Szybki kontakt

+48 725 65 99 87

Napisz do Nas

Przy zamówieniu za 500zł rabat

-5 %

 

Tłumaczenia chemiczne

 

Nasza firma wykonuje tłumaczenia również dla firm z branży chemicznej. Wykonujemy tu między innymi tłumaczenia specyfikacji produktów, kart technicznych, instrukcji obsługi, zagrożeń wynikających ze stosowania produktów certyfikatów i innych dokumentacji chemicznych. W naszej pracy wspierają nas narzędzia  CAT. Dzięki nim tworzymy słowniki i historię Państwa tłumaczeń, co pozwala nam w zachowaniu spójności słownictwa.

Nasza oferta tłumaczeń chemicznych skierowana jest do wszystkich zajmujących się zawodowo chemią. Na co dzień współpracujemy z laboratoriami, firmami produkcyjnymi z branży chemicznej, firmami przetwórstwa, profesorami uniwersyteckimi wspierając ich w profesjonalnych przekładach.

Tłumaczenia chemiczne to bardzo wąska dziedzina wymagająca od tłumacza wiedzy specjalistycznej. Nasze biuro szczyci się profesjonalnymi przekładami z branży chemicznej, gdyż posiadamy w tej dziedziny duże doświadczenie a nasi tłumacze posiadają często dwie specjalizacje – lingwistyczną i chemiczną, ponadto współpracujemy ze specjalistami posiadającymi kwalifikacje z dziedziny:

- inżynierii chemicznej i procesowej
- inżynierii materiałowej
- inżynierii środowiska
- chemii jądrowej i radiacyjnej.

Dbamy o to, aby nasze przekłady były najwyższej jakości, dlatego w realizacji projektów wyznaczamy tłumacza odpowiedzialnego za kontakt z przedstawicielem Państwa firmy celem konsultacji problematycznych zagadnień. Lata doświadczenia utwierdziły nas również w przekonaniu, że regularny udział w szkoleniach branżowych a co za tym idzie poszerzaniu wiedzy tłumacza z danej dziedziny daje najlepsze wyniki. Dlatego chętnie uczestniczymy w szkoleniach branżowych podnoszących nasze kwalifikacje.

Tłumaczenia chemiczne to dzienina, w której wykonujemy przekłady od początku istnienia naszego biura. 

 
 
 
 

Zaufali nam

AKTUALNA PROMOCJA - FACEBOOK

dla osób, które polubią nas na facebooku mamy rabat !!!

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego Newsletter'a
Copyright © 2015 UFojta.pl | Projekt oraz Realizacja: Futuro-Design.com.pl Copyright © 2015 tlumaczenia-express24.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Powered by Quick.CMS | Powered by Quick.CMS