5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia angielski

Profesjonalne tłumaczenia angielskie

SZYBKA WYCENA


Tłumaczenia angielski


 

Tłumaczenia angielski – to największy dział w naszym biurze. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z różnych dziedzin władających językiem angielskim na poziomie C2 po studiach podyplomowych z zakresu tłumaczeń specjalistycznych z co najmniej pięcioletnim doświadczeniem w zawodzie tłumacza.

Tym samym gwarantujemy Państwu, że nasze tłumaczenia angielskie będą rzetelne, bezbłędne i merytoryczne. Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia języka angielskiego dla różnych dziedzin. Realizujemy duże projekty tłumaczeniowe pracując w grupie kilku tłumaczy a także zwykłe tłumaczenia dnia codziennego. Zatrudniamy specjalistów z wiedzą merytoryczną z zakresu prawa, ekonomii, finansów i innych dziedzin.

 

Tłumaczenia angielski – ich znaczącą część wykonujemy w ciągu 24h od przesłania materiałów lub dokumentów. Naszą pracę doceniają klienci z różnych branż. Jesteśmy przekonani, że sprostamy każdemu zadaniu niezależnie od tego czy będzie to małe czy duże zlecenie.

 

Język angielski jest podstawowym językiem w międzynarodowej komunikacji oraz naszym głównym narzędziem pracy. Dlatego chętnie udzielimy Ci wsparcia. Tłumaczenia angielski – to nasza specjalizacja od początku naszej działalności.


Wykonamy tłumaczenia z polskiego na angielski i tłumaczenia z angielskiego na polski


 

Tłumaczenia z polskiego na angielski cieszą się dużą popularnością w naszym biurze. Oferujemy również tłumaczenia z angielskiego na polski a także na język francuski, niemiecki, rosyjski. Rynek międzynarodowy opiera się na języku angielskim. Wszelkie rozmowy biznesowe, korespondencja, czy też umowy sporządzane są najczęściej w języku angielskim właśnie. Polscy przedsiębiorcy planujący ekspansję na rynki zagraniczne wykonują u nas wymagające tłumaczenia na angielski właśnie.


Tłumaczenia angielskie – techniczne, specjalistyczne, przysięgłe, medyczne, sądowe


 

Oferujemy tłumaczenia angielskie szyte na miarę. Oznacza to, że zawsze dobieramy tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie.
Dlaczego jest to tak ważne? Tłumaczenia angielskiego dzielą się przecież na branże. Nie można być specjalistą w każdej dziedzinie. Dlatego mamy do Twojej dyspozycji profesjonalny zespół zawodowych tłumaczy z różnych branż. Dzięki temu żadne tłumaczenie angielskiego nie jest nam straszne. Wiedza merytoryczna i świetna znajomość języka angielskiego jest naszą mocną stroną. A jakie są Twoje super moce? My świetnie tłumaczymy!

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na angielski:

 

tłumaczenia medyczne, tłumaczenia zwykłe w języku angielskim, tłumaczenie stron internetowych na język angielski, tłumaczenia techniczne z angielskiego na polski.

Nasi tłumacze języka angielskiego wykonują:

 

profesjonalne tłumaczenia przysięgłe na język angielski i z angielskiego na polski, tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia specjalistyczne na angielski.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia z angielskiego na polski:

 

tłumaczenie instrukcji obsługi, tłumaczenie dokumentów, tłumaczenie umów o pracę czy o współpracy (B2B), tłumaczenie umów zlecenia i umów o dzieło.


Nasze tłumaczenia z polskiego na angielski jak u native speakera


 

Potrzebujesz profesjonalne tłumaczenie z polskiego na angielski? Świetnie trafiłeś! Do Twojej dyspozycji jest nasz zespół – specjaliści z różnych branż i języków. To właśnie dzięki podziałowi na specjalizacje cieszymy się tak dużym zaufaniem naszych Klientów. Pierwszy podział obejmuje tłumaczenia na angielski a drugi tłumaczenia z angielskiego. Kolejny dotyczy branż. Każdy tłumacz wykonuje u nas przekłady tylko w ramach własnej specjalizacji. To dzięki temu Klienci tak chętnie do nas wracają. Dzięki naszej codziennej pracy w rozwój tłumaczy osiągamy sukcesy każdego dnia i zdobywamy coraz to nowych stałych Klientów!

 

Podobno skromność jest ważna. Jednak my uwielbiamy się chwalić z naszych sukcesów. Co prawda mamy w ofercie korektę native speakera, ale nasze tłumaczenia z języka polskiego na angielski są tak dobre, że żaden Klient takiej korekty nie chce. To oczywiste! Po co przepłacać, jeśli tłumaczenie na angielski jest wykonane jak u native speakera?


Poniżej znajdziesz cennik tłumaczeń języka angielskiego. Jest to cennik poglądowy a cena może różnić się w zależności od rodzaju tekstu, specjalizacji czy branży. * stronę obliczeniową stanowi 1500 znaków ze spacjami w przypadku tłumaczeń zwykłych i 1125 znaków ze spacjami w przypadku tłumaczeń przysięgłych. W celu otrzymania szczegółowej wyceny skontaktuj się z naszym biurem: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycena jest bezpłatna, przygotujemy ją dla Ciebie w 15 minut.


 

Cennik tłumaczenia angielskiego


tłumaczenie z angielskiego na polski – od 38 zł netto/ strona*


 


tłumaczenie z polskiego na angielski – od 39 zł netto/ strona*


 


tłumaczenia przysięgłe angielski – od 42 zł netto/ strona*


 

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zlecić tłumaczenie?
Wyślij dokument do wyceny

Na nasz adres mailowy wyślij dokument, który chcesz przetłumaczyć. Wycena będzie gotowa w 15 minut.

Opłać fakturę i wyślij potwierdzenie

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie, wyślij nam dane do faktury. Na jej podstawie będzie mógł dokonać przedpłaty.

Termin realizacji

Termin realizacji określimy w wycenie. Jest on liczony od momentu przesłania potwierdzenia wpłaty. Pracujemy w dni robocze pon-piąt. w godzinach 8:00 – 16:00

Najczęściej zadawane pytania

Tak wystawiamy faktury VAT.

Tłumaczymy od 38 zł netto za 1800 znaków ze spacjami. Cena zależy od stopnia trudności tekstu. Najlepiej jest wysłać tekst do wyceny.

Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2022 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.