5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Poznaj naszych tłumaczy

Pracujemy z pasją dla Ciebie

SZYBKA WYCENA

Nasi tłumacze

 

Tworzymy grupę tłumaczy zwykłych specjalistycznych i przysięgłych. Realizujemy zlecenia w wielu językach europejskich i nie tylko! Na czym polega nasza wyjątkowość? Nasz zespół tworzyliśmy bardzo skrupulatnie. Przez lata działalności podzieliliśmy się na specjalizacje. Dzięki temu każdy tłumacz wykonuje przekłady tylko we własnej dziedzinie. Masz pytania lub chcesz wykonać wycenę? Napisz do nas już dziś: biuro@tlumaczenia-express24.pl Odpowiemy w 15 minut w godzinach pracy naszego biura. Nie zwlekaj! czekamy na kontakt od Ciebie!

Tłumacz kontra translator

 

Często spotykamy się z informacjami od klientów typu, jeśli potrzebuję coś na własne cele, używam translatora.. Oczywiście prawdą jest, że translatory bardzo się rozwijają. Nie zapominaj jednak, że w tłumaczeniach potrzebny jest realny tłumacz. Nawet, jeśli potrzebujesz tłumaczenie na własne cele. Translator może pomylić znaczenia, co sprawi, że źle zrozumiesz tekst. Dlatego nie ryzykuj. Koszt tłumaczeń nie jest wysoki, krótki tekst kosztuje na prawdę niewiele. Ponadto zyskujesz pewność, że dobrze rozumiesz treść. Warto więc, abyś skorzystał z naszej rady i przesłał tekst do wyceny do nas: biuro@tlumaczneia-express24.pl – przekonasz się, że również krótkie teksty warto jest tłumaczyć  u nas!

 

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak szybko wykonać wycenę?

 

Wyślij zapytanie na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy naszego biura

 

Jeśli zdecydowałeś się na tłumaczenie, wyślij nam dane do faktury. Pracujemy na zasadzie przedpłaty.

 

 

Tłumaczenie odeślemy we wspólnie ustalonym terminie. Z pewnością będziesz zadowolony!

 

 

Najczęściej zadawane pytania

W naszym biurze do 8 stron dziennie. Jednak, gdy gonią Was terminy możemy przetłumaczyć więcej.

Obsługujemy większość języków europejskich, ale to nie wszystko. Zatrudniamy tłumaczy zwykłych, specjalistycznych i przysięgłych.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.