Szybki kontakt

+48 725 65 99 87

Napisz do Nas

Przy zamówieniu za 500zł rabat

-5 %

Tłumaczenia francuskiZapraszamy do kontaktu

Tłumaczenia francuski – to nasza pasja już od wielu lat działalności naszego biura. Nasi tłumacze języka francuskiego to oprócz wykwalifikowanych specjalistów ludzie zakochani we Francji, często po studiach lingwistycznych właśnie we Francji chętnie powracający tam czy to służbowo czy turystycznie. Tak to nasze biuro – zespół ludzi z pasją😊

 

Specjalizacja w tłumaczeniach francuskich

 

Tłumaczenia francuski to osobny dział w naszym biurze. Podzieliliśmy go na specjalizacje po to, aby każdy dokument zawsze trafiał do odpowiedniego tłumacza. Dla języka francuskiego wykonujemy tłumaczenia w parach PL<->FR; EN <-> FR. Wszystkie dokumenty, które do nas trafiają są poufne i traktowane jako priorytet niezależnie od wielkości zlecenia – staramy się, aby nasi Klienci byli zawsze „dopieszczani”. Tłumaczenia francuski to dział w naszym biurze, który specjalizuje się w różnych branżach. Naszą filozofią już od wielu lat jest nieustanne kształcenie warsztatu naszych tłumaczy języka francuskiego.

 

Nasi tłumacze języka francuskiego

 

Zapewniamy najwyższą jakość tłumaczeń poprzez zatrudnianie jedynie wykwalifikowanych tłumaczy języka francuskiego - są to tłumacze specjalistyczni i przysięgli. Tłumacze języka francuskiego pracujący dla naszego biura zdobywali wykształcenie kierunkowe lingwistyczne bardzo często na zagranicznych uczelniach, jak również pracując w lub dla zagranicznych korporacji. Dobry tłumacz języka francuskiego to taki, który oprócz wiedzy teoretycznej nabył również wiedzę merytoryczną z konkretnej dziedziny - wtedy właśnie jest specjalistą, którego chętnie zatrudnimy. Nasi tłumacze zwykli, specjalistyczni czy przysięgli języka francuskiego nieustannie szkolą swój warsztat w dedykowanych kursach przez specjalnie powołane do tego instytucje oferujące rzeczową i specjalistyczną wiedzę. Szkolenia tego typu prowadzone są przez tłumaczy praktyków i skupiają się na konkretnej branży.

Zaufali nam
Slider - form
  • Slider 10
  • Slider 11
Script logo