5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

Tłumaczenia finansowe dla firm

Nasza firma specjalizuje się w tłumaczeniach finansowych i ekonomicznych. Jest to bardzo wąska dziedzina wymagająca profesjonalnych tłumaczeń wykonywanych przez osoby z dużym doświadczeniem oraz wiedzą merytoryczną – takich tłumaczy specjalistów zapewniamy Państwu przy realizacji zleceń.

W naszym biurze stawiamy na specjalizacje a co za tym idzie wiedzę merytoryczną naszych tłumaczy. Dlatego wielu z nich posiada również oprócz odpowiedniego wykształcenia lingwistycznego ukończone studia z zakresu bankowości, ekonomii czy finansów. Ponadto w naszej pracy korzystamy z narzędzi CAT, które usprawniają naszą pracę tworząc słowniki oraz pilnując spójności stosowanego słownictwa. Nasze biuro zapewnia również korektę drugiego tłumacza – jest to usługa standardowa, która nie podlega dodatkowym opłatom.

Tłumaczenia finansowe to wąska dziedzina wymagająca od tłumaczy wiedzy specjalistycznej. W naszym biurze pracują tłumacze z wykształceniem kierunkowym finanse i bankowość, rachunkowść. Wychodzimy z założenia, że tylko tłumacz z wykształceniem kierunkowym lub doświadczeniem w danej dziedzinie posiada odpowiednią wiedzę merytoryczną, aby podjąć się takiego rodzaju przekładu jak tłumaczenie finansowe.

Tłumaczenia finansowe i ekonomiczne wykonujemy dla większości języków europejskich.

Gwarancja wysokiej jakości w tłumaczeniach biznesowych

Z zakresu ekonomii i finansów wykonujemy między innymi:

 • Tłumaczenia sprawozdań finansowych
 • Tłumaczenia bilansów rocznych
 • Tłumaczenia rachunków zysków i strat
 • Tłumaczenia cash flow
 • Tłumaczenia planów i budżetów
 • Tłumaczenia analiz ekonomicznych
 • Tłumaczenia zdolności kredytowych
 • Tłumaczenia opinii biegłych rewidentów
 • Tłumaczenia raportów z audytów wewnętrznych
 • Tłumaczenia zeznań i raportów podatkowych
 • Tłumaczenia wniosków o dotacje z Unii Europejskiej
 • Tłumaczenia biznes planów

Tłumaczenia dokumentacji finansowej wykonujemy dla osób prywatnych, firm i instytucji. Terminy realizacji zawsze staramy się dostosować do Państwa potrzeb.

uwaga

Tłumaczenia finansowe – nie każdy może je wykonywać

 

Nasi tłumacze wykonują przekłady jedynie w ramach swojej specjalizacji. Każdy z nich posiada jedną lub maksymalnie dwie specjalizacje, w których nieustannie się szkoli. Wychodzimy z założenia, że prac tłumacz wymaga nieustannego poszerzania wiedzy merytorycznej w dziedzinach, których tłumaczy. Zapewne dlatego nasi Klienci tak chętnie do nas wracają – dzięki pracy, którą wkładamy w nasz rozwój możemy dostarczyć Państwu najwyższej jakości przekłady.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.