Tłumaczenia CV

Poszukujesz pracy i masz problem z tłumaczeniem CV? Napisz do nas!

5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Profesjonalna prezentacja przed pracodawcą a co za tym idzie „pierwsze wrażenie” to połowa sukcesu. Profesjonalnie przetłumaczone CV i list motywacyjny często decyduje o naszym zatrudnieniu na danym stanowisku. Warto zadbać o to, aby dokumenty były przetłumaczone na najwyższym poziomie, dzięki temu prezentacja naszej osoby i oferowanego doświadczenia zrobi naprawdę dobre wrażenie.

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia CV, ale oferujemy również atrakcyjne ceny. Strona obliczeniowa w tłumaczeniach tego typu obejmuje 1800 znaków ze spacjami, tłumaczymy już od 38 zł netto za stronę, zapraszamy do wysyłania dokumentów do wyceny na nasz adres mailowy. Wycenę dokumentu przygotujemy w 15 minut. Zapraszamy do kontaktu!

REDAGOWANIE CV

Nasze biuro może dopasować w nieznacznym stopniu CV do CV niemieckiego czy angielskiego. CV angielskie czy niemieckie będzie różnić się nieco wyglądem jak i układem graficznym, stąd na Państwa życzenie możemy nanieść drobne poprawki bez dodatkowych opłat – nie zmieniamy jednak nic w treści – możemy jedynie dopracować układ graficzny tekstu. Standardowa usługa tłumaczenia CV nie zawierają jednak zmian w układzie – usługę tą wykonujemy tylko na wyraźne życzenie Klienta.

JAKA JEST CENA TŁUMACZENIA CV NA ANGIELSKI I NIEMIECKI?

Zlecając tłumaczenie CV chcemy już od samego początku znać cenę tłumaczenia na angielski lub niemiecki. I słusznie. Oferujemy Państwu stawkę 38 zł netto za 1800 znaków ze spacjami. hmmm.. dla osób, które po raz pierwszy wykonują tłumaczenie nic to nie znaczy – wtedy najlepiej jest wysłać CV na nasz adres mailowy biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę wykonamy w 15 minut w godzinach pracy naszego biura, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. W wycenie wskażemy, ile znaków ma dokument i wyliczymy szczegółowo cenę tłumaczenia CV na angielski lub niemiecki. Osoby, które same chcą sprawdzić ilość znaków w dokumencie, informację tą znajdą w każdym dokumencie word w dolnym lewym rogu. Klikając na zakładkę wyrazy pojawi nam się okno dialogowe z informacją o ilości wyrazów, znaków bez spacji i znaków ze spacjami. Przykładowe wyliczenie – dokument zawiera 2687 znaków ze spacjami/ 1800 zzs(jest to 1 strona w tłumaczeniach zwykłych) = 1,49 strony x 38 zł netto = 56,73 zł netto = 69,77 zł brutto. Jesteśmy płatnikiem VAT, stąd do ceny netto należy doliczyć 23%. Niezależnie prosimy jednak o wysłanie dokumentu do wyceny, wtedy unikniemy błędów przy obliczeniach i poznamy ostateczną cenę za tłumaczenie CV na angielski lub niemiecki. Jak szybko wykonamy tłumaczenie? Już na następny dzień! Tłumaczenia CV wykonujemy w 24h od momentu przesłania potwierdzenia przelewu. Wszystkie szczegóły wyślemy w mailu wraz z wyceną:)

Nasze biuro specjalizuje się w profesjonalnych przekładach językowych a tłumacze oprócz wymaganej wiedzy lingwistycznej posiadają często doświadczenie w działach HR w renomowanych pośrednictwach pracy. Szczycimy się, że przekłady naszych headhunter’ów cieszą się ogromną popularnością ze względu na ich obszerną wiedzę z zakresu profesjonalnego tworzenia CV.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!