5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia czeski

Profesjonalne tłumaczenia polsko - czeskie i czesko - angielskie

SZYBKA WYCENA

Profesjonalne tłumaczenia czeskie

 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia języka czeskiego. Nasz sprawdzony zespół wykona tłumaczenia z języka polskiego na czeski jak i tłumaczenia z czeskiego na polski. Wykonujemy również tłumaczenia w parze z językiem słowackim i angielskim.

 

Co ważne – możemy zrealizować tłumaczenia online co daje Państwu możliwość wykonania tłumaczenia, praktycznie z każdego miejsca. Dla języka czeskiego wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne oferując przy tym bardzo konkurencyjne ceny.

Twój tłumacz czeski

 

Nasi tłumacze języka czeskiego posiadają specjalizacje w różnych dziedzinach, dzięki czemu gwarantujemy Państwu wysoką jakość przekładów. Jesteśmy zdania, że każdy tłumacz oprócz perfekcyjnej znajomości języka powinien posiadać również wiedzę merytoryczną z dziedziny, w której tłumaczy. Dlatego w naszym biurze stawiamy na nieustanne kształcenie poprzez kursy branżowe wspierające rozwój naszych tłumaczy w konkretnych dziedzinach.

 

Możesz być pewien, że tłumaczenie czeskie w naszym biurze wykona odpowiedni wykwalifikowany tłumacz czeskiego z wiedzą merytoryczną w danej dziedzinie. Stawiamy na jakość, dlatego Klienci tak chętnie do nas wracają!

Tłumaczenia polsko czeskie

 

Wykonujemy tłumaczenia z polskiego na czeski i tłumaczenia z czeskiego na polski. Pracują dla nas native speakerzy języka czeskiego jak również tłumacze języka czeskiego z Polski.

 

Tłumaczenia czesko angielskie

 

Oferujemy również tłumaczenia z angielskiego na czeski i tłumaczenia z czeskiego na angielski. Zapewniamy najwyższą jakość przekładów. Pracujemy na narzędziach CAT, dzięki czemu oferujemy dopasowanie graficzne bez dodatkowych kosztów.

Tłumaczenia czesko słowackie

 

Wykonujemy także tłumaczenia z czeskiego na słowacki i tłumaczenia ze słowackiego na czeski. W naszym zespole pracują zarówno native speakerzy języka czeskiego jak i słowackiego.

 

Cena tłumaczenia czeskiego

Tłumaczenia polski – czeski

 

od 44 zł netto/ 1800 zzs.

 

Tłumaczenia angielski – czeski

 

od 55 zł netto/ 1800 zzs

Tłumaczenia słowacko – czeskie

 

od 49 zł netto/ 1800zzs

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak szybo zlecić tłumaczenie?

Wyślij dokument do wyceny. Będzie gotowa w 15 minut w godzinach pracy naszego biura.

 

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie, wyślij nam dane do faktury. Na jej podstawie będziesz mógł dokonać przedpłaty.

Tłumaczenie odeślemy mailem w ustalonym wspólnie terminie. Będziesz zadowolony z jakości naszych przekładów!

Masz pytania o tłumaczenia czeskie? Ty pytasz - my odpowiadamy!

Czas tłumaczenia zależy od ilości stron dokumentu a nie od kombinacji językowej. Najlepiej wysłać dokument do wyceny – wtedy określimy również czas realizacji.

Pracuje dla nas kilku tłumaczy języka czeskiego. Każdy z nich posiada wyższe wykształcenie językowe ze specjalizacją tłumaczeniową. Dodatkowo nasi tłumacze języka czeskiego posiadają również specjalizacje w różnych dziedzinach.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2020 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.