5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia hiszpański

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

TŁUMACZENIA HISZPAŃSKI – NASZA OFERTA

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia z hiszpańskiego na polski i z języka polskiego na hiszpański. Nasz zespół tworzą ludzie różnych specjalizacji, dzięki czemu Państwa zlecenie trafi zawsze w odpowiednie ręce. Misją naszego biura jest dostarczanie wysokiej jakości przekładów, dlatego nasi tłumacze ciągle kształcą swój warsztat w określonych dziedzinach. Wysoka jakość w tłumaczeniach to profesjonalny tłumacz, który świetnie zna język obcy, ukończył studia magisterskie i podyplomowe z zakresu tłumaczeń oraz wypracował przez lata specjalizację, w której ramach tłumaczy. Właśnie takich specjalistów Państwu oferujemy.

TŁUMACZ HISZPAŃSKI – POLITYKA CENOWA

Dla języka hiszpańskiego wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne. Naszych tłumaczy języka hiszpańskiego podzieliliśmy na dziedziny, w których się specjalizują, dzięki temu dostarczamy Państwu zawsze wysokiej jakości tłumaczenia. Nasze ceny dla języka hiszpańskiego kształtują się w przedziale 44 zł netto – 55 zł netto w zależności od stopnia trudności przekładu, jak również zwartości słownictwa specjalistycznego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o to, aby każde zapytanie było opracowane i wraz z odpowiedzią do Państwa wysłane w 15 minut, oczywiście w godzinach pracy naszego biura, tj. poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 18:00.

CZY TŁUMACZENIA HISZPAŃSKIEGO SĄ TANIE?

Tłumaczenia hiszpańskiego  nie są tak powszechne jak język angielski czy niemiecki, stąd niestety ich cena jest trochę wyższa od standardowych przekładów. Wynika to z faktu, że język hiszpański nie jest tak popularny a co za tym idzie na rynku nie ma zbyt wielu specjalistów z tej dziedziny. Niemniej jednak ceny, które oferujemy Państwu dla tłumaczeń hiszpańskich są na rynku bardzo konkurencyjne. Ponadto dbamy o terminowość i rzetelność wykonywanych tłumaczeń.

uwaga

Naszych tłumaczy języka hiszpańskiego wybieramy z niezwykłą starannością, po to aby zapewnić Państwu najwyższą jakość na każdym etapie realizacji usługi.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2023 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.