5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia francuski

Pasja - profesjonalizm - przystępne ceny

SZYBKA WYCENA


Tłumaczenia francuski – nasze specjalizacje


 

Nasza pasja od wielu lat to tłumaczenia w tym tłumaczenia na język francuski. Nasi tłumacze języka francuskiego to oprócz wykwalifikowanych specjalistów ludzie zakochani we Francji, często po studiach lingwistycznych właśnie we Francji chętnie powracający tam czy to służbowo czy turystycznie. Tak to nasze biuro – zespół ludzi z pasją!

 

Oferujemy tłumaczenia francuskie dopasowane do Państwa potrzeb. Jeden człowiek nie może być specjalistą w wielu branżach, ale nasz zespół tłumaczy j. francuskiego to grono ludzi z doświadczeniem w różnych dziedzinach. Ponadto wieloletnie szkolenia i doświadczenie w branży sprawiają, że jesteśmy dobrym i godnym zaufania partnerem biznesowym.

 

Możecie być Państwo pewni, że wszystkie dokumenty, które do nas trafiają są poufne i traktowane priorytetowo. Na Państwa życzenie wykonamy tłumaczenia polsko – francuskie i francusko – angielskie.
Posiadamy ponadto wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach na francuski dokumentów założycielskich spółek, dokumentacji technicznych i prawniczych.

 

Ponadto każde tłumaczenie języka francuskiego przechodzi u nas dodatkową korektę, realizujemy także duże projekty przy zaangażowaniu kilku tłumaczy. Jak przebiega taki proces? Dzielimy dokument pomiędzy tłumaczy posiadających kwalifikacje w danej branży. Po wykonaniu tłumaczenia dokument trafia do korekty również pod kątem spójności stosowanego słownictwa.


Dobry tłumacz francuskiego – zapewniamy wykwalifikowaną kadrę tłumaczy zawodowych języka francuskiego


 

Zapewniamy najwyższą jakość tłumaczeń poprzez zatrudnianie jedynie wykwalifikowanych tłumaczy języka francuskiego – są to tłumacze specjalistyczni i przysięgli. Warto podkreślić, że tłumacze języka francuskiego pracujący dla naszego biura zdobywali wykształcenie kierunkowe lingwistyczne bardzo często na zagranicznych uczelniach, jak również pracując w lub dla zagranicznych korporacji.

 

Uważamy, że dobry tłumacz francuskiego to taki, który oprócz wiedzy teoretycznej nabył również wiedzę merytoryczną z konkretnej dziedziny. Wtedy właśnie jest specjalistą, którego chętnie zatrudnimy. Nasi tłumacze zwykli, specjalistyczni czy przysięgli języka francuskiego nieustannie szkolą swój warsztat. Dlatego też biorą udział w kursach organizowanych przez specjalnie powołane do tego instytucje oferujące rzeczową i specjalistyczną wiedzę. Szkolenia tego typu prowadzone są przez tłumaczy praktyków i skupiają się na konkretnej branży.


Zapoznaj się z naszym cennikiem tłumaczeń języka francuskiego. Wskazane w cenniku ceny są cenami poglądowymi. Cena może różnić się w zależności od rodzaju tekstu i branży. w celu poznania ostatecznej wyceny prosimy o wysłanie dokumentu na nasz adres mailowy. Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy naszego biura. Stronę obliczeniową stanowi 1500 znaków ze spacjami.


 

Cennik tłumaczeń francuskich

Tłumaczenia zwykłe
polski <-> francuski

 

 

39 zł netto/ strona

 

Tłumaczenia specjalistyczne
polski <-> francuski

 

39 – 42 zł netto/ strona

Tłumaczenia
angielski <-> francuski

 

 

od 55 zł netto/ 1800 strona

 


Tłumacz francuski – zapewniamy tylko wykwalifikowaną kadrę zawodowych tłumaczy języka francuskiego


 

Poszukując tłumacza języka francuskiego musisz zwrócić uwagę, czy jego specjalizacja odpowiada Twoim oczekiwaniom. Jeśli wykonujesz tłumaczenie techniczne z języka francuskiego  nie możesz prosić o wsparcie tłumacza przysięgłego języka francuskiego. Znajomość języka a nawet wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeń nie pomoże, jeśli twój tłumacz francuskiego nie ma doświadczenia w danej dziedzinie. Dobry tłumacz francuski specjalizuje się w maksymalnie w dwóch lub trzech dziedzinach. Bardzo często są to branże powiązane ze sobą. Rzadko który tłumacz specjalizuje się jednocześnie w tłumaczeniach prawniczych i technicznych języka francuskiego.

 

Jeśli poszukujesz specjalistycznego tłumacza francuskiego, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. Oczywiście wykonujemy również tłumaczenia zwykłe, niewymagające specjalizacji. Zaś nasi tłumacze specjalistyczni języka francuskiego zostali podzieleni na branże. Każdy z nich tłumaczy jedynie w ramach własnej specjalizacji. Dzięki temu nasz tłumaczenia są zawsze na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami już dziś: biuro@tlumaczenia-express24.pl

 

Skoro już wiesz, że specjalizacja a więc wiedza merytoryczna z danej dziedziny odgrywa kluczową rolę w tłumaczeniach staraj się wyważyć oferty również pod kątem ceny. Najniższa oferta może okazać się złej jakości, jeśli tłumaczenie francuskie wykona niedoświadczony tłumacz. Miej to na uwadze przy wyborze biura tłumaczeń. Nasze biuro dobierze za Ciebie najlepszego tłumacza języka francuskiego.

tłumaczenia francuskietłumaczenia francuskie
tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zlecić tłumaczenie francuskie?

 

Wyślij dokument do wyceny. Przygotujemy ją w 15 minut!

 

 

 

 

 

Jesteś zdecydowany na tłumaczenie? Wyślij nam dane do faktury. Na jej podstawie będziesz mógł dokonać przedpłaty.

 

 

 

Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Jeśli gonią Cię terminy napisz nam o tym. Dopasujemy termin realizacji do Twoich oczekiwań.

 

Najczęściej zadawane pytania o tłumaczenia języka francuskiego

Zależy jak duży jest dokument. Najszybszy termin realizacji to 24h, ale wszystko zależy od wielkości dokumentu. Wyślij do nas dokument a przygotujemy wycenę i określimy termin realizacji.

Pracują dla nas tylko wykwalifikowani tłumacze przysięgli i specjalistyczni języka francuskiego.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2023 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.