5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia Dokumentów

Oferujemy profesjonalne przekłady na wiele języków europejskich

SZYBKA WYCENA

Tłumaczenia dokumentów online i stacjonarnie

 

Wykonujemy tłumaczenia wszelkiej dokumentacji niezależnie czy to firmowej,handlowej (biznesowej), umów, dokumentacji medycznej, dokumentów urzędu stanu cywilnego czy dokumentacji procesowej. Oferujemy ponadto tłumaczenie dokumentów policyjnych, notatek służbowych, maili, dokumentów samochodowych, dokumentów prawnych, notarialnych czy osobistych jak dowody osobiste, paszporty, zaświadczenia o niekaralności oraz wiele innych.

 

Tłumaczenia dokumentów należy zlecać tylko profesjonalistom. Dokumenty muszą być często poświadczone, dlatego nie każdy tłumacz może wykonać tego typu przekład. U nas możesz uwierzytelnić każde tłumaczenie zwykłe wykonane w naszym biurze jedynie za dopłatą różnicy. Jeśli tłumaczenie dokumentów zostało wykonane w innym biurze możliwa będzie dodatkowa opłata za korektę ewentualnych błędów.

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

 

Oferujemy Państwu tłumaczenie dokumentów samochodowych z języka angielskiego i niemieckiego. Mimo, że nasze biuro znajduje się na obrzeżach Wrocławia tłumaczenie możemy dostarczyć w wiele rejonów Wrocławia. Dostarczamy gratis w dzielnice: Wrocław Kozanów, Marszowice, Maślice, Nowy Dwór, Stabłowice, Strachowice, Leśnica. Ponadto odbiór dokumentów jest możliwy z naszego biura przy ul. Wąsowicza po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Interesuje Cię cena tłumaczenia dokumentów samochodowych? Oferujemy Ci następujący cennik dokumentów samochodowych: język niemiecki 90 zł netto, angielski 120 zł netto. Jak potwierdzić cenę? Prosimy o wysłanie skanów lub zdjęć dokumentów na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl zwrotnie potwierdzimy cenę a oryginały okażecie Państwo przy odbiorze.

 

 

Tłumaczenia dokumentów samochodowych to raczej odtwórcza praca tłumacza. Dlatego koszt tłumaczenia dokumentów samochodowych nie jest zbyt wysoki. Wiele elementów jest powtarzalnych a tylko niewielka część jest zmieniona.

Szybkie tłumaczenie L4

 

Pracujesz za granicą, zachorowałeś i potrzebujesz pilnie tłumaczenie L4? Nie ma problemu! U nas otrzymasz tłumaczenie L4 już na następny dzień roboczy 10:00.

 

Jeśli zależy Ci na czasie, skan wyślemy na Twój adres mailowy a oryginał tłumaczenia L4 bezpośrednio do pracodawcy. Dopasujemy się do Twoich potrzeb.

 

Pilne tłumaczenie NIP, REGON?

 

Potrzebujesz pilnego tłumaczenia NIP, REGON lub innych dokumentów firmowych? Mamy dla Ciebie szybkie terminy realizacji i to bez dodatkowych opłat! Dlatego tłumaczenie NIP i REGON wykonamy już na następny dzień roboczy 10:00

 

Tłumaczenie zaświadczenia o niekaralności

 

Podejmujesz nową, lepszą pracę za granicą i Twój pracodawca oczekuje tłumaczenia zaświadczenia o niekaralności? Cenimy Twój czas, dlatego dokumenty te  przetłumaczymy je już na następny dzień!

 

Jest to dokument standardowy i tłumaczenie nie jest drogie. Jaka jest więc cena? U nas tłumaczenie zaświadczenia o niekaralności to koszt 70 zł netto.

Jak szybko zlecić tłumaczenie dokumentów samochodowych?

 

U nas nie musisz przywozić dokumentów samochodowych do tłumaczenia. Wystarczy, że wyślesz skan lub zdjęcie a oryginał dokumentów okażesz przy odbiorze. Okazanie oryginału jest konieczne, ponieważ na tłumaczeniu dokumentacji samochodowej będzie widniała klauzula poświadczająca zgodność tłumaczenia z oryginałem.

Tak więc jeśli chcesz szybko zlecić tłumaczenie dokumentów samochodowych lub innych wyślij skan lub zdjęcie na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycena będzie gotowa w 15 minut w godzinach pracy naszego biura. Tłumaczenie dokumentów samochodowych wykonujemy na następny dzień roboczy. Pamiętaj okazać oryginał przy odbiorze, bez tego nie możemy wydać tłumaczenia.

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak szybko zlecić tłumaczenie dokumentów?

 

Wyślij nam skan lub zdjęcie dokumentu na maila. Zwrotnie potwierdzimy wycenę.

 

 

 

Jeśli zdecydowałaś/ zdecydowałeś się na tłumaczenie wyślij nam dane do faktury, na jej podstawie dokonasz przedpłaty i wyślesz nam potwierdzenie.

 

 

Tłumaczenie otrzymasz w umówionym terminie na drodze mailowej (skan). Oryginał możemy wysłać pocztą lub kurierem. Możesz też odebrać je w naszym biurze. Wysyłka pocztą – gratis! (Dostawa w 1-2 dni robocze).

Najczęściej zadawane pytania o tłumaczenia dokumentów

Oczywiście! Wykonujemy tłumaczenia zwykłe albo przysięgłe wedle Państwa potrzeb!

Tłumaczenie L4 możemy wykonać na następny dzień 10:00

Jak najbardziej! Wykonujemy tłumaczenie maili. Możemy zaoferować również rozliczenia abonamentowe. Zawsze dostosowujemy się do Państwa potrzeb.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.