5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenie z angielskiego na polski

Tłumaczenie z polskiego na angielski

SZYBKA WYCENA

Profesjonalne tłumaczenie z angielskiego na polski

 

Oferujemy tłumaczenia z angielskiego na polski i tłumaczenia z polskiego na angielski. Wiesz zapewne, jak ważny jest rzetelny przekład, żeby cieszyć się dobrym tłumaczeniem.. Wykonujemy tłumaczenia wszelkich dokumentów i tekstów na Twoje życzenie.

 

Oferujemy Tobie tłumaczenia angielskie szyte na miarę. Co to oznacza? Dopasujemy dla Ciebie odpowiedniego tłumacza angielskiego, który zna daną dziedzinę.

 

Dlaczego jest to tak ważne? Tłumaczenia angielskiego dzielą się przecież na branże. Nie można być specjalistą w każdej dziedzinie. Ale mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jesteś we właściwym miejscu.

 

Mamy profesjonalny zespół tłumaczy języka angielskiego. Dzięki temu żadne tłumaczenie angielskiego nie jest nam straszne. Wiedza merytoryczna i świetna znajomość języka angielskiego jest naszą siłą!

 

A jakie są Twoje super moce? My świetnie tłumaczymy!

 

Pamiętaj, jeśli masz do wykonania tłumaczenie z angielskiego na polski – wyślij zapytanie. W naszej ofercie znajdziesz dobre ceny i profesjonalnych tłumaczy! Zlecając tłumaczenie z angielskiego lub na angielski nam możesz być pewien wysokiej jakości przekładu.

Dlaczego tłumaczenia z angielskiego?

 

Tłumaczenia angielskiego są najbardziej popularne na rynku ze względu na międzynarodowy charakter języka angielskiego. Również u nas największym działem są tłumaczenia angielskie. Dział ten jest mocno rozbudowany ze względu na różne branże w jakich tłumacze języka angielskiego muszą się specjalizować.

 

Cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych Klientów właśnie dzięki podziałowi na specjalizacje. Pierwszy podział obejmuje tłumaczenia na angielski a drugi tłumaczenia z angielskiego.

 

Kolejny podział dotyczy branż. Każdy tłumacz wykonuje u nas przekłady tylko w ramach własnej specjalizacji. To dzięki temu Klienci tak chętnie do nas wracają. Dzięki naszej codziennej pracy w rozwój tłumaczy osiągamy sukcesy każdego dnia i zdobywamy coraz to nowych stałych Klientów!

 

Nasi tłumacze angielskiego to wykwalifikowani specjaliści z różnych branż. Zlecając nam tłumaczenie masz pewność, że powierzasz tłumaczenie profesjonalistom i otrzymasz rzetelny i profesjonalny przekład.

 

Wykonujemy tłumaczenia angielskiego dla różnych branż i w różnych kombinacjach językowych.

Twój wybór – tłumaczenia na angielski

 

Z pewnością będziesz zadowolony z tłumaczenia angielskiego, jakie dla Ciebie wykonamy. Ale mamy dla Ciebie jeszcze jedną dobrą informację! Przy kolejnym zleceniu możesz zażyczyć sobie, aby tłumaczenie było wykonane przez tego samego tłumacza!

 

Jedynie, gdy zlecisz tłumaczenie angielskie z innej dziedziny zaproponujemy Ci innego specjalistę. Nasi tłumacze angielskiego są podzieleni na branże i nie każdy będzie mógł wykonać tłumaczenie z innej dziedziny. Pamiętaj dobry tłumacz języka angielskiego specjalizuje się w 2-3 dziedzinach.

 

W naszym biurze stawiamy na jakość przekładów. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem zatrudniającym tylko wykwalifikowaną kadrę tłumaczy języka angielskiego.

 

Specjalizujemy się w wielu dziedzinach. Nasi tłumacze języka angielskiego stanowią zespół o różnych kwalifikacjach zawodowych. Tzn. oprócz wykształcenia filologicznego o specjalizacji tłumaczeniowej posiadają uprawnienia do wykonywania tłumaczeń technicznych, przysięgłych i specjalistycznych z różnych branż.

 

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na angielski:

 

tłumaczenia medyczne, tłumaczenia zwykłe w języku angielskim, tłumaczenie stron internetowych na język angielski, tłumaczenia techniczne z angielskiego na polski.

Nasi tłumacze języka angielskiego wykonują:

 

profesjonalne tłumaczenia przysięgłe na język angielski i z angielskiego na polski, tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia specjalistyczne na angielski.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia z angielskiego na polski:

 

tłumaczenie instrukcji obsługi, tłumaczenie dokumentów, tłumaczenie umów o pracę czy o współpracy (B2B), tłumaczenie umów zlecenia i umów o dzieło.

Cennik tłumaczenia angielskiego

tłumaczenie z angielskiego na polski – od 38 zł netto/ 1800 zzs

tłumaczenie z polskiego na angielski – od 39 zł netto/ 1800 zzs

tłumaczenia przysięgłe angielski – od 42 zł netto/ 1125 zzs

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zlecić tłumaczenie?
Wyślij dokument do wyceny

Na nasz adres mailowy wyślij dokument, który chcesz przetłumaczyć. Wycena będzie gotowa w 15 minut.

Opłać fakturę i wyślij potwierdzenie

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie, wyślij nam dane do faktury. Na jej podstawie będzie mógł dokonać przedpłaty.

Termin realizacji

Termin realizacji określimy w wycenie. Jest on liczony od momentu przesłania potwierdzenia wpłaty. Pracujemy w dni robocze pon-piąt. w godzinach 8:00 – 16:00

Najczęściej zadawane pytania

Tak wystawiamy faktury VAT.

Tłumaczymy od 38 zł netto za 1800 znaków ze spacjami. Cena zależy od stopnia trudności tekstu. Najlepiej jest wysłać tekst do wyceny.

Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.