcy wykonują u nas tłumacze przysięgli języka niemieckiego, którzy dużą część swojego życia spędzili w Niemczech lub skończyli tam studia kontynuując pracę. Dzięki temu nasze przekłady są zawsze „dopieszczone w każdym calu”.

 

Nasi tłumacze przysięgli języka niemieckiego to profesjonaliści. Stawiamy na wysoką jakość przekładu, każde zlecenie przechodzi u nas kilka etapów a ostatecznie również dodatkową korektę drugiego tłumacza co gwarantuje Państwu jakość, rzetelność i terminowość.

 

Kim jest dobry tłumacz przysięgły języka niemieckiego? To osoba, która pracuje z pasją. Dlaczego? Tłumacz przysięgły języka niemieckiego pracujący z pasją chętnie się kształci. Ponadto jest dociekliwy, dzięki czemu poszerza nieustannie swoją wiedzę. Dobry tłumacz przysięgły niemieckiego wie, że nieustanna praca i rozwijanie umiejętności translatorskich czy pogłębianie wiedzy z danej dziedziny to droga do sukcesu. Ważna ponadto jest konsekwencja. Tylko regularne kształcenie i praca w zawodzie uczyni z nas najlepszych specjalistów.

 

Wiemy jak trudno jest dotrzeć do najlepszych tłumaczy. Dlatego u nas macie Państwo pewność, że nasza kadra sprawdzona została w skomplikowanym procesie rekrutacji i przede wszystkim przez wiele lat współpracy!

 

 


Tłumacz przysięgły niemiecki – liczy się jakość


 

Poszukując tłumacza przysięgłego języka niemieckiego nigdy nie wiesz czy specjalizuje się w danej branży. Rozwiążemy Twój problem. Pracuje dla nas 15 tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego. Specjalizują się w różnych dziedzinach, dzięki czemu zawsze znajdzie się specjalista dla Ciebie.

 

Naszych tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego dobieramy bardzo precyzyjnie. Pracują dla nas tylko najlepsi. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość.


Kiedy potrzebujesz tłumacza przysięgłego j. niemieckiego?


 

 

Tłumacz przysięgły j. niemieckiego będzie Ci potrzebny za każdym razem, kiedy będziesz potrzebować poświadczenia wykonanego tłumaczenia za zgodność z oryginałem lub kopią. Jedynie tłumacz przysięgły języka niemieckiego  lub innych języków może to poświadczyć poprzez specjalną formułę uwierzytelniającą. Tylko on ma do tego prawo.


Czy tłumacz przysięgły języka niemieckiego może uwierzytelnić moje tłumaczenie?


 

Tak, oczywiście. Jednak może się zdarzyć, że tłumacz przysięgły języka niemieckiego odmówi uwierzytelnienia. Jest to możliwe wówczas, gdy wykonane tłumaczenie zwykłe jest złej jakości. Dlatego najlepiej będzie jeśli będziesz wybierać profesjonalnych tłumaczy języka niemieckiego.


Ile kosztuje uwierzytelnienie istniejącego już tłumaczenia?


 

To zależy, czy tłumaczenie zwykłe było wykonywane u danego tłumacza, czy u innej osoby. Jeśli tłumaczenie zwykłe zawierało błędy, tłumacz języka niemieckiego może doliczyć dopłatę za tłumaczenie plus uwierzytelnienie. Jeśli jednak tłumaczenie zwykłe wykonasz u nas możesz je w każdej chwili uwierzytelnić jedynie za dopłatą różnicy w tłumaczeniach.


Tłumacze języka niemieckiego o różnych specjalizacjach


 

Nasi tłumacze języka niemieckiego to wykwalifikowany zespół o różnych specjalizacjach. Nasze biuro dobiera swoich współpracowników bardzo skrupulatnie sprawdzając nie tylko umiejętności translatorskie, ale również wiedzę z zakresu danej dziedziny. Dzięki temu każdy tłumacz niemieckiego pracujący w naszym biurze ma satysfakcję wykonywania tłumaczeń z dziedzin, w których się specjalizuje. A my mamy pewność, że tłumaczenie będzie wykonane na najwyższym poziomie.

 

Profesjonalny tłumacz języka niemieckiego

 

Jedynie profesjonalny tłumacz języka niemieckiego będzie w stanie zapewnić wysoką jakość przekładu. Jeśli planujesz zaoszczędzić kilka złotych i zlecić tłumaczenie studentowi, musisz liczyć się z faktem, że tłumaczenie nie będzie wykonane dobrze. Tłumacze języka niemieckiego kształcą się w długim procesie nauczania podczas studiów licencjackich, magisterskich a następnie podyplomowych. Jak sam widzisz jest to długi proces. Ponadto tłumacz przysięgły niemieckiego musi zdać dodatkowo egzamin państwowy organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Tak wykształcony tłumacz języka niemieckiego jest gwarantem dobrze wykonanego tłumaczenia. Tylko takich tłumaczy j. niemieckiego zatrudniamy.

