5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia hiszpański

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

TŁUMACZENIA HISZPAŃSKI – NASZA OFERTA

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia z hiszpańskiego na polski i z języka polskiego na hiszpański. Nasz zespół tworzą ludzie różnych specjalizacji, dzięki czemu Państwa zlecenie trafi zawsze w odpowiednie ręce. Misją naszego biura jest dostarczanie wysokiej jakości przekładów, dlatego nasi tłumacze ciągle kształcą swój warsztat w określonych dziedzinach. Wysoka jakość w tłumaczeniach to profesjonalny tłumacz, który świetnie zna język obcy, ukończył studia magisterskie i podyplomowe z zakresu tłumaczeń oraz wypracował przez lata specjalizację, w której ramach tłumaczy. Właśnie takich specjalistów Państwu oferujemy.

TŁUMACZ HISZPAŃSKI – POLITYKA CENOWA

Dla języka hiszpańskiego wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne. Naszych tłumaczy języka hiszpańskiego podzieliliśmy na dziedziny, w których się specjalizują, dzięki temu dostarczamy Państwu zawsze wysokiej jakości tłumaczenia. Nasze ceny dla języka hiszpańskiego kształtują się w przedziale 44 zł netto – 55 zł netto w zależności od stopnia trudności przekładu, jak również zwartości słownictwa specjalistycznego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o to, aby każde zapytanie było opracowane i wraz z odpowiedzią do Państwa wysłane w 15 minut, oczywiście w godzinach pracy naszego biura, tj. poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 18:00.

CZY TŁUMACZENIA HISZPAŃSKIEGO SĄ TANIE?

Tłumaczenia hiszpańskiego  nie są tak powszechne jak język angielski czy niemiecki, stąd niestety ich cena jest trochę wyższa od standardowych przekładów. Wynika to z faktu, że język hiszpański nie jest tak popularny a co za tym idzie na rynku nie ma zbyt wielu specjalistów z tej dziedziny. Niemniej jednak ceny, które oferujemy Państwu dla tłumaczeń hiszpańskich są na rynku bardzo konkurencyjne. Ponadto dbamy o terminowość i rzetelność wykonywanych tłumaczeń.

uwaga

Naszych tłumaczy języka hiszpańskiego wybieramy z niezwykłą starannością, po to aby zapewnić Państwu najwyższą jakość na każdym etapie realizacji usługi.

  Napisz do nas

  ul. Wąsowicza 6

  54-704 Wrocław

  Tel. 0048 725 65 99 87

  e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

  Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

  Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

  © tlumaczenia-express24.pl 2021 Kodowanie: Damtox.pl
  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.