5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia angielsko polskie

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

Profesjonalne tłumaczenia angielsko polskie

 

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia angielsko polskie dla firm instytucji i osób prywatnych. Czy wiesz, że w naszym biurze zlecisz większość zleceń bez wychodzenia w domu? Ponadto gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń angielsko polskich w korzystnych cenach.

 

Na Twoje życzenie wykonamy tłumaczenie tekstu z angielskiego na polski a także w innych kombinacjach językowych. Gwarantujemy najwyższą jakość przekładu. Wyślij do nas zapytanie już dziś: biuro@tlumaczenia-express24.pl Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji ☎ 725 659 987

Tłumaczenie polsko angielskie tylko u nas!

 

Tłumaczenia polsko angielskie  są najczęściej wykonywanymi przekładami w każdym biurze tłumaczeń, również u nas. Skąd tak duża popularność? Rynek międzynarodowy opiera się na języku angielskim. Wszelkie rozmowy biznesowe, korespondencja, czy też umowy sporządzane są najczęściej w języku angielskim właśnie. Polscy przedsiębiorcy planujący ekspansję na rynki zagraniczne wykonują tłumaczenia dokumentacji firmowej na język angielski właśnie.

Tłumaczenia angielsko niemieckie i angielsko francuskie

 

Nasze biuro specjalizuje się również w tłumaczeniach angielsko niemieckich czy angielsko francuskich. Nasi Klienci zagraniczni bardzo cenią sobie rzetelność naszego biura. Zapewniamy Państwu profesjonalne przekłady na każdą kieszeń.

 

Zapewne wiesz, że dobry przekład to połowa sukcesu. Dlatego nie ryzykuj zlecając tłumaczenie u tłumacza, którego nie jesteś w stanie zweryfikować. U nas masz pewność, że każdy tłumacz przeszedł skomplikowany proces rekrutacji i zna dziedzinę, w której tłumaczy. To bardzo ważne, jeśli zależy Ci na jakości. Jeśli masz więc jeszcze pytania, lub potrzebujesz próbkę tekstu, koniecznie skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

 

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na angielski:

 

tłumaczenia medyczne, tłumaczenia zwykłe w języku angielskim, tłumaczenie stron internetowych na język angielski, tłumaczenia techniczne z angielskiego na polski.

Nasi tłumacze języka angielskiego wykonują:

 

profesjonalne tłumaczenia przysięgłe na język angielski i z angielskiego na polski, tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia specjalistyczne na angielski.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia z angielskiego na polski:

 

tłumaczenie instrukcji obsługi, tłumaczenie dokumentów, tłumaczenie umów o pracę czy o współpracy (B2B), tłumaczenie umów zlecenia i umów o dzieło.

Cennik tłumaczenia angielskiego

tłumaczenie z angielskiego na polski – od 38 zł netto/ 1800 zzs

tłumaczenie z polskiego na angielski – od 39 zł netto/ 1800 zzs

tłumaczenia przysięgłe angielski – od 42 zł netto/ 1125 zzs

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zlecić tłumaczenie?
Wyślij dokument do wyceny

Na nasz adres mailowy wyślij dokument, który chcesz przetłumaczyć. Wycena będzie gotowa w 15 minut.

Opłać fakturę i wyślij potwierdzenie

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie, wyślij nam dane do faktury. Na jej podstawie będzie mógł dokonać przedpłaty.

Termin realizacji

Termin realizacji określimy w wycenie. Jest on liczony od momentu przesłania potwierdzenia wpłaty. Pracujemy w dni robocze pon-piąt. w godzinach 8:00 – 16:00

Najczęściej zadawane pytania

Tak wystawiamy faktury VAT.

Tłumaczymy od 38 zł netto za 1800 znaków ze spacjami. Cena zależy od stopnia trudności tekstu. Najlepiej jest wysłać tekst do wyceny.

Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2020 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.