5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia Chemiczne

Nasza codzienność to tłumaczenia chemiczne

SZYBKA WYCENA

Wykonujemy tłumaczenia chemiczne dla różnych branż

 

Nasza firma wykonuje tłumaczenia chemiczne dla firm z branży chemicznej oraz osób prywatnych. Wykonujemy między innymi tłumaczenia specyfikacji produktów, kart technicznych, instrukcji obsługi, zagrożeń wynikających ze stosowania produktów certyfikatów i innych dokumentacji chemicznych. W naszej pracy wspierają nas narzędzia  CAT. Dzięki nim tworzymy słowniki i historię Państwa tłumaczeń, co pozwala nam w zachowaniu spójności słownictwa.

 

Zlecając tłumaczenie chemiczne należy pamiętać, że tylko specjalista jest w stanie dobrze wykonać przekład. Tłumaczenia chemiczne muszą być wykonywane przez profesjonalistów. Nasze biuro pracuje na Państwa zaufanie już od 2007 roku. Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę. Dlatego u nas macie Państwo pewność dobrze wykonanego tłumaczenia chemicznego.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia chemiczne

 

Tłumaczenia chemiczne to bardzo wąska dziedzina wymagająca od tłumacza wiedzy specjalistycznej. Nasze biuro szczyci się profesjonalnymi przekładami z branży chemicznej, gdyż posiadamy w tej dziedziny duże doświadczenie a nasi tłumacze posiadają często dwie specjalizacje – lingwistyczną i chemiczną, ponadto współpracujemy ze specjalistami posiadającymi kwalifikacje z dziedziny inżynierii chemicznej i procesowej, materiałowej, inżynierii środowiska i chemii radiacyjnej.

 

Dbamy o to, aby nasze przekłady chemiczne były najwyższej jakości, dlatego w realizacji projektów wyznaczamy tłumacza odpowiedzialnego za kontakt z przedstawicielem Państwa firmy celem konsultacji problematycznych zagadnień. Lata doświadczenia utwierdziły nas również w przekonaniu, że regularny udział w szkoleniach branżowych a co za tym idzie poszerzaniu wiedzy tłumacza z danej dziedziny daje najlepsze wyniki. Dlatego chętnie uczestniczymy w szkoleniach branżowych podnoszących nasze kwalifikacje.

 

Tłumaczenia chemiczne to dziedzina, w której wykonujemy przekłady od początku istnienia naszego biura.

Nasza oferta tłumaczeń chemicznych skierowana jest do wszystkich zajmujących się zawodowo chemią. Na co dzień współpracujemy z laboratoriami, firmami produkcyjnymi z branży chemicznej, firmami przetwórstwa, profesorami uniwersyteckimi wspierając ich w profesjonalnych przekładach.

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zamówić tłumaczenie chemiczne?

Wyślij zapytanie na drodze mailowej. Wycenę otrzymasz w 15 minut w godzinach pracy naszego biura.

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie, wyślij nam dane do faktury. Na jej podstawie będzie można dokonać przedpłaty.

Tłumaczenie otrzymasz w uzgodnionym wspólnie terminie. Z pewnością będziesz zadowolony/a!

Masz pytania o tłumaczenia chemiczne?

Koszt tłumaczenia zależy od stopnia trudności tekstu. Ceny tłumaczeń chemicznych kształtują się między 39 zł – 45 zł netto/ 1800 zzs. Dokładną wycenę przygotujemy dla Ciebie, jak tylko wyślesz do nas dokument.

Zawsze staramy się dostosować do oczekiwań naszych Klientów. Ostateczny termin realizacji potwierdzamy po zapoznaniu się z dokumentem.

  Napisz do nas

  ul. Wąsowicza 6

  54-704 Wrocław

  Tel. 0048 725 65 99 87

  e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

  Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

  Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

  © tlumaczenia-express24.pl 2021 Kodowanie: Damtox.pl
  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.