5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia Chemiczne

Tłumaczenia specjalistyczne to dla nas codzienność

SZYBKA WYCENA

Tłumaczenia chemiczne dla różnych branż

Nasza firma wykonuje tłumaczenia również dla firm z branży chemicznej. Wykonujemy tu między innymi tłumaczenia specyfikacji produktów, kart technicznych, instrukcji obsługi, zagrożeń wynikających ze stosowania produktów certyfikatów i innych dokumentacji chemicznych. W naszej pracy wspierają nas narzędzia  CAT. Dzięki nim tworzymy słowniki i historię Państwa tłumaczeń, co pozwala nam w zachowaniu spójności słownictwa.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenia chemiczne to bardzo wąska dziedzina wymagająca od tłumacza wiedzy specjalistycznej. Nasze biuro szczyci się profesjonalnymi przekładami z branży chemicznej, gdyż posiadamy w tej dziedziny duże doświadczenie a nasi tłumacze posiadają często dwie specjalizacje – lingwistyczną i chemiczną, ponadto współpracujemy ze specjalistami posiadającymi kwalifikacje z dziedziny:

– inżynierii chemicznej i procesowej
– inżynierii materiałowej
– inżynierii środowiska
– chemii jądrowej i radiacyjnej.

Dbamy o to, aby nasze przekłady były najwyższej jakości, dlatego w realizacji projektów wyznaczamy tłumacza odpowiedzialnego za kontakt z przedstawicielem Państwa firmy celem konsultacji problematycznych zagadnień. Lata doświadczenia utwierdziły nas również w przekonaniu, że regularny udział w szkoleniach branżowych a co za tym idzie poszerzaniu wiedzy tłumacza z danej dziedziny daje najlepsze wyniki. Dlatego chętnie uczestniczymy w szkoleniach branżowych podnoszących nasze kwalifikacje.

Tłumaczenia chemiczne to dzienina, w której wykonujemy przekłady od początku istnienia naszego biura.

uwaga

Nasza oferta tłumaczeń chemicznych skierowana jest do wszystkich zajmujących się zawodowo chemią. Na co dzień współpracujemy z laboratoriami, firmami produkcyjnymi z branży chemicznej, firmami przetwórstwa, profesorami uniwersyteckimi wspierając ich w profesjonalnych przekładach.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.