Szybki kontakt

+48 725 65 99 87

Napisz do Nas

Przy zamówieniu za 500zł rabat

-5 %

 

Tłumaczenia CV

 

Profesjonalna prezentacja przed pracodawcą a co za tym idzie „pierwsze wrażenie” to połowa sukcesu. Profesjonalnie przetłumaczone CV i list motywacyjny często decyduje o naszym zatrudnieniu na danym stanowisku. Warto zadbać o to, aby dokumenty były przetłumaczone na najwyższym poziomie, dzięki temu prezentacja naszej osoby i oferowanego doświadczenia zrobi naprawdę dobre wrażenie.

Nasze biuro specjalizuje się w profesjonalnych przekładach językowych a tłumacze oprócz wymaganej wiedzy lingwistycznej posiadają często doświadczenie w działach HR w renomowanych pośrednictwach pracy. Szczycimy się, że przekłady naszych headhunter’ów cieszą się ogromną popularnością ze względu na ich obszerną wiedzę z zakresu profesjonalnego tworzenia CV.

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia CV, ale oferujemy również atrakcyjne ceny. Strona obliczeniowa w tłumaczeniach tego typu obejmuje 1800 znaków ze spacjami, tłumaczymy już od 38 zł netto za stronę, zapraszamy do wysyłania dokumentów do wyceny na nasz adres mailowy. Wycenę dokumentu przygotujemy w 15 minut. Zapraszamy do kontaktu!

 

Redagowanie CV

 

Nasze biuro może dopasować w nieznacznym stopniu CV do CV niemieckiego czy angielskiego. CV angielskie czy niemieckie będzie różnić się nieco wyglądem jak i układem graficznym, stąd na Państwa życzenie możemy nanieść drobne poprawki bez dodatkowych opłat – nie zmieniamy jednak nic w treści – możemy jedynie dopracować układ graficzny tekstu. Standardowa usługa tłumaczenia CV nie zawierają jednak zmian w układzie – usługę tą wykonujemy tylko na wyraźne życzenie Klienta.

 

Jaka jest cena tłumaczenia CV na angielski i niemiecki?

 

Zlecając tłumaczenie CV chcemy już od samego początku znać cenę tłumaczenia na angielski lub niemiecki. I słusznie. Oferujemy Państwu stawkę 38 zł netto za 1800 znaków ze spacjami. hmmm.. dla osób, które po raz pierwszy wykonują tłumaczenie nic to nie znaczy - wtedy najlepiej jest wysłać CV na nasz adres mailowy biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę wykonamy w 15 minut w godzinach pracy naszego biura, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00. W wycenie wskażemy, ile znaków ma dokument i wyliczymy szczegółowo cenę tłumaczenia CV na angielski lub niemiecki. Osoby, które same chcą sprawdzić ilość znaków w dokumencie, informację tą znajdą w każdym dokumencie word w dolnym lewym rogu. Klikając na zakładkę wyrazy pojawi nam się okno dialogowe z informacją o ilości wyrazów, znaków bez spacji i znaków ze spacjami. Przykładowe wyliczenie - dokument zawiera 2687 znaków ze spacjami/ 1800 zzs(jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych) = 1,49 strony x 38 zł netto = 56,73 zł netto = 69,77 zł brutto. Jesteśmy płatnikiem VAT, stąd do ceny netto należy doliczyć 23%. Niezależnie prosimy jednak o wysłanie dokumentu do wyceny, wtedy unikniemy błędów przy obliczeniach i poznamy ostateczną cenę za tłumaczenie CV na angielski lub niemiecki. Jak szybko wykonamy tłumaczenie? Już na następny dzień! Tłumaczenia CV wykonujemy w 24h od momentu przesłania potwierdzenia przelewu. Wszystkie szczegóły wyślemy w mailu wraz z wyceną:)

 

Zaufali nam

AKTUALNA PROMOCJA - FACEBOOK

dla osób, które polubią nas na facebooku mamy rabat !!!

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego Newsletter'a
Copyright © 2015 UFojta.pl | Projekt oraz Realizacja: Futuro-Design.com.pl Copyright © 2015 tlumaczenia-express24.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Powered by Quick.CMS | Powered by Quick.CMS