5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia CV

Poszukujesz profesjonalne tłumaczenie CV? Napisz do nas!

SZYBKA WYCENA

Profesjonalne tłumaczenie CV

 

Profesjonalna prezentacja przed pracodawcą a co za tym idzie „pierwsze wrażenie” to połowa sukcesu. Profesjonalne tłumaczenie CV i listu motywacyjnego często decyduje o naszym zatrudnieniu na danym stanowisku. Warto zadbać o to, aby dokumenty były przetłumaczone na najwyższym poziomie, dzięki temu prezentacja naszej osoby i oferowanego doświadczenia zrobi naprawdę dobre wrażenie.

 

Nasza oferta = profesjonalizm + dobra cena

 

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia CV, ale oferujemy również atrakcyjne ceny. Strona obliczeniowa w tłumaczeniach tego typu obejmuje 1800 znaków ze spacjami, tłumaczymy już od 38 zł netto za stronę, zapraszamy do wysyłania dokumentów do wyceny na nasz adres mailowy. Wycenę dokumentu przygotujemy w 15 minut.

Korekta CV i redagowanie

 

Nasze biuro może dopasować w nieznacznym stopniu życiorys do wymagań panujących w danym kraju. CV angielskie czy niemieckie będzie różnić się nieco wyglądem jak i układem graficznym. Standardowa usługa tłumaczenia CV nie zawierają jednak zmian w układzie – usługę tą wykonujemy tylko na wyraźne życzenie Klienta. Zarówno redakcja tekstu jak również zmiany graficzne stanowią dodatkowy koszt. Standardowa wycena nie zawiera redakcji tekstu ani zmian graficznych a jedynie tłumaczenie.

Jaka jest cena tłumaczenia CV?

 

Zlecając tłumaczenie CV chcemy już od samego początku znać cenę za usługę. I słusznie. Oferujemy Państwu stawkę 45 zł netto za 1500 znaków ze spacjami. hmmm.. dla osób, które po raz pierwszy wykonują tłumaczenie CV nic to nie znaczy – wtedy najlepiej jest wysłać CV na nasz adres mailowy biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę wykonamy w 15 minut w godzinach pracy naszego biura, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

 

Co wyjaśnia wycena?

 

W wycenie wskażemy, ile znaków ma dokument i wyliczymy szczegółowo cenę przekładu. Osoby, które same chcą sprawdzić ilość znaków w dokumencie, informację tą znajdą w każdym dokumencie word w dolnym lewym rogu. Klikając na zakładkę wyrazy pojawi nam się okno dialogowe z informacją o ilości wyrazów, znaków bez spacji i znaków ze spacjami.

 

Przykładowa wycena tłumaczenia CV

 

Przykładowe wyliczenie – dokument zawiera 2687 znaków ze spacjami/ 1800 zzs(jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych) = 1,49 strony x 38 zł netto = 56,73 zł netto = 69,77 zł brutto. Jesteśmy płatnikiem VAT, stąd do ceny netto należy doliczyć 23%. Niezależnie prosimy jednak o wysłanie dokumentu do wyceny, wtedy unikniemy błędów przy obliczeniach i poznamy ostateczną cenę. Jak szybko wykonamy tłumaczenie CV? Już na następny dzień! Tłumaczenia życiorysów wykonujemy w 24h od momentu przesłania potwierdzenia przelewu. Wszystkie szczegóły wyślemy w mailu wraz z wyceną:)

Tłumaczenie CV na angielski

 

Oferujemy profesjonalne tłumaczenie CV na angielski. Tłumaczenie odbywa się wg wytycznych naszego specjalisty HR. Pracują dla nas tłumacze o różnych specjalizacjach. Dlatego możesz mieć pewność, że wykonane tłumaczenie CV na angielski będzie na najwyższym poziomie.

 

Tłumaczenie CV na niemiecki

 

Niemiecki Pracodawca oczekuje CV skrojonego na miarę niemieckich standardów. Dlatego tłumaczenie CV na niemiecki warto jest powierzyć profesjonalistom. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! U nas masz pewność, że wszystkie tłumaczenia CV na niemiecki będą najwyższej jakości.

 

 

Tłumaczenie CV na czeski

 

Poszukujesz pracy w Czechach a nie posiadasz CV w języku czeskim? Nie zwlekaj – wyślij do nas swój życiorys zawodowy a tłumaczenie CV na czeski wykonamy na następny dzień roboczy! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

 

Ile kosztuje tłumaczenie CV?

Cena tłumaczenia CV na angielski

 45 zł netto za 1500 zzs.

Cena tłumaczenia CV na niemiecki

45 zł netto za 1500 zzs.

Cena tłumaczenia CV na czeski

48 zł netto za 1500 zzs.

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zapytać o cenę i zlecić tłumaczenie CV?

 

Wyślij nam swoje CV na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl wraz z informacją, na jaki język potrzebujesz tłumaczenie i na kiedy?

 

 

Wycenę otrzymasz w 15 minut w godzinach pracy biura. Jeśli jesteś zainteresowany tłumaczeniem CV wyślij nam swoje dane do faktury.

 

 

 

Profesjonalne tłumaczenie CV otrzymasz w 24h (dni robocze) od momentu przesłania potwierdzenia przelewu. Potwierdzenia przyjmujemy do 16:00, ponieważ tak pracujemy.

Masz pytania o tłumaczenie CV? Być może tu znajdziesz odpowiedź?

Cena tłumaczenia CV uzależniona jest od ilości znaków w Twoim CV. Najprościej będzie jeśli wyślesz nam Twoje CV – wycenę przygotujemy w 15 minut!

Tłumaczenie wysyłamy w 24h (dni robocze) od momentu przesłania potwierdzenia wpłaty. Zwróć proszę jednak uwagę na nasze godziny pracy.

Oczywiście. Wykonujemy tłumaczenia CV na angielski.

Tak wykonujemy tłumaczenia CV na niemiecki.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.