Szybki kontakt

+48 725 65 99 87

Napisz do Nas

Przy zamówieniu za 500zł rabat

-5 %

 

Tłumaczenia instrukcji obsługi

 

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia instrukcji obsługi, montażu maszyn i urządzeń. Posiadamy wykwalifikowany zespół tłumaczy technicznych zajmujący się na co dzień tłumaczeniami o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą korzystanie z różnych maszyn i urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przekłady były jak najbardziej rzetelne i fachowe. Dokumentacja, którą Państwu dostarczamy jest zawsze jednolita z oryginałem pod względem graficznym jak również spójna językowo.

Tłumaczenia instrukcji obsługi wykonujemy dla różnych gałęzi przemysłu, m.in. dla przemysłu energetycznego, metalowego, mineralnego, poligraficznego, chemicznego i innych.

Nasze biuro wykonuje tłumaczenia instrukcji obsługi na większość języków europejskich. Jakość przekładów stawiamy za priorytet dlatego tłumaczenia instrukcji obsługi  cieszą się dużą popularnością. Nasz zespół to ludzie o wysokich kwalifikacjach z różnych branż. Zlecając tłumaczenie nam macie Państwo pewność, że dokument trafi w odpowiednie ręce.
Nasz proces rekrutacyjny opracowaliśmy przez lata do perfekcji – wyłania on po pierwsze świetnych tłumaczy a przede wszystkich sprawdza ich wiedzę merytoryczną z dziedzin, w których się specjalizują. Dzięki tak szczegółowej weryfikacji przez lata naszej pracy doszliśmy do momentu, w którym jesteśmy dumni z naszych wspólnych osiągnięć i wykształciliśmy świetny zespół tłumaczy.

Nasi tłumacze pracują na narzędziach CAT, dzięki temu wszystkie tłumaczenia instrukcji obsługi, które wykonujemy są spójne językowo. Jak właściwie wygląda proces tłumaczenia instrukcji obsługi? Gdy zlecenie trafia już do realizacji – jego droga jest zawsze taka sama – dopasowanie specjalizacji do tłumacza – tłumaczenie – wstępna weryfikacja – korekta drugiego tłumacza – wysyłka do Klienta i to wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach!!!

Tłumaczenie instrukcji obsługi to proces wymagający znającego daną dziedzinę tłumacza. Nasi tłumacze to inżynierowie i inni specjaliści z różnych dziedzin techniki. Nasze biuro jest znane z przekładów technicznych dla firm zarówno w Polsce jak i poza granicami.

Wszystkie nasze przekłady wykonujemy z zachowaniem oryginalnego wyglądu dokumentu, uwzględniając grafikę układ tabelaryczny etc. Jest to usługa standardowa – tzn. nie pobieramy za nią dodatkowych opłat.

 

Fachowość w tłumaczeniach instrukcji obsługi

 

Tłumaczenie instrukcji obsługi to nic innego jak tłumaczenie specjalistyczne, które wymaga od tłumacza wiedzy, fachowości i rzetelności. Tylko doświadczony tłumacz z wiedzą z zakresu tłumaczeń technicznych czy budowy maszyn/ sprzętu będzie w stanie dobrze wykonać przekład. Nasze biuro zapewnia Państwu profesjonalne tłumaczenie, którym może poszczycić się najbardziej wymagający odbiorca!

 

Zaufali nam

AKTUALNA PROMOCJA - FACEBOOK

dla osób, które polubią nas na facebooku mamy rabat !!!

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego Newsletter'a
Copyright © 2015 UFojta.pl | Projekt oraz Realizacja: Futuro-Design.com.pl Copyright © 2015 tlumaczenia-express24.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Powered by Quick.CMS | Powered by Quick.CMS