5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia finansowe

Pracują dla nas najlepsi tłumacze finansowi!

SZYBKA WYCENA

Tłumaczenia finansowe dla firm

 

Nasza firma specjalizuje się w tłumaczeniach finansowych i ekonomicznych. Jest to bardzo wąska dziedzina wymagająca profesjonalnych tłumaczeń wykonywanych przez osoby z dużym doświadczeniem oraz wiedzą merytoryczną. Dlatego właśnie takich tłumaczy specjalistów zapewniamy Państwu przy realizacji zleceń.

 

W naszym biurze stawiamy na specjalizacje a co za tym idzie wiedzę merytoryczną naszych tłumaczy. Dlatego wielu z nich posiada również oprócz odpowiedniego wykształcenia lingwistycznego ukończone studia z zakresu bankowości, ekonomii czy finansów. Ponadto w naszej pracy korzystamy z narzędzi CAT. Dzięki nim nasza praca jest bardziej wydajna. Wiesz w jaki sposób działają narzędzia CAT? To proste – tworzą słowniki oraz pilnują spójności stosowanego słownictwa. Co ważne – nasze biuro zapewnia również korektę drugiego tłumacza – jest to usługa standardowa, która nie podlega dodatkowym opłatom. Dlatego u nas każde tłumaczenie finansowe jest na najwyższym poziomie.

 

Tłumaczenia finansowe to wąska dziedzina wymagająca od tłumaczy wiedzy specjalistycznej. Dlatego w naszym biurze pracują tłumacze z wykształceniem kierunkowym finanse i bankowość, rachunkowość. Wychodzimy z założenia, że tylko tłumacz z wykształceniem kierunkowym lub doświadczeniem w danej dziedzinie posiada odpowiednią wiedzę merytoryczną, aby podjąć się takiego rodzaju przekładu jak tłumaczenie finansowe.

Tłumaczenia finansowe i ekonomiczne wykonujemy dla większości języków europejskich.

Kto wykonuje u nas tłumaczenia finansowe?

 

Profesjonalne tłumaczenia finansowe wymagają specjalisty z danej dziedziny. Dlatego zatrudniamy do naszego zespołu tłumaczy posiadających również wykształcenie z zakresu ekonomii i finansów czy księgowości.

 

Ponadto nasi tłumacze wykonują przekłady jedynie w ramach swojej specjalizacji. Każdy z nich posiada jedną lub maksymalnie dwie specjalizacje, w których nieustannie się szkoli. Wychodzimy z założenia, że praca tłumacza wymaga nieustannego poszerzania wiedzy merytorycznej w dziedzinach, których tłumaczy. Zapewne dlatego nasi Klienci tak cenią nasze usługi tłumaczeniowe.

 

Z zakresu finansów oferujemy tłumaczenie sprawozdań finansowych, bilansów rocznych i kwartalnych jak również wszelkich raportów finansowych. Jednak to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Na Państwa życzenie przetłumaczymy każdy dokument o tematyce finansowej lub z zakresu ekonomii.

 

 

Tłumaczenie sprawozdań finansowych

 

Wykonamy dla Ciebie rzetelne tłumaczenie sprawozdań finansowych. Możesz być pewien, że u nas każde tłumaczenie zwykłe można w każdej chwili uwierzytelnić za dopłatą różnicy.

 

Tłumaczenia bilansów rocznych

 

 

Wykonujemy tłumaczenie bilansów rocznych dla wiodących marek międzynarodowych korporacji posiadających oddziały w Polsce.

Profesjonalne tłumaczenie raportów finansowych

 

Realizujemy tłumaczenia raportów finansowych dla firm i instytucji. Zaufało nam już setki polskich przedsiębiorców. Wszystko dzięki wysokiej jakości tłumaczeń.

 

 

 

Ile kosztują tłumaczenia finansowe?

Ceny tłumaczeń raportów finansowych

 

od 39 zł netto/ strona

Ceny tłumaczeń sprawozdań

 

od 39 zł netto/ strona

Ceny tłumaczeń planów inwestycyjnych

 

od 39 zł netto/ strona

Tłumaczenie finansowe vs. dodatkowe kwalifikacje

 

Tłumaczenie finansowe nie może być wykonywane przez tłumaczy posiadających jedynie wykształcenie filologiczne. Tłumaczenia finansowe wymagają znajomości nie tylko słownictwa z zakresu ekonomii czy finansów, ale przede wszystkim wiedzy z tego zakresu. Tłumacz powinien posiąść wiedzę z zakresu działania spółek, wiedzy ekonomicznej, z zakresu księgowości oraz prawnej.

 

Najlepsi tłumacze finansowi posiadają drugi fakultet. Oczywiście na rynku tłumaczeń bardzo dobrze sprawdzają się również tłumacze, którzy cyklicznie biorą udział w szkoleniach. Jest to również bardzo dobra droga rozwoju dla osób, które nie chcą rozpoczynać kolejnego kierunku studiów.
W naszym biurze tłumaczenia finansowe wykonują tylko specjaliści.

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak wycenić tłumaczenie?

 

Wyślij dokument do wyceny: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę otzrymasz w 15 minut.

 

 

Zdecydowałeś się na tłumaczenie? Wyślij nam dane do faktury, na jej podstawie dokonasz przedpłaty.

 

Tłumaczenie odeślemy w ustalonym terminie. Będziesz zadowolony!

 

Masz pytania o tłumaczenie finansowe?

Zawsze staramy się dopasować do oczekiwań naszych Klientów, stąd jeśli gonią Ciebie terminy – napisz na o tym!

Nie! Tłumaczymy już od 39 zł netto = 1800 zzs.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.