5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia francuski

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

Tłumaczenia francuskiego  to nasza pasja już od wielu lat działalności naszego biura. Nasi tłumacze języka francuskiego to oprócz wykwalifikowanych specjalistów ludzie zakochani we Francji, często po studiach lingwistycznych właśnie we Francji chętnie powracający tam czy to służbowo czy turystycznie. Tak to nasze biuro – zespół ludzi z pasją!

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE TO NASZA SPECJALIZACJA

Oferujemy tłumaczenia francuskie dopasowane do Państwa potrzeb. Jeden człowiek nie może być specjalistą w wielu branżach, ale nasz zespół tłumaczy j. francuskiego to grono ludzi z doświadczeniem w różnych dziedzinach. Wieloletnie szkolenia i doświadczenie w branży sprawiają, że jesteśmy dobrym i godnym zaufania partnerem biznesowym.
Wszystkie dokumenty, które do nas trafiają są poufne i traktowane priorytetowo. Wykonujemy tłumaczenia polsko – francuskie i francusko – angielskie.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach na francuski dokumentów założycielskich spółek, dokumentacji technicznych i prawniczych.
Każde tłumaczenie języka francuskiego przechodzi u nas dodatkową korektę, realizujemy także duże projekty przy zaangażowaniu kilku tłumaczy. Jak przebiega taki proces? Dzielimy dokument pomiędzy tłumaczy posiadających kwalifikacje w danej branży. Po wykonaniu tłumaczenia dokument trafia do korekty również pod kątem spójności stosowanego słownictwa.

NASI TŁUMACZE JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Zapewniamy najwyższą jakość tłumaczeń poprzez zatrudnianie jedynie wykwalifikowanych tłumaczy języka francuskiego – są to tłumacze specjalistyczni i przysięgli. Tłumacze języka francuskiego pracujący dla naszego biura zdobywali wykształcenie kierunkowe lingwistyczne bardzo często na zagranicznych uczelniach, jak również pracując w lub dla zagranicznych korporacji.
Dobry tłumacz francuskiego to taki, który oprócz wiedzy teoretycznej nabył również wiedzę merytoryczną z konkretnej dziedziny – wtedy właśnie jest specjalistą, którego chętnie zatrudnimy. Nasi tłumacze zwykli, specjalistyczni czy przysięgli języka francuskiego nieustannie szkolą swój warsztat w dedykowanych kursach przez specjalnie powołane do tego instytucje oferujące rzeczową i specjalistyczną wiedzę. Szkolenia tego typu prowadzone są przez tłumaczy praktyków i skupiają się na konkretnej branży.

uwaga

Tłumaczenia francuski to dział w naszym biurze, który specjalizuje się w różnych branżach. Naszą filozofią już od wielu lat jest nieustanne kształcenie warsztatu naszych tłumaczy języka francuskiego.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.