5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia Chemiczne

Nasza codzienność to tłumaczenia chemiczne

SZYBKA WYCENA

Wykonujemy tłumaczenia chemiczne dla różnych branż

 

Nasza firma wykonuje tłumaczenia chemiczne dla firm z branży chemicznej oraz osób prywatnych. Wykonujemy między innymi tłumaczenia specyfikacji produktów, kart technicznych, instrukcji obsługi, zagrożeń wynikających ze stosowania produktów certyfikatów i innych dokumentacji chemicznych. W naszej pracy wspierają nas narzędzia  CAT. Dzięki nim tworzymy słowniki i historię Państwa tłumaczeń, co pozwala nam w zachowaniu spójności słownictwa.

 

Zlecając tłumaczenie chemiczne należy pamiętać, że tylko specjalista jest w stanie dobrze wykonać przekład. Tłumaczenia chemiczne muszą być wykonywane przez profesjonalistów. Nasze biuro pracuje na Państwa zaufanie już od 2007 roku. Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę. Dlatego u nas macie Państwo pewność dobrze wykonanego tłumaczenia chemicznego.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia chemiczne

 

Tłumaczenia chemiczne to bardzo wąska dziedzina wymagająca od tłumacza wiedzy specjalistycznej. Nasze biuro szczyci się profesjonalnymi przekładami z branży chemicznej, gdyż posiadamy w tej dziedziny duże doświadczenie a nasi tłumacze posiadają często dwie specjalizacje – lingwistyczną i chemiczną, ponadto współpracujemy ze specjalistami posiadającymi kwalifikacje z dziedziny inżynierii chemicznej i procesowej, materiałowej, inżynierii środowiska i chemii radiacyjnej.

 

Dbamy o to, aby nasze przekłady chemiczne były najwyższej jakości, dlatego w realizacji projektów wyznaczamy tłumacza odpowiedzialnego za kontakt z przedstawicielem Państwa firmy celem konsultacji problematycznych zagadnień. Lata doświadczenia utwierdziły nas również w przekonaniu, że regularny udział w szkoleniach branżowych a co za tym idzie poszerzaniu wiedzy tłumacza z danej dziedziny daje najlepsze wyniki. Dlatego chętnie uczestniczymy w szkoleniach branżowych podnoszących nasze kwalifikacje.

 

Tłumaczenia chemiczne to dziedzina, w której wykonujemy przekłady od początku istnienia naszego biura.

Nasza oferta tłumaczeń chemicznych skierowana jest do wszystkich zajmujących się zawodowo chemią. Na co dzień współpracujemy z laboratoriami, firmami produkcyjnymi z branży chemicznej, firmami przetwórstwa, profesorami uniwersyteckimi wspierając ich w profesjonalnych przekładach.

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zamówić tłumaczenie chemiczne?

Wyślij zapytanie na drodze mailowej. Wycenę otrzymasz w 15 minut w godzinach pracy naszego biura.

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie, wyślij nam dane do faktury. Na jej podstawie będzie można dokonać przedpłaty.

Tłumaczenie otrzymasz w uzgodnionym wspólnie terminie. Z pewnością będziesz zadowolony/a!

Masz pytania o tłumaczenia chemiczne?

Koszt tłumaczenia zależy od stopnia trudności tekstu. Ceny tłumaczeń chemicznych kształtują się między 39 zł – 45 zł netto/ 1800 zzs. Dokładną wycenę przygotujemy dla Ciebie, jak tylko wyślesz do nas dokument.

Zawsze staramy się dostosować do oczekiwań naszych Klientów. Ostateczny termin realizacji potwierdzamy po zapoznaniu się z dokumentem.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.