5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia finansowe

Pracują dla nas najlepsi tłumacze finansowi!

SZYBKA WYCENA

Tłumaczenia finansowe dla firm

 

Nasza firma specjalizuje się w tłumaczeniach finansowych i ekonomicznych. Jest to bardzo wąska dziedzina wymagająca profesjonalnych tłumaczeń wykonywanych przez osoby z dużym doświadczeniem oraz wiedzą merytoryczną. Dlatego właśnie takich tłumaczy specjalistów zapewniamy Państwu przy realizacji zleceń.

 

W naszym biurze stawiamy na specjalizacje a co za tym idzie wiedzę merytoryczną naszych tłumaczy. Dlatego wielu z nich posiada również oprócz odpowiedniego wykształcenia lingwistycznego ukończone studia z zakresu bankowości, ekonomii czy finansów. Ponadto w naszej pracy korzystamy z narzędzi CAT. Dzięki nim nasza praca jest bardziej wydajna. Wiesz w jaki sposób działają narzędzia CAT? To proste – tworzą słowniki oraz pilnują spójności stosowanego słownictwa. Co ważne – nasze biuro zapewnia również korektę drugiego tłumacza – jest to usługa standardowa, która nie podlega dodatkowym opłatom. Dlatego u nas każde tłumaczenie finansowe jest na najwyższym poziomie.

 

Tłumaczenia finansowe to wąska dziedzina wymagająca od tłumaczy wiedzy specjalistycznej. Dlatego w naszym biurze pracują tłumacze z wykształceniem kierunkowym finanse i bankowość, rachunkowość. Wychodzimy z założenia, że tylko tłumacz z wykształceniem kierunkowym lub doświadczeniem w danej dziedzinie posiada odpowiednią wiedzę merytoryczną, aby podjąć się takiego rodzaju przekładu jak tłumaczenie finansowe.

Tłumaczenia finansowe i ekonomiczne wykonujemy dla większości języków europejskich.

Kto wykonuje u nas tłumaczenia finansowe?

 

Profesjonalne tłumaczenia finansowe wymagają specjalisty z danej dziedziny. Dlatego zatrudniamy do naszego zespołu tłumaczy posiadających również wykształcenie z zakresu ekonomii i finansów czy księgowości.

 

Ponadto nasi tłumacze wykonują przekłady jedynie w ramach swojej specjalizacji. Każdy z nich posiada jedną lub maksymalnie dwie specjalizacje, w których nieustannie się szkoli. Wychodzimy z założenia, że praca tłumacza wymaga nieustannego poszerzania wiedzy merytorycznej w dziedzinach, których tłumaczy. Zapewne dlatego nasi Klienci tak cenią nasze usługi tłumaczeniowe.

 

Z zakresu finansów oferujemy tłumaczenie sprawozdań finansowych, bilansów rocznych i kwartalnych jak również wszelkich raportów finansowych. Jednak to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Na Państwa życzenie przetłumaczymy każdy dokument o tematyce finansowej lub z zakresu ekonomii.

 

 

Tłumaczenie sprawozdań finansowych

 

Wykonamy dla Ciebie rzetelne tłumaczenie sprawozdań finansowych. Możesz być pewien, że u nas każde tłumaczenie zwykłe można w każdej chwili uwierzytelnić za dopłatą różnicy.

 

Tłumaczenia bilansów rocznych

 

 

Wykonujemy tłumaczenie bilansów rocznych dla wiodących marek międzynarodowych korporacji posiadających oddziały w Polsce.

Profesjonalne tłumaczenie raportów finansowych

 

Realizujemy tłumaczenia raportów finansowych dla firm i instytucji. Zaufało nam już setki polskich przedsiębiorców. Wszystko dzięki wysokiej jakości tłumaczeń.

 

 

 

Ile kosztują tłumaczenia finansowe?

Ceny tłumaczeń raportów finansowych

 

od 39 zł netto/ strona

Ceny tłumaczeń sprawozdań

 

od 39 zł netto/ strona

Ceny tłumaczeń planów inwestycyjnych

 

od 39 zł netto/ strona

Tłumaczenie finansowe vs. dodatkowe kwalifikacje

 

Tłumaczenie finansowe nie może być wykonywane przez tłumaczy posiadających jedynie wykształcenie filologiczne. Tłumaczenia finansowe wymagają znajomości nie tylko słownictwa z zakresu ekonomii czy finansów, ale przede wszystkim wiedzy z tego zakresu. Tłumacz powinien posiąść wiedzę z zakresu działania spółek, wiedzy ekonomicznej, z zakresu księgowości oraz prawnej.

 

Najlepsi tłumacze finansowi posiadają drugi fakultet. Oczywiście na rynku tłumaczeń bardzo dobrze sprawdzają się również tłumacze, którzy cyklicznie biorą udział w szkoleniach. Jest to również bardzo dobra droga rozwoju dla osób, które nie chcą rozpoczynać kolejnego kierunku studiów.
W naszym biurze tłumaczenia finansowe wykonują tylko specjaliści.

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak wycenić tłumaczenie?

 

Wyślij dokument do wyceny: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę otzrymasz w 15 minut.

 

 

Zdecydowałeś się na tłumaczenie? Wyślij nam dane do faktury, na jej podstawie dokonasz przedpłaty.

 

Tłumaczenie odeślemy w ustalonym terminie. Będziesz zadowolony!

 

Masz pytania o tłumaczenie finansowe?

Zawsze staramy się dopasować do oczekiwań naszych Klientów, stąd jeśli gonią Ciebie terminy – napisz na o tym!

Nie! Tłumaczymy już od 39 zł netto = 1800 zzs.

  Napisz do nas

  ul. Wąsowicza 6

  54-704 Wrocław

  Tel. 0048 725 65 99 87

  e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

  Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

  Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

  © tlumaczenia-express24.pl 2021 Kodowanie: Damtox.pl
  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.