 

Jaka jest cena tłumaczenia przysięgłego z niemieckiego?

Tłumaczenie przysięgłe DE-PL

od 37 zł netto/1125

Tłumaczenie przysięgłe PL-DE

od 37 zł netto/ 1125 zzs

Tłumaczenie przysięgłe j.obcy – j.obcy

od 55 zł netto/ 1125 zzs

Tłumacze języka niemieckiego – rozwój i wykształcenie

 

Zastanawiasz się dlaczego rozwój w branży, w której tłumaczysz jest tak ważny? A wyobrażasz sobie hydraulika, który nie bardzo zna się na nowoczesnych złączkach, tylko stosuje stare rozwiązania, które już są wycofywane z rynku? Podobnie będzie z tłumaczem, który pozostawił swoją wiedzę w latach dziewięćdziesiątych. Dlatego tak bardzo wspieramy naszych tłumaczy w rozwoju. Dzięki nieustannym szkoleniom stworzyliśmy profesjonalny zespół posiadający najświeższą wiedzę z danej dziedziny.

 

Każdy tłumacz niemieckiego, który ceni sobie rozwój będzie z czasem coraz lepszy, osiągnie sukces w zawodzie. Wiemy, że profesjonalni tłumacze języka niemieckiego to zadowoleni Klienci. Dlatego tak starannie dobieramy nasz zespół tłumaczy j. niemieckiego.

tłumacz języka niemieckiegotłumacz języka niemieckiego

Tłumaczenia przysięgłe niemiecki

 

Nasze biuro wykonuje tłumaczenia przysięgłe języka niemieckiego dla różnych branż. Ponadto jesteśmy bardzo fleksybilni. Gotowe tłumaczenie wysyłamy poleconym priorytetem na terenie Polski gratis, zaś skan drogą mailową. Jeśli więc potrzebujesz profesjonalne tłumaczenie przysięgłe na niemiecki w dobrej cenie, nie czekaj. Wyślij zapytanie już dziś: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy naszego biura.

 

Tłumaczenia przysięgłe niemiecki – to nasza specjalizacja od początku naszej działalności. Stawiamy na jakość i rzetelność. Realizujemy skomplikowane projekty wymagające pracy kilkuosobowego zespołu, jak również małe zlecenia. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo.

Tłumacz niemiecko polski

 

Poszukujesz tłumacza niemiecko polskiego? Nie korzystaj z translatora. Chyba, że znasz dobrze język i tylko się wspierasz? Jeśli jednak tłumaczenie maszynowe chcesz wykorzystać na swojej stronie, pamiętaj, że może to zaważyć na Twojej reputacji. Musisz wiedzieć, że dobry tłumacz niemiecko polski to osoba a nie maszyna. Jedynie odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w tłumaczeniach sprawia, że przekład jest dobry. Dlatego wpisując w wyszukiwarce tłumacz niemiecko polski poszukaj raczej tłumacza a nie translatora.

Narzędzia tłumacza j. niemieckiego

 

Nie należy również mylić korzystania z narzędzi CAT z translatorami. Czasem Klienci obawiają się takich narzędzi. Dlatego warto jest wyjaśnić, że każdy profesjonalny tłumacz języka niemieckiego powinien pracować na narzędziach CAT. Są to programy typu Trados, które nie tłumaczą za nas. One zapamiętują wszystkie nasze przekłady podpowiadając nam treść, jeśli już użyliśmy takiego sformułowania. Dzięki takiemu oprogramowaniu tłumacz niemieckiego jest w stanie zachować spójność słownictwa i szybciej tłumaczyć.

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Ile kosztuje tłumaczenie przysięgłe z języka niemieckiego? Jeden krok do wyceny:

 

Wyślij zapytanie na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura.

 

Jeśli wycena spełniła Twoje oczekiwania wyślij nam dane do faktury, na jej podstawie będzie mógł/ mogła dokonać przedpłaty.

 

Tłumaczenie otrzymasz w umówionym wspólnie terminie. Z pewnością będziesz zadowolony/a!

Najczęściej zadawane pytania

Tak, jesteśmy płatnikiem VAT.

Staramy się szybko realizować zlecenia. Jednak termin realizacji zależy od wielkości dokumentu i stopnia trudności tłumaczenia. Najszybciej poznasz termin wysyłając dokument (skan lub zdjęcie) do wyceny na nasz adres mailowy.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.