Tłumaczenia Dokumentów

Tłumaczenia to nasza pasja

5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

TŁUMACZENIA DOKUMENTÓW I DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ

Wykonujemy tłumaczenia wszelkiej dokumentacji niezależnie czy to handlowej (biznesowej), umów, dokumentacji medycznej, dokumentów urzędu stanu cywilnego, dokumentacji procesowej, dokumentów policyjnych, notatek służbowych, maili, dokumentów samochodowych, dokumentów prawnych, notarialnych czy osobistych jak dowody osobiste, paszporty, zaświadczenia o

niekaralności.

TŁUMACZENIA DOKUMENTACJI/ KORESPONDENCJI HANDLOWEJ

W dobie globalizacji wiele firm planuje ekspansję na rynki zagraniczne. Wykonujemy tłumaczenia dokumentacji handlowej dla firm z różnych branż. W naszej ofercie mamy dla Państwa ofertę „jednorazową”, gdzie każde zlecenie wyceniamy z osobna realizując je w ustalonym wspólnie terminie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy również ofertę abonamentowa obejmująca bieżące tłumaczenie korespondencji handlowej: maili, wycen, obsługi reklamacji, kontaktu z klientem w ramach wybranego abonamentu. Zakres tłumaczeń jak również abonament do wykorzystania na okres 1-3 miesięcy ustalamy wspólnie dopasowując się do Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną ofertę spełniającą Państwa oczekiwania.

TŁUMACZENIA DOKUMENTÓW SAMOCHODOWYCH (NIEMIECKI, ANGIELSKI)

Oferujemy Państwu tłumaczenie dokumentów samochodowych z języka angielskiego i niemieckiego. W niektóre rejony Wrocławia dostarczamy dokumenty gratis! Tj. Wrocław Kozanów, Marszowice, Maślice, Nowy Dwór, Stabłowice, Strachowice, Leśnica. Odbiór dokumentów jest możliwy z naszego biura przy ul. Wąsowicza po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Cennik dokumentów samochodowych: język niemiecki 90 zł netto, angielski 120 zł netto. Jak potwierdzić cenę? Prosimy o wysłanie skanów lub zdjęć dokumentów na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl zwrotnie potwierdzimy cenę a oryginały okażecie Państwo przy odbiorze.

TŁUMACZENIA KRS, L4, NIP, REGON

Dokumenty KRS, NIP, REGON, L4 są standardowymi dokumentami, które nasze biuro wykonuje w 24h. W zależności od potrzeb Klienta wykonujemy tu tłumaczenia zwykłe lub przysięgłe. Każdy tłumaczenie zwykłe można w razie potrzeby uwierzytelnić za dopłatą różnicy. Skany wysyłamy na drodze mailowej a oryginały na terenie Polski pocztą (gratis) lub kurierem (za dodatkową opłatą w 24h). W celu przygotowania wyceny prosimy o przesłanie dokumentów na nasz adres mailowy. Tłumaczenie tego typu dokumentów wykonujemy na język angielski, niemiecki, francuski i rosyjski.

TŁUMACZENIE ZAŚWIADCZEŃ O NIEKARALNOŚCI

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe zaświadczeń o niekaralności na język angielski i niemiecki. Jest to standardowy dokument, który tłumaczymy w 24h od momentu przesłania potwierdzenia wpłaty. Skany wysyłamy mailem a oryginał pocztą na terenie Polski gratis. Cena tłumaczenia zaświadczenia o niekaralności wynosi 60 zł netto = 73,80 zł brutto. W celu wykonania tłumaczenia prosimy o wysłanie skanu lub zdjęcia dokumentu.

TŁUMACZENIA ŚWIADECTW I DYPLOMÓW

Tłumaczenia świadectw szkolnych, certyfikatów, uprawnień zawodowych, dyplomów i suplementów do dyplomów wykonujemy dla języka angielskiego i niemieckiego. W celu wyceny prosimy o wysłanie dokumentów na nasz adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Tłumaczymy wszelkie rodzaje dokumentacji – wykonujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe jak i zwykłe.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!